تولید مرمریت سفید ابزار سنگ نما رومی و سنگ قبر

✳️خدمات مجموعه سنگ صداقت

🌟سفارش کلفت بری و شمشبری تراورتن 

🌟تولید سنگ مزار مرمرسفید هرات ، مرمر‌ پرتغالی و مرمر سبز 

🌟تولید کننده انواع ابزار نمای رومی با دستگاه cnc 

🌟صنایع سنگ صداقت تولید کننده وتامین کننده انواع سنگ ساختمانی 

🌟صنایع سنگ صداقت‌ تولید کننده تخصصی مرمریت سفید سبزوار ،پله، پلاک، ستون ، ابزار 

🌟تولید انواع ستون وسر ستون سنگی در اندازه های مختلف 

🌟تولید سنگ سفید قلوه 

🌟تولید سنگ پله مرمریت سفید سبزوار 

🌟ارسال به سراسر کشور 

✳️کاربرد سنگ مرمریت چیست؟

💥سنگ مرمریت به دلیل زیبایی، استحکام و مقاومت در برابر آتش و فرسایش، سنگی با ارزش به شمار می‌رود و برای نمای داخلی ساختمان، کف پارکینگ و سنگ فرش کردن واحد‌‌‌های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.کارخانه سنگ صداقت

✳️ویژگی‌‌‌های سنگ مرمریت چیست؟

🔺ساب پذیری سنگ بسیار بالاست و سطحی براق و صیقلی دارد.

🔺نظافت آن بسیار آسان است و نگهداری آن منوط به نحوه استفاده از آن خواهد بود. در مواردی که سطح کدر میشود با دستگاه ساب زن میتوان سطح آن را مثل روز اول براق و بدون خط و خش کرد.

🔺این سنگ به دلیل سطح یکدست و رنگ شیکی که دارد، باعث زیبایی فضا خواهد شد.

🔺مقاومت فشاری نسبتا خوبی دارد و به راحتی نمیشکند.

✳️سنگ نما رومی با جنس سنگ های مختلف 

⚡️سنگ رومی نما با تنوع کاربردی سنگ های مختلف در رنگ های متنوع قابل تهیه و اجراست. استفاده از سنگ های مرمریت، گرانیت، سنگ تراورتن، ماسه سنگ ، سنگ های مصنوعی و در نهایت سیمان سفید برای ساخت سنگ نمای رومی نمونه های کاربرد متنوع سنگ در انواع نا رومی ساختمان است.

✳️انواع سنگ قبر و سنگ مزار 

💠سنگ قبر مرمر: این سنگ معمولا در رنگ‌‌‌های سفید، سبز، خاکستری و قرمز عرضه می‌شود. این سنگ معمولا سنگی گران قیمت به حساب می‌آید. بهترین نوع سنگ قبر مرمر از نوع سنگ مرمر هرات است که به صورت سفید و براق سفارش داده میشود. سنگ مزار عقیق

💠سنگ قبر سیمین و نطنز اصفهان: معمولا سنگ‌‌‌های گرانیت از استحکام بالایی در برابر تابش نور و باراش باران و شرایط بد آب و هوایی برخوردار هستند.این سنگ‌ها به رنگ مشکی همراه با دانه‌‌‌های سفید هستند. سنگ مزار عقیق

💠سنگ قبر شبق: دلیل محبوبیت این نوع سنگ در میان مردم درخشش و براقیت این سنگ است. بدون شک یکی از بهترین نوع سنگ گرانیت در بازار سنگ گرانیت شبق است. البته این سنگ یکی از سنگ‌‌‌های کمیاب و گران در بازار بحساب می‌آید.

💠سنگ گرانیت برزیلی: یکی دیگر از سنگ‌‌‌های قبر مرغوب در بازارهای ایران سنگ قبر برزیلی است که این سنگ‌ها جزو سنگ‌‌‌های وارداتی در ایران هستند. این سنگ‌ها قابلیت لیزر پذیری بهتری نسبت به سنگ‌‌‌های اصفهان دارند و معمولا به رنگ سیاه و براق در بازار یافت می‌شوند. البته در انتخاب این سنگ بایستی کمال دقت را بعمل آود چرا که در برخی موارد سنگ‌‌‌های چینی رنگ شده را به جای سنگ برزیلی بفروش می‌رسانند.

✳️سرستون چیست؟

💫سرستون ها در واقع به بالاترین بخش های ستون ها در ساختمان ها و بناهای مختلف گفته می شود که شکل های مختلفی داشته و دارند و در دوره های مختلف معماری در کشور های مختلف، نوع طراحی آن ها و مصالح مورد استفاده برای ساختشان، تفاوت های مهم و اساسی با یکدیگر داشته است.

💫سرستون جزئی از ساختار کلی ستون و کامل کنندۀ طرح و کارکرد آن می باشد. بسته به این که بنای مورد ساخت یک بنای مذهبی است یا تاریخی یا حتی مسکونی، طراحی و شکل سرستون های آن و نقش ها و تصاویر موجود روی ستون ها متفاوت خواهد بود و همۀ این تفاوت ها کاملاً معنی دار و از پیش فکر شده هستند.در سبک های شناخته شدۀ کلاسیک معماری، این نوع طراحیِ سرستون ها در آنهاست که سبک های گوناگون را از هم متمایز می کند.

به مدیریت:آقای صداقت 

 

 

کارخانه سنگ صداقت در شهرک صنعتی شیروان خراسان شمالی , کارخانه سنگ صداقت در شهرک صنعتی شیروان , کارخانه سنگ صداقت , کارخانه سنگ در شیروان , بهترین کارخانه سنگ در شیروان , قیمت سنگ در شیروان , تولیدی سنگ در شیروان , قیمت سنگ در شیروان , کارخانه سنگ در خراسان شمالی , بهترین کارخانه سنگ در خراسان شمالی , قیمت انواع سنگ در خراسان شمالی , انواع سنگ ساختمانی , ستون و سر ستون سنگی , تولید سنگ سفید قلوه , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
علیزاده 1 آذر 1401 1:01 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

ممنون از مدیریت مجموعه