Address & Contact

Our Address

گیلان ، بندرانزلی

Telephone

کلبه مردابی سپنتا 

✨ اقامتگاه و استراحتگاه روستایی سپنتا در طبیعت بکر همراه با قایق سواری در مسیر✨

🌳 یک روز رویایی در دل مرداب و طبیعت بکر🌳

☁️ خاطره یک تجربه دل انگیز با انرژی پاک برای زندگی☁️

کلبه مردابی سپنتا در روستای پیر بازار، نزدیکی رودخانه سفید در دل طبیعت بکر و زیبای این منطقه، به دور از هیاهو و زندگی شهری قرار گرفته و پذیرای گردشگران و طبیعت گردان می باشد.

🏠 امکانات اقامتگاه

کلبه مردابی سپنتا با معماری زیبا، ساخته شده از چوب و کاهگل دارای دو طبقه می باشد. این کلبه زیبا دارای یک پذیرایی، سه اتاق خواب، یک اتاق در طبقه پایین و دو اتاق خواب در طبقه بالا و همچنین یک آشپزخانه در داخل کلبه است. اتاق خواب های طبقه بالا کلبه مردابی سپنتا دارای ایوان است و چشم انداز یک اتاق رودخانه و چشم انداز اتاق دیگر علفزار مقابل کلبه می باشد. کلبه مردابی سپنتا حداکثر ظرفیت پذیرش 15 مهمان را دارد. سیستم گرمایش کلبه بخاری گازی است و همچنین دارای توالت ایرانی و حمام اختصاصی می باشد.

پارکینگ در فاصله 3 کیلومتری آن قرار دارد. تردد به سمت کلبه از طریق رودخانه و با قایق سورت می گیرد. کلبه سپنتا برای مهمانان خارجی مترجم داشته و در صورت نیاز مهمانان، امکان فراهم کردن راهنمای گردشگر را دارد. همچنین مهمانان می توانند با هماهنگی قبلی انواع غذاهای شمالی را سفارش دهند و توسط اقامتگاه آماده خواهد شد. از دیگر امکانات و خدمات ارائه شده توسط این کلبه امکان اسب سواری و موتور سواری چهار چرخ در فضای اطراف کلبه و همچنین گشت و گذار در مرداب با قایق موتوری، با پرداخت هزینه مجزا می باشد.

📍 موقعیت جغرافیایی

کلبه مردابی سپنتا در 28 کیلومتری رشت و 51 کیلومتری بندر انزلی قرار گرفته است. این کلبه در مجاورت رودخانه و مرداب قرار دارد و با توجه قرار گرفتن در دل جنگل های بکر این منطقه بهترین فصل سفر به این منطقه بهار و تابستان است.

✨ جاذبه های گردشگری

از زیباترین جاذبه های این منطقه گل های لاله مرداب و پرندگان مهاجر، حیوانات جنگلی و طبیعتی کاملا بکر و دور از زندگی شهری است. همچنین کلبه مردابی سپنتا در نزدیکی دریای خزر و تالاب انزلی قرار گرفته است که همه ساله مسافران زیادی را جلب می کند. پناهگاه حیات وحش و تالاب سرخانکل، حافظیه انزلی، کاخ موزه نظامی انزلی، دهکده و بلوار ساحلی انزلی، کلیسای مریم مقدس، موج شکن انزلی از دیگر اماکن دیدنی این منطقه می باشند.

مدیریت : علی جعفرنژاد نرگسی

کلبه در بندر انزلی , استراحتگاه بندر انزلی , اجاره کلبه در انزلی , خانه در بندر انزلی , کلبه وسط مرداب انزلی , اجاره کلبه جنگلی در بندر انزلی , اجاره کلبه چوبی در گیلان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed