Address & Contact

Our Address

سمنان

گروه صنعتی هیزم سوز

💫بزرگترین تولید کننده بخاری هیزمی در ایران 
💫ارسال به سراسر کشور 
💫ضمانت اصل کالا 
💫خرید آسان 
✳️دربــــاره مــا 

🌀فعالیت تخصصی هیزم سوز، از سال ۱۳۸۰ یعنی ۱۹ سال پیش شروع شد و پا در عرصه ی ساخت انواع بخاری های هیزمی، گازسوز و.. نهاد.
از دلایل موفقیت ما تا کنون، ایجاد یک فرهنگسازی در جامعه بوده که در زمینه تلفیق هنر و صنعت می باشد.

🌀کیفیت کارما برخلاف کیفیت ساخت دیگر شرکت ها که برای سود بیشتر خود، از چدن بازیافته استفاده می کنند، ما شمش های اصل چدن خریداری می کنیم و از آن در خط تولیدمان استفاده می نماییم.

🌀صفر تا صد مراحل توسط خودمان انجام میشود. به این دلیل که ما صاحب خط تولید می باشیم، پس واسطه ای در کار نیست و اگر از طریق همین وب سایت رسمی ما اقدام کنید، از قیمت ها و کیفیت های عایلی و خاصی برخوردار خواهید بود.

✳️بخاری هیزمی 

🔺بخاری های هیزمی تجهیزات گرمایشی ای هستند که به دلیل زیبایی در طراحی، جلوه ای کلاسیک و خیره کننده به محیط می دهد و برای استفاده در فضای ویلاها، کافی شاپ ها و رستوران های سنتی بسیار مناسب می باشد.

🔺چنانچه تصمیم به خرید بخاری های هیزمی دارید محصولات ما را مشاهده نمایید و با توجه به نیاز خود و مشخصات محصولات بهترین تصمیم گیری را نمایید.

✳️مزیت بخاری های هیزمی 

💥یکی از مزیت های این بخاری این است که نسبت به بخاری های گازی یک بخاری ارزان قیمت محسوب می‌شود و با صرف هزینه کمتری می‌توان آن را تولید کرد. مزیت بعدی آن، نوع سوخت آن است. برای افرادی که امکان تهیه هیزم و سوخت مورد نیاز آنها از طبیعت برایشان ممکن است، هزینه ای بابت مصرف سوخت پرداخت نمی کنند، در صورتی که در بخاری های گازی بابت مصرف گاز باید هزینه زیادی را پرداخت کنیم.

✳️نکات مهی که برای استفاده از بخاری های هیزمی باید بدانید 
⚡️مدل چیدن هیزم ها 

🔹🔸شیوه چیدن هیزم ها در بهترسوختن بخاری، مهم وموثر است. شیوه درست چیدن هیزم به این صورت است که ابتدا هیزم ها را به شکل مخروطی بچینید. در ابتدا از هیزم های خشک تر ونازک تر شروع کنید.

🔹🔸برای برافروختن آتش از نفت ومواد نفتی استفاده نکنید زیرا باعث شعله ورشدن یکباره شده، دود آن، بخاری را سیاه وکثیف کرده و ممکن است شیشه آن را بشکند.

⚡️لوله بخاری 

🔹🔸نکته بعدی درباره ارتفاع لوله بخاری است. لوله بخاری را یک متر بالاتر از پشت بام قرا دهید. حتما برای لوله بخاری، کلاهک تهیه کنید. بهترین ومطمئن ترین نوع کلاهک، کلاهک های مدل H هستند.

⚡️مراقبت از شیشه 

🔹🔸برای جلوگیری از شکسته شدن شیشه بسیار مراقب باشید که در زمان روشن بودن بخاری که شیشه داغ است، حتی یک قطره آب هم روی بخاری ریخته نشود.

⚡️طرز استفاده از هیزم 

🔹🔸هیزم ها را در قسمت انتهایی بخاری قرار دهید نه ابتدایی آن. این کار باعث می‌شود شیشه یکباره داغ نشود. محفظه بخاری را هم پر از هیزم نکنید. این کار ممکن است به مرور زمان، رنگ بخاری را از بین ببرد.

⚡️خاکستر چوب 

🔹🔸از خاکستر تولید شده از سوخت هیزم می‌توانید در باغچه و تمیز کردن شیشه خود بخاری، استفاده کنید.

⚡️قبل از استفاده 

🔹🔸قبل از نصب و استفاده از بخاری، یکبار بخاری را در فضای باز روشن کنید تا بوی دود ناشی از مواد رنگی و چربی فلزات از بین برود.

به مدیریت:براتیان

 

 

گروه صنعتی هیزم سوز در سمنان , گروه صنعتی هیزم سوز , فروش بخاری هیزمی در سمنان , قیمت بخاری هیزمی در سمنان , بزرگترین تولیدی بخاری هیزمی در سمنان , خرید بخاری هیزمی در سمنان , انواع بخاری هیزمی , بهترین برند بخاری هیزمی , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed