آریان آسانسور زاهدان

❇️فروش و نصب آسانسور با تاییدیه استاندارد

❇سرویس و نگهداری

❇رفع انواع خرابی

❇با کادری مجرب و دوره دیده

❇️مشاوره رایگان تلفنی و حضوری

☎️09155491012_09911048077

مهندس عیسی زئی

 

?آسانسور یک اتاقک با ابعاد مشخص می باشد که در طبقات تعریف شده به صورت عمودی جا به جا میشود و افراد و اشیا را انتقال میدهد. آسانسور ها معمولا به وسیله موتورهای الکتریکی کار می کند. آسانسور انواع متفاوتی دارند که با توجه به معیارهایی همچون نوع کاربری آسانسور، انواع دربهای طبقه و کابین نوع کابین و شکل آن ، و همچنین نوع سیستم محرکه و موتور آسانسور ، طبقه بندی می شوند.

?ویژگی‌های یک آسانسور خوب:

? راحتی نخستین ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از راحتی عدم بروز آلودگی صوتی، کم سر و صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور است.

? بازدهی مناسب دیگر ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از بازدهی مناسب آن است که ساختار و طراحی بالابر بسته به موقعیت مورد استفاده به‌نحوی باشد که از نظر ظرفیت و سرعت جواب‌گوی نیاز افراد باشد. بازدهی مناسب بیش از هرچیز از هدررفت وقت جلوگیری می‌کند.

? در دسترس بودن ویژگی مهم دیگر یک بالابر خوب است. مقصود از دسترس بودن درواقع تأمین این اطمینان در کاربر است که می‌تواند در اوقات به‌هنگام نیاز از آن استفاده کند.

? ویژگی مهم دیگری که بی‌تردید یکی از ضروری‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های هر آسانسوری به‌شمار می‌آید، ایمنی است. طراحی بالابر باید به‌نحوی باشد که تا جای ممکن از بروز هرگونه حادثه‌ی خطرناک ممانعت به‌عمل آید و احتمال بروز هرگونه پیش‌آمد ناگوار به حداقل برسد. هیچ‌چیز مهم‌تر از جلوگیری از بروز خسارت‌ها و صدمه‌های مالی و جانی نیست.

 

با مدیریت : مهندس عیسی زئی

شماره تماس :

۰۹۱۵۵۴۹۱۰۱۲
۰۹۹۱۱۰۴۸۰۷۷

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

آسانسور , انواع آسانسور , فروش و نصب آسانسور در سیستان و بلوچستان , نصب و راه اندازی آریان آسانسور زاهدان , کاربرد بالابر , با کمترین هزینه تعمیرات آسانسور  , مشاوره و طراحی انواع آسانسور  , فروش و نصب آریان آسانسور زاهدان ,هزینه تعمیرات آسانسور در زاهدان ,