کارگاه تولیدی تیک صنعت

خدمات مجموعه ی تیک صنعت🔰🔰🔰

💥ارائه دهنده خدمات تزریق پلاستیک و پرینت سه بعدی تولید کننده قطعات خودرویی و بوبین های نساجی 
💥رله های تولیدی شده در این مجموعه👇🏻👇🏻👇🏻 
شماره تماس
09127896890

🔹رله فن 

🔸رله دوبل 

🔹رله فلاشر پژو  

🔸رله برف پاکن پژو 

🔹رله گرمکن شیشه عقب خودرو 

🔸رله فلاشر پراید 

🔹رله ۴۰ آمپر 

🔸رله خودرو ۲۰۶ 

✳️وظیفه رله چیست؟

💫اگر به دنبال یک کلید الکترومغناطیسی هستید باید از رله استفاده کنید. این کلید می‌تواند با یک جریان به نسب پایین یک جریان بالا و قوی را قطع یا وصل کند.

💫 با این توضیحات می‌توان متوجه شد که رله ماشین یک نوع سوئیچ اتوماتیک است که از یک جریان بسیار کم برای کنترل جریان‌ها و عملکردهای بزرگ استفاده می‌کند. در صورتی که رله خودرو به طور صحیح کار نکند باعث خاموشی یا بد کار کردن اتومبیل می‌شود.

✳️رله فن چیست؟

🔶فن رادیاتور از بخش های متعددی تشکیل شده است که سرعت و زمان حرکت آن را کنترل می کند. رله فن، یکی از اجزای درگیر در هدایت حرکت فن است. حرکت فن توسط یک مدار الکتریکی که از سمت موتور دستور می گیرد، هدایت می شود.

رله فن

🔶رله یک قطعه سخت افزاری است که در این مدار وجود دارد و برای راه اندازی حرکت برنامه ریزی می کند. به طور خلاصه، زمانی که فرمان از طرف ECU موتور برای حرکت فن صادر شد، رله به فن برق رسانی کرده و آن را فعال می کند.

✳️علل خرابی رله فن 

⚡️خرابی بویین رله

⚡️آب بندی غیر استاندارد رله که موجب زنگ زدگی آن می شود

✳️رله دوبل چیست؟

🔺رله دوبل در حقیقت قطعه ای است که وظیفه کنترل و برق رسانی به قسمت های سوخت رسانی و کامپیوتر خودرو را برعهده دارد. در صورت خرابی این قطعه، معمولا خودرو روشن نخواهد شد و عملکرد آن با اخلال مواجه خواهد شد. رله دوبل در سه حالت مختلف می تواند برق مورد نیاز قطعات خودرو را تامین کنید.

رله دوبل

 

✳️خرابی رله فلاشر 

💥خرابی رله مستقیما تاثیر گذار در کارکرد آن بخش دارد،برای مثال به محض عدم عملکرد فلاشر ها سراغ رله رفته و آن را بررسی میکینم،روش تست رله بسیار ساده است،گوش تان نزدیک رله نمایید با انجام فرمان باید یک صدای تیک تیک از داخل رله شنیده شود، این صدا نشانه سلامتی رله است در غیر اینصورت رله خراب است.

رله فلاشر پژو

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

رله تولیده شده مربوط به فلاشر پراید

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

✳️رله های راه انداز برف پاکن 

🌟رله ها در خودرو مانند یک کلید عمل کرده و مسیر جریان را بسته و باز میکنند،در معنای واضح تر با دریافت فرمان از سیستم برق خودرو اقدام به راه اندازی و یا قطع عمل کرد یک بخش از امکانات خودرو میشوند.

🌟با گذشت تکنولوژی این رله ها هم یا تکنولوژی جدید سازگار شدند و جدا از حالت کلید یک وظیفه متمم به واسطه مدار الکترونیکی داخل آن پیدا کردند،برای مثال تاخیر انداز در بازکن صندوق عقب ، بدین معنی که هم فرمان بازکردن درب را انجام میدهد و هم یه متمم زمان به ان اضافه میکند یعنی با تاخیر چند ثانیه انجام میدهد و یا رله انژکتور و یا رله فلاشر و….

رله برف پاکن پژو

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
✳️عملکرد گرمکن شیشه عقب و جلو خودرو

💫 ﮔﺮﻣﮑﻦ ﺷﯿﺸﻪ ﻋﻘﺐ و ﺟﻠﻮ ﺧﻮدرو ﮐﻪ از ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺑﺨﺎری ﺧﻮدرو اﺳﺘﻔﺎده ﻣﮐﻨﺪ درﺑﻌضی ﻣﻮاﻗﻊ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﮔﺮم ﮐﻦ اﺻلی ﺧﻮاﻧﺪه میﺷﻮد . زیرا ﮐﻪ ﻃﺮاحی آن ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﭘﺎک ﮐﺮدن ﺷﯿﺸﻪ ﺟﻠﻮ و ﺷﯿﺸﻪ ﻫﺎی ﺟﺎﻧبیﺧﻮدرو می ﺑﺎﺷﺪ . ﻃﺮز ﮐﺎر آن بر ﭘﺎﯾﻪ دو اﺻﻞ ﮐلی اﺳﺘﻮار اﺳﺖ . برای ذوب ﮐﺮدن یخ ﭼﺴبیده ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﺧﻮدرو اﺳﺘﻔﺎده میﺷﻮید.

✳️رله های تایمر گرمکن شیشه عقب

💫رله ها در خودرو مانند یک کلید عمل کرده و مسیر جریان را بسته و باز میکنند،در معنای واضح تر با دریافت فرمان از سیستم برق خودرو اقدام به راه اندازی و یا قطع عمل کرد یک بخش از امکانات خودرو میشوند.با گذشت تکنولوژی این رله ها هم یا تکنولوژی جدید سازگار شدند و جدا از حالت کلید یک وظیفه متمم به واسطه مدار الکترونیکی داخل آن پیدا کردند،برای مثال تاخیر انداز در بازکن صندوق عقب ، بدین معنی که هم فرمان بازکردن درب را انجام میدهد و هم یه متمم زمان به ان اضافه میکند یعنی با تاخیر چند ثانیه انجام میدهد و یا رله انژکتور و یا رله فلاشر و….

رله گرمکن شیشه عقب

✳️خرابی رله گرم کن

💫خرابی رله مستقیما تاثیر گذار در کارکرد ان بخش دارد،برای مثال به محض عدم عملکرد فلاشر ها سراغ رله رفته و آن را بررسی میکینم،روش تست رله بسیار ساده است،گوش تان نزدیک رله نمایید با انجام فرمان باید یک صدای تیک تیک از داخل رله شنیده شود، این صدا نشانه سلامتی رله است در غیر اینصورت رله خراب است.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

رله ۴۰ آمپر

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

رله تولید شده مربوط به خودرو ۲۰۶

 

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

✳️بوبین یا دوک نخ ریسی

💥یکی از فاکتورهای موثر در کیفیت نخ های ارائه شده به بازار کیفیت بوبین های مصرفی است. تولید بوبین های مورد نیاز کارخانجات تولید نخ بر اساس استانداردهای موردنیاز فرآیندی حساس و دقیق می باشد.

💥 تولید بوبین های پلاستیکی که با استفاده از با کیفیت ترین ماشین آلات بروز موجود انجام می گیرد، این قابلیت را به این مجموعه داده است تا انواع بوبین های مورد مصرف در صنایع نساجی را تولید نماید.

دوک یا بوبین نخ

 

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

✳️پرینتر سه بعدی 

💎پرینت سه بعدی میتواند بدین صورت تعریف شود: “فرآیند ساخت فیزیکی یک شی سه بعدی از یک فایل دیجیتال بوسیله دستگاهی که با استفاده از یک متریال، لایه هایی را در مختصات سه بعدی با دقت در کنار قرار میدهد تا ساخت یک شی تکمیل شود”.

✳️قطعات اصلی چاپگرهای سه بعدی: 

🔺ضخامت لایه 
🔺منطقه ساخت 

🔺قطر فیلامنت 
🔺پایان گرم (HOT END) 

🔺نازل 
🔺اکسترودر 

🔺فن خنک کننده 
🔺تخت گرم (HEATED BED) 

🔺صفحه نمایشگر 
🔺مولتی اکسترودر ها 

یک ربات توانبخشی است که از ۳۵۰ قطعه پلاستیکی تشکیل شده است توسط پرینتر سه بعدی تولید می شود

 

به مدیریت:امیر حسین کرمانشاهانی

 

تولید سبد میوه توسط پرینتر سه بعدی

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

نمونه کارهای تولید شده توسط پرینتر سه بعدی

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

کارگاه تولیدی تیک صنعت در قزوین , کارگاه تولیدی تیک صنعت , تولیدی تیک صنعت , تولیدی تیک صنعت در قزوین , تولید قطعات خودرو در قزوین , تولید رله خودرو در قزوین , تولید دوک نخ ریسی در قزوین , انجام خدمات پرینتر سه بعدی در قزوین , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed