Address & Contact

Our Address

اصفهان ،چهارباغ بالا ،مجتمع کاویان

آموزش تخصصی اکستنشن مژه، لیفت و لمینت

✨حنای ابرو و اکستنشن مژه روسی ✨
✨انواع فن سازی و تکنیک‌‌‌های مختلف ✨
✨شناخت انواع چشم و اکستنشن مناسب آن ✨
✨انواع مپ کشی و لاینینگ و انواع ریموو کردن✨

💥تکنیک‌‌‌های فشن و به رو دنیا 💥

💥ارائه جزوه آموزشی 💥

👁لمینت و لیفت مژه

🔻لمینت و لیفت مژه یکی از روش‌های نسبتا جدید برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه است. بسیاری از افراد، این روش‌ها را جایگزین مناسب و کم ضررتری نسبت به اکستنشن مژه می‌دانند.

🔻لمینت و لیفت مژه روشی عالی برای بلندتر کردن و حالت دادن به مژه‌های شما است. اگر مژه‌های کوتاه، مستقیم و افتاده دارید، با این روش می‌توانید به آنها حالت دهید و از زیبایی مژه‌های خود لذت برید.

🔻لیفت مژه تقریبا شبیه به فرایند فر کردن است که روی مژه‌ها انجام می‌شود. با انجام لیفت مژه و به کمک یک محلول خاص، مژه‌های شما به سمت بالا فر می‌شوند و حالتی طبیعی و در عین حال بسیار زیبا و جذاب، پیدا می‌کنند.

🔻لمینت مژه در واقع مکمل لیفت مژه است. جایگزینی برای اکستنشن مژه یا استفاده از ابزارهای فرکننده مژه. بعد از لمینت مژه، مژه‌هایی بالا رفته، فر و ۲۰ تا ۴۰ درصد ضخیم‌تر خواهید داشت که ۱۰۰ درصد طبیعی هستند.

🔻در فرایند لمینت مژه گاهی از رنگ‌های مختلف نیز استفاده می‌شود. در لمینت مژه از مواد و محصولات خاصی برای تقویت و ضخیم‌ کردن مژه‌ها استفاده می‌شود.

👁اکستنشن مژه چیست؟

✳️اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می‌سازند و تک به تک لابه لای مژه‌ها با چسب می‌چسبانند و به این ترتیب مژها را پر پشت و زیبا می‌کنند تا دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نباشد.

👁مراحل انجام کار اکستنشن مژه

🔸برای انجام اکستنشن مژه فرد باید دراز بکشد و چشم هایش را ببندد و فرد انجام دهنده زیر مژه هایش پارچه ای تمیز بیاندازد

🔹با کمک نوک مژه‌ها را یک میلی متر به چسب آغشته کرده و در گوشه خارجی چشم که لازم است مژه‌ها متراکم تر و بلندتر باشند، قرار دهد.

🔸سپس بعد از اتمام کار با استفاده از برس مژه ؛ مژه‌ها را شانه زده و با لوسیون پاک کننده آرایش و پنبه روی پلک و مژه‌ها را شسته و به آرامی‌چسب‌ها را بکنید.

🔹این مژه‌ها به مدت 3 تا 4 هفته دوام دارند اما این مدت به نوع مژه‌‌‌های طبیعی شما و سرعت رشد آن‌ها وابسته است.
چند روز یک بار برای ترمیم به سالن زیبایی که برای اکستنشن رفته اید مراجعه کنید.

🔸در صورت انجام اکستنشن برای پاک کردن آرایش چشم‌ها از ژل‌‌‌های شستشو استفاده نمایید و با دستمالی نرم آهسته اطراف مژه‌ها را تمیز کنید. برای شستشوی پوست صورت و چشم‌ها از شامپو بچه استفاده کنید

با مدیریت خانم شهره صفدری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش و خدمات اکستنشن مژه در اصفهان ,  اکستنشن مژه , حنای ابرو و اکستنشن مژه روسی در اصفهان  , شناخت انواع چشم و اکستنشن مناسب آن , انواع مپ کشی و لاینینگ مژه در اصفهان , انواع ریموو کردن مژه در اصفهان , لمینت و لیفت مژه و ابرو , آموزش تخصصی اکستنشن مژه در اصفهان , لمینت و لیفت مژه در اصفهان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed