Address & Contact

Our Address

تبریز،ایل گلی،کوی فردوس،بیست متری سوم شرقی

Telephone

گچ کاری حسن یاری در تبریز

✨اجرای انواع خدمات گچ کاری و گچبری

❇️گچ کاری و گچبری از مراحل نازک کاری اجرای ساختمان محسوب می‌شود که بعد از اتمام عملیات مربوط به سازه و فرم ساختمان توسط گچکار انجام می‌شود.

❇️گچ کاری ساختمان مراحل و اصول مربوط به خود را دارد و فرآیندی کاملاً تخصصی است. همچنین برای انجام گچ کاری سقف، رابیتس کاری سقف پذیرایی یا راویز کاری لازم است گچکار از جهیزات فنی خاصی برخوردار باشد.

❇️گچکاری در واقع برای آماده کردن سطح دیوارها یا سقف برای رنگ انجام می‌شود. اما گچبری جنبه زیبایی دارد.

🔴گچبری مدرن

💎شاید در نگاه اول گچبری تنها برای فضاهای لوکس و تاریخی مورد استفاده قرار گیرد اما در واقع امروزه گچبری مدرن جایگاه خاصی در دکوراسیون داحلی باز کرده و یکی از پر طرفدارترین تزئینات برای سقف های فضاهای داخلی محسوب می شود .

💎البته استفاده از این سبک هنر در زمان های گذشته معایبی داشته است که خوشبختانه امروزه تمامی آن ها رفع شده است و هرکسی می تواند برای تزیین دکور و طراحی داخلی خود از این سبک معماری استفاده کند. با گذشت زمان، امروزه با ورود مکانیزم های جدید و مدرن ساخت و ساز آپارتمان ها و ساختمان ها یا شرکت های ساختمانی از گچبری مدرن پیش ساخته یا طراحی آن برای دکور داخلی و معماری آن استفاده می شود.

💎گچبری مدرن از جمله هنرهای وابسته به معماری می باشد. گچبری در هر دوره ای از زمان شکل و طرح خاص مختلفی داشته است که در طی گذشت سال ها طرح ها و نقش آن تغییر نموده و سبک گچبری مدرن به وجود آمد. برای زیباتر نمودن طرح داخلی منازل خود و معماری آن می توانید از سبک هنر گچبری مدرن برای سقف و دیوار منزل خود استفاده نمائید.

💎شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی که برای پذیرایی خود در نظر دارید از انواع گچبری سقف مدرن و سنتی برای دیزاین سقف پذیرایی تان استفاده نمایید. اضافه کردن لوسترهای مدرن و لامپ های زیبا و جذاب می تواند مدل سقف پذیرایی شما را به طرحی شگفت انگیز و خاص تبدیل کند و حس رویایی و رمانتیکی را برای همه اهل خانه بوجود آورد.

💎استفاده از گچبری مدرن جلوه خاصی به منازل می دهد. گچبری مدرن در ساختمانها ،ادارات ،هتل ها و…کاربرد فراوانی دارد.که هنرمندان با ذوق به خوبی این اشکال را به اجرا گذاشته و شکل هایی مانند نور مخفی که در سالن های پذیرایی ،لابی ها و…اجرا می کنند شکل های دیگری از قبیل باکس ،باند،ستون،آرک و اپن وانواع ابزارهای گلویی ، قاشقی ،فیتیله،تسمه،لبه نورمخفی،تو خالی وجود دارد.

به مدیریت:رحمان حسن یاری

 

 

 

 

گچ کاری , گچبری , گروه هنری و گچ کاری خاص حسن یاری در تبریز , گچ کاری حسن یاری در تبریز , هزینه اجرای گچ کاری ساختمان در تبریز , گچکاری و گچبری مدرن در تبریز , لوازم گچکاری , اجرای انواع خدمات گچ کاری و گچبری در تبریز ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed