ساخت و تعمیرانواع پرسهای ضربه ای و دنده ای پرس سازی ثامن

▪️ یکی از دستگاه‌هایی که می‌توانند نقش متفاوتی در تولید قطعات داشته باشد، دستگاه پرس است که هم در متراکم کردن مواد مختلف و هم در شکل‌دهی آنها به کار گرفته می‌شود. این دستگاه‌ها به اندازه دستگاه فرز cnc یا دستگاه تراش سی ان سی پیشرفته نیستند، اما در برخی موارد خاص عملکرد آنها نسبت به دستگاه‌های سی ان سی بسیار مناسب‌تر است. از طرف دیگر کار با دستگاه‌های پرس نسبت به این دستگاه‌ها ساده‌تر بوده و امکان استفاده از آن در حوزه‌های مختلف وجود دارد.

▪️ یکی از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی که در زمینه ی تولید محصولات فلزی استفاده می شود، دستگاه پرس ضربه ای می باشد. از پرس ضربه ای برای فرم دهی، سوراخ کردن و برش کاری اوراق استفاده می کنند.

✅ پرس ضربه ای

▪️ پرش ضربه ای در صنعت به عنوان پرس ضربه ای لنگی شناخته شده است. این نوع پرس، از معمولی ترین دستگاه های پرس می باشد. اما به دلیل این که از کارایی و عملکرد بالایی بهره مند هستند؛ هنوز هم با گذر زمان های طولانی افراد ترجیح می دهند از این دستگاه به جای دستگاه های صنعتی پیشرفت استفاده کنند؛ تا همواره خط تولیدشان از راندمان بالایی برخوردار باشد.

✅ دستگاه پرس دنده‌ای

▪️ دستگاه پرس دنده‌ای (Rack And Pinion Press) انرژی تولید شده در الکتروموتور را با استفاده از یک چرخ دنده مستقیماً به یک سمت انتقال می‌دهد و این فشار به عنوان فشار متراکم کننده استفاده می‌شود. در حقیقت نیروی تولید شده در الکتروموتور منجر به چرخش یک چرخ دنده در اندازه‌های مختلف می‌شود که این چرخ دنده‌ها بر روی یک محور به صورت دندانه دار حرکت می‌کند. نکته جالب توجه در مورد این دستگاه‌ها این است که حرکت آنها یک بعدی بوده و امکان تنظیم سرعت و تنظیم مقدار فشار در آنها وجود دارد

مدیریت : سرلکیان
09122854853
09392854853

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مکانیزم پرس ضربه ای , اجزای پرس ضربه ای  , تنظیم کورس پرس ضربه ای , کلاچ پرس ضربه ای , خدمات پرس ضربه ای , قالب پرس ضربه ای ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed