تولیدی مبلمان مادر

🔹 تولید و پخش انواع مبلمان راحتی، سلطنتی، سرویس خواب، جلو مبلی و …

🔹 پیاده سازی اصول مدیریت کیفیت در تولید مبلمان، ساخت مبلمان با طرح و اندازه دلخواه مشتری در تولیدی مبلمان مادر

🔹  با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

🔹  مبلمان نقش مهمی‌در راحتی، زیبایی‌شناسی و قابلیت‌های فضاهای زندگی ما ایفا می‌کنند. بنابراین لازم است که هریک را به‌خوبی بشناسیم تا بتوانیم با توجه به فضای زندگی خود و سبک چیدمان منزلمان انتخاب درستی داشته باشیم.

🔻 ویژگی‌های مبل خوب چیست؟

⚡️ ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

⚡️ قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

⚡️ ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

⚡️ چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

⚡️ قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

⚡️ وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

⚡️ به کار گیری مرغوب ترین چوب موجود در بازار ایران که قابلیت استفاده مبلمان را در هر شرایط آب و هوایی داراست، مبلمان  را از این لحاظ نیز جزو کالاهای با کیفیت بازار به شمار می‌آورد.

⚡️  استفاده از با کیفیت ترین اسفنج موجود بازار ایران باعث تولید محصولات با درجه کیفی بسیار بالا شده که به راحتی می‌توان تولیدی مبل دودمان را سال‌‌‌های طولانی بدون از دست دادن کیفیت اولیه استفاده نمود.

⚡️ راحتی و تخت خواب شو، رویه کوبی مبل و تعویض رویه آن، تعمیر و رنگ کاری مبل، براق سازی سطوح مبل و…

به مدیریت : عبدالصمد اودک

 

 

 

 

 

تولیدی مبلمان مادر در گرگان , تولیدی مبلمان , تولیدی مبلمان در گرگان , مبلمان مادر  , گالری مبل , ویژگی‌های مبل خوب , عرضه انواع مبلمان , مبلمان , انواع مبل , فروش مبل , مبل , فروش مبل در گرگان , قیمت مبل , فروش مبل با قیمت مناسب , مبلمان راحتی , مبلمان سلطنتی , مبلمان مادر در گرگان , مبلمان در گرگان ,  مبل در گرگان , مبلمان مادر  , تولیدی مبل گرگان , مبل سلطنتی گرگان , مبل ارزان در گرگان , مبل قسطی گرگان , قیمت مبل در گرگان , کارگاه تولیدی مبلمان مادر در اودک گرگان  , کارگاه تولیدی مبلمان مادر  , کارگاه تولیدی مبلمان در اودک , کارگاه تولیدی مبلمان در گرگان ,  تولیدی مبلمان مادر در گلستان , تولیدی مبلمان در گرگان , تولیدی مبلمان در اودک , مبل در اودک , قیمت مبلمان , مبلمان ارزان در گرگان , مبل سلطنتی در گرگان , مبل راحتی در گرگان , تولیدی سرویس خواب در گرگان  , تولیدی جلو مبلی در گرگان , تولیدی جلو مبلی در اودک  , تولیدی سرویس خواب در اودک  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed