کباب مهدی

?کباب مهدی شعبه دیگری ندارد?

کباب مهدی در رشت

?سرو انواع کباب و استیک 

?مجموعه کباب مهدی نهار و شام آماده پذیرایی از شما مهمانان گرامی می باشد

?کوبیده مخصوص مهدی هر روز با تیراژ بالا

کباب مهدی در رشت

?پلو کباب محلی مخصوص مهدی با مخلفات 

?دارای بزرگترین منقل زغالی خاورمیانه به طول 31 متر 

کباب مهدی در رشت

?گوشت کبابی آماده به طبخ به صورت کیلویی 

?وقتی برای صرف یک وعده‌ی غذایی در کنار خانواده، دوستان و همکاران به رستوران‌ می‌رویم، انتظار داریم که کیفیت مناسبی را تجربه کنیم.منظور از کیفیت، هم کیفیت غذاها و هم سرویس دهی و محیط رستوران است تا بتوانیم از غذاها لذت برده و با رضایت از آنجا خارج شویم.ما در کبابی مهدی تجربه ای لذتبخش را برای شما به ارمغان می‌آوریم?

کباب مهدی در رشت

?ویژگی های کوبیده با کیفیت 

?مطمئناً خوردن یک غذای باکیفیت که از مواد اولیه عالی تهیه‌شده یکی از مهم‌ترین مواردی است که افراد زمان رستوران رفتن به آن دقت می‌کنند. به‌واسطه اینکه مواد اولیه کباب کوبیده چرخ شده است، همه افراد نمی‌توانند بهترین کباب‌کوبیده و مواد تشکیل‌دهنده آن را تشخیص دهند.

کباب مهدی در رشت

?از این‌ رو در درجه اول، اعتماد به رستورانی که از آن غذا تهیه می‌شود اولویت داشته و در درجه دوم رنگ کباب‌کوبیده و مزه آن زیر زبان تا حدودی مشخص‌کننده استفاده مواد اولیه مرغوب یا بی‌کیفیت در آن است.

کباب مهدی در رشت

?به این نکته توجه داشته باشید که کباب‌کوبیده‌ای که بیش‌ازحد نرم باشد مواد اولیه‌ای غیر از گوشت در خود دارد. همچنین وجود ناخالصی در کباب‌کوبیده سبب می‌شود تا از میزان طعم گوشت کاسته شود و فرد در حین خوردن کباب‌کوبیده مزه خاصی را حس نکند.

?دومین ویژگی بهترین کباب ‌کوبیده بافت و طعم کباب‌کوبیده است، زیرا بهترین کباب کوبیده می‌تواند آن‌قدر خوشمزه باشد که شما حاضر نخواهید بود غذای دیگری را امتحان کنید. بافت کباب‌کوبیده نباید خیلی نرم باشد و از طرفی نباید سفت باشد تا فرد در خوردن دچار مشکل شود.

کباب مهدی در رشت

?کمی چرب بودن کباب‌کوبیده به خوشمزگی آن اضافه می‌کند اما چون این مورد تا حدودی به ذائقه افراد بستگی دارد نمی‌توان در مورد آن به‌صورت قطعی نظر داد. بافت یکدست گوشت به همراه پیاز چرخ شده تنها استاندارد یک کباب‌کوبیده عالی بوده و ترکیب این مواد به همراه نمک و فلفل و زعفران طعم اصلی کباب‌کوبیده را می‌سازد.

کباب مهدی در رشت

?کوبیده مخصوص مهدی?

?کباب ترش 

?کباب ترش نوعی کباب است که در مناطق شمالی کشور ایران به‌ویژه استان گیلان طبخ می‌شود. در این نوع کباب تکه‌های گوشت گوساله را در ترکیب پیاز خرد شده، آب انار ترش، مقدار کمی رب انار ترش، گردوی ساییده شده و سبزی جات معطر محلی گیلان (چوچاق و جعفری) فلفل سیاه و نمک خوابانده و پس از اینکه مواد به خورد گوشت رفت، روی زغال چوب با حرارت ملایم کباب می‌کنند. این نوع کباب بسیار لذیذ و خوش طعم است.

کباب مهدی در رشت

?کباب ترش از فیله درجه یک نامبروان مخصوص مهدی?

 

به مدیریت:مهدی یوسف نژاد 

 

کباب مهدی در رشت

?چنجه مخصوص مهدی?

 

کباب مهدی در رشت

?بال فلفلی مخصوص مهدی?

 

کباب مهدی در رشت

کباب مهدی در رشت

?دل و جگر کبابی مخصوص مهدی?

 

 

 

کباب در رشت , بهترین رستوران های رشت , کباب دوش چیست , طرز تهیه کباب دوش , دوش کباب , کباب مهدی در رشت , کباب مهدی , بهترین رستوران در رشت , بهترین کبابی در رشت , کباب با کیفیت , کباب خوشمزه , گوشت کبابی , پلوکباب , پلو کباب محلی در رشت , کوبیده در رشت ,  استیک در رشت , قیمت کباب , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
کامبیز دیرباز 15 بهمن 1396 11:13 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

قیمت