پارچه مبلی ارتکس شانا

✨تولید پارچه دیاموند ،مسکو،سافت،پورشه،سوپرپورشه

✨لمینت انواع پارچه با متقال ،جیر،نانو

✨انجام ورق طلا روی پارچه

✨چاپ دیجیتال روی پارچه

✨چاپ چرمی وانواع طرح های موجود روی پارچه

✨انباس و فیکس وکیوم پارچه

?با شماره 09122160727 مجید مقدم تماس حاصل فرمایید


?انواع پارچه مبلی?

? پارچه مبلی پورش

این پارچه بدون شک از دوست داشتنی ترین پارچه ها می باشد. مدل های این پارچه به دو صورت ساده و گلدار است. می توان هم برای مبل کلاسیک و هم برای مبل راحتی از آن استفاده نمود. البته از مدل گلدار آن بیشتر برای مبل کلاسیک استفاده می شود. نوع بافت این پارچه کش بافت است و حالت مخملی و پرز دار دارد. برای تمیز کردن این پارچه کار راحتی دارید می توانید اسفنج و یک شوینده ملایم مثل شامپو بچه استفاده کنید تا میل را تمیز نمایید.

? پارچه مبلی مازراتی

پارچه مازراتی تنها یک مدل دارد که ساده است و هیچ گونه طرح گل و غیره در آن دیده نمی شود و به صورت کاملا ساده تولید می شود. از این پارچه بیشتر برای مبل های راحتی استفاده می شود. اگر بخواهیم مازراتی را با پارچه پورش مقایسه کنیم پورش دارای پرز کمتری است و بافت درشت تری دارد. برای تمیز کردن مازراتی نیز مانند پورش عمل می کنیم.

? پارچه مبلی مسکو

این پارچه دارای ضخامت بالایی است که پشت آن حالت نمد مانند دارد. ویژگی پارچه مسکو این است که طول عمر بالایی دارد و خواب ندارد. ضخامت بالای این پارچه کاملا مناسب انواع مبل راحتی خصوصا مبلمان چستر(به علت وجود لمسه کاری) باشد.

? پارچه مبلی ملیتا

از پرطرفدارترین پارچه های مبلی در بازار است و مانند پارچه مسکو دارای ضخامت بالایی است. از ملیتا در سبک های مختلف مبل راحتی مثل مبل چستر و مبل ال شکل که به طور روزانه و مداوم استفاده می شود، به کار می رود. ملیتا دارای ضخامت بالایی است که می تواند دوام بالایی نیز داشته باشد. همچنین طول عمر مبل را نیز افزایش می دهد. ویژگی های پارچه ملیتا مانند پارچه مسکو است اما نقش و طرح متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.

? پارچه مبلی جاسمین

پارچه جاسمین از زیر شاخه پارچه پورش است که بافتی ریزتر و نرم تر نسبت به پورش دارد. ضخامت آن نسبت به پورش بیشتر است. اما نیاز است که مراقبت بیشتری از جاسمین شود. دقت داشته باشید که این پارچه دارای خواب است و سایه می اندازد. پارچه جاسمین مانند پورش کش بافت است پس برای مبل راحتی عالی خواهد بود.

? پارچه مبلی ساتن

ساتن در دو سبک مبل کلاسیک و سلطنتی استفاده می شود. تنوع بالای گل و طرح، ویسکوزیته و تراکم بالای تار و پود، ضخامت بیشتر نسبت به پارچه های مخمل مثل پورش و مازراتی از ویژگی های پارچه ساتن است. پارچه ساتن حالت کش بافت ندارد پس از این رو برای مبل های راحتی چندان مناسب نخواهد بود. اگر برای مبل راحتی پارچه می خواهید بهتر است به سراغ این مدل نروید. پارچه مارال و سلین زیر شاخه پارچه ساتن هستند.

? پارچه مبلی شانل

پارچه شانل شباهت بسیاری به پارچه ساتن دارد تنها تفاوت این است که گل های شانل برجسته می باشد. از این سبک بیشتر در مبل های کلاسیک و استیل استفاده می شود. اما به دلیل کش باف نبودن تار و پود آن نباید در مبل راحتی استفاده شود.

به مدیریت:حمید مقدم

جدیدترین ماشین آلات پارچه های مخمل و چاپی تکنولوژی روز آلمان

????????????????

تولید پارچه مبلی مخمل

????????????????

جدیدترین دستگاه پارچه مبلی مخمل

????????????????

تولید پارچه مازاراتی

????????????????

تولید پارچه مبلی با جدیدترین و بروز ترین دستگاهای اروپایی با سفارش طرح و رنگ انحصاری شما

????????????????

بخشی از کارخانه رنگرزی ارتکس

????????????????

بخشی ازقسمت رنگرزی کارخانه ارتکس

????????????????

????????????????

رنگبندی مسکو

????????????????

طرح جدید مسکو

????????????????

کالیته مسکو برای سری چهارم

 

 

کارخانه پارچه مبلی در تهران،کارخانه پارچه مبل , انواع پارچه مبلی , تولید پارچه مبلی در تهران , پارچه مبلی شانل , پارچه مبلی ساتن , پارچه مبلی جاسمین , پارچه مبلی مازراتی , تولید پارچه مبلی ای آر اف در تهران , قیمت انواع پارچه مبلی در تهران , ویژگی های انواع پارچه مبلی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed