گالری مبل لادیسکو

🛋 فروش انواع مبلمان راحتی ،استیل،کلاسیک ،اینه و کنسول ،میز تی وی ،انواع جلو مبلی و عسلی های استیل و چوبی
قیمت درب کارخانه

🛋 چون تولید کننده هستیم تغییرات در ظاهر و استایل مبل به سلیقه مشتری امکان پذیر می باشد

🛋 دو‌ سال ضمانت بی قید و شرط محصولات

🛋 تنوع ،کیفیت،زیبایی

🛋 بکارگیری متخصصین مجرب و بروز ترین دستگاهها در تولید مبلمان

🛋 فروش بصورت نقد و اقساط

🛋 طرف قرارداد با اکثر ادارات و ارگان های دولتی

🛋 فروش بصورت چکی

شماره تماس :

09120463812

08337253509

🔴 ویژگی‌های مبل خوب چیست؟

🔰 ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

🔰 قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🔰 ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🔰 چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🔰 قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🔰 وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

💠 راهنمای خرید مبل

⚡️ برای خرید مبلمان قبل از هرچیز باید فضا اتاق نشیمن خود را در نظر بگیرید. اگر شما نشیمن کوچکی دارید خرید مبلمان ال یا راحتی برای آن مناسب تر است. اما اگر نشیمن شما فضا بیشتری داشته باشد می توانید مبلمان کلاسیک یا سلطنتی خریداری کنید. در این زمان به ارتفاع سقف نیز توجه کنید اگر مبل مورد نظر شما تاج بلندی دارد در حالی که سقف منزل شما کوتاه است بهتر است از خرید آن صرفه نظر کنید. بهترین متریال ساخت مبل چوب راش یا روس، بهترین فوم نشیمن فوم سرد یا اسفنج 30 یا 35 کیلویی است. در زمان خرید به نوع پارچه، دوخت و قابل شستشو بودن آن نیز دقت نمایید.

شماره تماس :

09120463812

08337253509

🛋  مبل راحتی

✳️ در بین انواع مبلمانی که افراد برای منازل خود و همچنین محیط کار و غیره فراهم می کنند مبل های راحتی جزو آن دسته از مبل‌هایی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند و تا حدود بسیار زیادی در بین مردم جا افتاده اند و خانواده ها تمایل دارند که حداقل یک دست از این مبلمان را در منزل خود در قسمت پذیرایی و نشیمن داشته باشند.

🛋  مبل ال

✳️ مبلمان مدرن ال شکل نیز یکی دیگر از مبلمان مدرن راحتی است که فضایی دنج و صمیمی را برای خانه های کوچک به ارمغان می‌آورد.مبلمان ال شکل اگرچه فضای کمتری را در خانه اشغال می کند اما جای بیشتری را برای نشستن در اختیار شما قرار می دهند.

✳️ اگر گوشه های خانه تان به گونه ای است که نمی‌توان استفاده ی بهینه ای از آن داشت پیشنهاد می کنیم از مبل های ال شکل برای پر کردن این پرتی های خانه استفاده کنید تا هم از فضای خود به‌صورت بهینه استفاده کرده باشید و هم محیط خانه دلبازتر دیده شود.

🛋  مبلمان استیل

✳️ از ویژگی های مهم انواع مبلمان استیل می توان به مواردی چون جنس چوب، ارتفاع بلندتر، منبت کاری های ویژه روی دسته و پایه، سنگین بودن وزن مبل استیل، تشک دوبل یک تکه، داشتن تاج و طراحی شکیل و تشریفاتی آن اشاره کرد.

✳️ جنس چوب انواع مبلمان استیل اغلب از چوب سفید، راش و یا گردو است.

✳️ نکاتی که زمان خرید انواع مبلمان استیل باید به آن دقت کنید کلاف مبل، پارچه، فوم و اسفنج آن و همچنین نوع رنگ و چوب به کار رفته در مبلمان است.

🛋  مبل چسترفیلد (Chesterfield sofa)

✳️ چسترفیلد سبکی از مبلمان راحتی است که تا چند سال پیش بیشتر در ادارات و شرکت‌ها به عنوان مبلمان اداری استفاده می‌شد. اما در سال‌های اخیر به خانه‌ها هم راه یافت. این مدل مبلمان اغلب با پارچه‌های پرزدار مانند مخمل و دکمه‌های زیاد و دسته‌های لوله‌ای شکل شناخته می‌شود. در برخی از مدل‌ها تمام سطح داخلی و بیرونی لمسه کاری شده و جلوه زیبایی به مبل‌ها می‌بخشد. در بعضی دیگر فقط قسمت داخلی و دسته‌ها رویه کوبی می‌شود.

به مدیریت : امین شامحمدی 

شماره تماس :

09120463812

08337253509

 

 

 

 

گالری مبل لادیسکو در کرمانشاه , گالری مبل , مبل لادیسکو در کرمانشاه  , مبل در کرمانشاه  , تولید کننده مبلمان خانگی , تولید کننده مبلمان در کرمانشاه , انواع مبلمان در کرمانشاه , قیمت مبلمان در کرمانشاه , گالری مبل لادیسکو در کرمانشاه , گالری مبل در کرمانشاه , مبل لادیسکو در کرمانشاه , مبل در کرمانشاه , تولید کننده مبلمان خانگی در کرمانشاه , تولید کننده مبلمان در کرمانشاه , انواع مبلمان در کرمانشاه , قیمت مبلمان در کرمانشاه , مبل راحتی در کرمانشاه , مبل استیل در کرمانشاه , آینه و کنسول در کرمانشاه , میز تی وی در کرمانشاه , جلو مبلی در کرمانشاه , میز عسلی استیل در کرمانشاه , میز عسلی چوبی در کرمانشاه ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed