Address & Contact

Our Address

رشت،بلوار سمیه،روبروی بیمارستان گلسار،برج کهن،طبقه 5،واحد 18

Telephone

مرکز زیبایی سوما در رشت

💥کاربردهای بوتاکس را به دودسته می توان تقسیم کرد:

✳️کاربردهای درمانی  

🔹🔸درمان سردرد های مانند میگرن 

🔹🔸درمان تعریق زیاد ( زیر بغل، کف دست ، کف پا ) 

🔹🔸درمان غیر قرینگی صورت 

🔹🔸درمان اسکارهای دردناک 

✳️کاربردهای زیبایی 

🔹🔸رفع چین و چروکهای حرکتی و متوقف کردن پیشرفت چروکهای ثابت مثلا در پیشانی،دور چشم،خط اخم 

🔹🔸بالا بردن ابروها 

🔹🔸کاهش نمایش لثه هنگام خندیدن 

🔹🔸بالا بردن نوک بینی 

🔹🔸بهبود افتادگی قسمت تحتانی صورت در کنار تزریق فیلرها و چربی 

🔹🔸کاهش خطوط عرض گردن 

🔹🔸کاهش چینهای عمودی گردن 

🔹🔸بهبود چین های چانه 

✳️ژل یا فیلر چیست؟

🔺فیلر در واقع نوعی کلاژن است که در آزمایشگاه ساخته می‌شود و تزریق آن، باعث حجم‌دهی و جوانسازی پوست می‌شود. با افزایش سن، میزان کلاژن در بدن انسان کاهش می‌یابد و پوست نازک‌تر و دارای چین و چروک می‌شود.

🔺فیلر با خاصیت حجم‌دهی خود، چین و چروک را از بین برده و ظاهری زیبا، جوان و طبیعی را به شما هدیه می‌دهد. فیلر در بین مردم به ژل نیز معروف شده است و برخی افراد به جای عبارت تزریق فیلر صورت، اصطلاح ژل صورت را به کار می‌برند.

🔺ژلها یا فیلرها موادی هستند که برای پر کردن پوست استفاده میشوند…خصوصا پس از رژیم های لاغری …البته لاغری صورت میتواند بصورت ژنتیک و ارثی نیز باشد …یا در اثر افزایش سن و تخریب ماده جوانساز پوست بنام کلاژن واسید هیالورونیک ایجاد شود…

✳️مزوتراپی چیست؟

💫مزوتراپی یک درمان غیر جراحی در حیطه پزشکی زیبایی است و در حقیقت استفاده از دوزهای کم دارو و با تزریق های مکرر، در ناحیه مورد نظر است؛ روشی که تا حدودی تهاجمی به شمار می رود. داروهای مورد استفاده در مزوتراپی شامل داروهای مزو تراپی، عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و آمینواسیدها هستند ه در مقادیر میکروسکوپی به بیمار تزریق می شوند.

💫در واقع گلوله های دارویی بسیار کوچک به طور مستقیم به داخل مزودرم (لایه میانی پوست) وارد می شود. این لایه از پوست دارای خواص بسیار ویژه درمانی است. مزوتراپی می تواند برای از بین بردن سلولیت، افزایش سرعت کاهش وزن، جوان سازی و درمان چاقی موضعی استفاده شود.

💫مزوتراپی یک درمان غیر جراحی در حیطه پزشکی زیبایی است و در حقیقت استفاده از دوزهای کم دارو و با تزریق های مکرر، در ناحیه مورد نظر است؛ روشی که تا حدودی تهاجمی به شمار می رود.

✳️هایفوتراپی چیست؟ 

🌀هایفوتراپی HIFU عبارتست از انتقال امواج اولترا سوند با شدت بالا و فرکانس پایین ، بطور متمرکز در لایه های عمقی پوست ( High Intensity Focused Ultrasound ) به منظور لیفتینگ و جوانسازی پوست . در گذشته امواج صوت با فرکانس بالا بعنوان یک روش تشخیصی مطمئن و کم عارضه بصورت سونوگرافی مورد استفاده قرار گرفته است.

به مدیریت:خانم مهشید امیری

 

کلینیک زیبایی سوما در رشت , کلینیک زیبایی سوما , بهترین کلینیک زیبایی در رشت , مرکز زیبایی سوما , مرکز زیبایی سوما , بهترین مرکز زیبایی در رشت , کلینیک زیبایی مهشید امیری , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed