Address & Contact

Our Address

گیلان ، به طرف جاده سواحل جفرود ، جفرود پایین ، تابلوی چپرپرد پایین سمت چپ دوراهی سمت چپ

Telephone

کافه رستوران عروس دریا

💠 آلاچیق های کافه دارای گرمایش و سرمایش

💠 دارای سرویس چای و قلیان

🥩  عرضه بهترین و لذیذ ترین غذاهای ایرانی و محلی ارگانیک

🥩 پخت انواع چلو کباب گیلانی با طعم واقعی کباب متری، کوبیده متری، جوجه متری

🥩 استفاده از موادغذایی تازه و تهیه روزانه

🥩  دارای کادر حرفه ای و خوش برخورد

❇️نکاتی در طراحی باغ رستوران

🥩 آلاچیق‌ رستوران

🥩 آلاچیق‌ها در فضای باز به عنوان یک سرپناه، انتخاب مناسبی هستند. می‌توانید اسکلت آن‌ها را طوری طراحی کنید تا بستر مناسبی برای گیاهان بالارونده باشند، این موضوع باعث می‌شود تا رایحه خوشبویی در اطراف آلاچیق بپیچد. آلاچیق را می‌توانید در دو جنس چوبی و فلزی، در اشکال مربع یا گرد و در اندازه‌های مختلف سفارش دهید.

🥩 اگر از آلاچیق چوبی استفاده می‌کنید آن را از چوب ترموود تهیه کنید. آلاچیق‌ شیشه‌ای و سنتی که بیشتر شکل هندسی دارند دارای سقف‌های شیروانی هستند، شیروانی را می‌توانید با استفاده از چوب، سفال، نی، بتن و آجر اجرا کنید.

اگر سقف‌های مشبک چوبی را انتخاب می‌کنید، در طول روز با عبور نور خورشید حس زیبایی را ایجاد می‌کنند. معمولاً آلاچیق‌های مدرن را با جنس فلز می‌سازند و سقف آن‌ها مسطح است.

نورپردازی آلاچیق فلزی را فراموش نکنید، می‌توانید با استفاده از چراغ‌های مخصوص فضای آلاچیق را رؤیایی کنید. پرگولا نوعی از آلاچیق است که سقف آن کاملاً پوشیده نیست و با استفاده از گیاهان رونده می‌توانید سقف را پوشش دهید.

تخت رستوران

در طراحی داخلی باغ رستوران تخت برای محوطه را بر اساس سبک خریداری کنید. اگر سبک طراحی رستوران شما سبک دکوراسیون داخلی سنتی است سعی کنید تخت را با جنس چوب نراد روس تهیه کنید که در برابر نور خورشید، باد و باران مقاوم است.

تخت‌ها را با توجه به فضایی که دارید می‌توانید در ابعاد مختلف ۶۰*۶۰، ۱۲۰*۶۰، 160*60 یا 190*90 در رنگ‌های متنوع و به صورت براق سفارش دهید. برخی از افراد ترجیح می‌دهند بعد از صرف غذا کمی استراحت کرده، سپس رستوران را ترک کنند، تخت‌ها می‌توانند به میزان کافی راحتی را در اختیار مشتریان قرار دهند.

مدیریت : ندا رمضان نژاد

 

 

رستوران , کافه رستوران , کافه و باغ رستوران, انواع کباب , کوبیده , جوجه کباب در رشت , چنجه در رشت , انواع خورشت ایرانی , برنج محلی , رستوران در گیلان , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed