Address & Contact

Our Address

کیش

Telephone

کابین آسانسور لوکس و خاص اسکان برج 

کابین آسانسور لوکس و خاص اسکان برج

💠 عرضه انواع کابین آسانسور لاکچری و شیک اسکان برج 💠

💠 ارزانترین قیمت آسانسور را از مجموعه ما بخواهید 💠

 

🔴کابین آسانسور

یکی از اساسی ترین و مهم ترین قطعات در نصب آسانسور، کابین آسانسور می باشد. کابین یکی از قطعات مکانیکی آسانسور بوده که مسافران با آن در ارتباط مستقیم می باشند.

⚡️دو نکته در طراحی و ساخت کابین آسانسور:

✨طراحی زیبا
✨ایمنی مسافران

🔸کابین آسانسور محفظه ای است که جزئی از آسانسور بوده و مسافر، بار یا هر دو را در خود جای داده و به صورت عمودی حمل می نماید و در انواع نفربر، باربر، ویلچربر، خودروبر و برانکاردبر ساخته می شود. کابین آسانسور اتاقکی فلزی است که بین فضای ریل ها، توسط یک طناب فولادی (سیم بکسل) در داخل مسیری عمودی در حال حرکت است.

🔸کابین آسانسور دارای کف برای ایستادن مسافران، دیواره هایی برای حفاظت از مسافرین یا بار، سقف و در بسیاری از موارد درب می باشد و باید در تراز هر طبقه توقف نموده و در حین ورود و خروج مسافر یا بار در آن حد تراز باقی بماند.

🔻اجزاء اصلی کابین آسانسور چیست ؟

⚡️یوک، دیواره، سقف، کف و درب. که در اندازه های مختلف ساخته می شوند.

🔰یوک کابین آسانسور چیست ؟

🔹در واقع یوک همانند یک قاب فلزی از کابین محافظت نموده و از برخورد کابین با دیواره چاه آسانسور جلوگیری می کند. یوک دارای چند تیر افقی و ستون های عمودی و تیر ایمنی می باشد.

🔹یوک توسط پیچ و مهره مونتاژ شده و کامل می شود. سکوی کابین به وسیله جوش، پیچ و مهره برروی تیر ایمنی یوک قرار می گیرد. ترمز های ایمنی آسانسور در زیر یوک نصب می شوند.

🔰بدنه کابین آسانسور چیست ؟

🔸به طور کلی بدنه کابین آسانسور که شامل دیواره ها، سقف و سکو یا همان کف می باشد از ورقه های فولادی ساخته می شود. دیواره های کابین نقش حفاظت از مسافرین را داشته و معمولا با ضخامت 1/5 سانتی متر و سقف و کف کابین هر دو با ضخامت 2 سانتیمتر ساخته می شوند.

🔸این دو بخش از کابین آسانسور باید به لحاظ مکانیکی مستحکم باشند. سقف باید حداقل وزن دو نفر را هنگام سرویس و تعمیرات به راحتی تحمل کند. کف نیز باید تحمل وزن مسافرین و بار را داشته باشد.

🔴درب کابین آسانسور چیست

⚜️درب کابین آسانسور بر روی کابین همان محلی که مسافرین وارد و خارج می شوند نصب می شود. این درب بصورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک بصورت دولته و سه لته در مدل های سانترال، تلسکوپی و … ساخته می شود

✨کابین آسانسور از سه قسمت عمده تشکیل شده است:

🔹چارچوب که اصطلاحا یوک نامیده می شود.
🔹سکو که مسافرین و یا بار بر روی آن قرار می گیرند.
🔹دیواره ها که به عنوان حفاظ بکار می روند.

 

مدیریت:مهندس سجودی

www.skanborj.ir

آدرس دفتر مرکزی :
تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از سید خندان ، نبش کوچه اتوبانک ، ساختمان 1007 ، واحد 11

 

تولید کابین آسانسور , آسانسور , انواع آسانسور , آسانسور کششی , آسانسور هیدرولیکی , کابین آسانسور , تولید انواع کابین آسانسور در تهران  , قیمت انواع کابین آسانسور در کیش ,تولید کابین آسانسور در کیش , انواع کارسلینگ , روکش استیل درب های اتومات , کابین آسانسور , قیمت کابین آسانسور ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed