Address & Contact

Our Address

اصفهان،دولت آباد،خیابان شهید محمد داوری،کوچه مفتح،کوچه حسینیه،پلاک ۸

 آینه هوشمند الماس

?تولیدکننده انواع آینه های هوشمند لمسی در اصفهان

?عمده فروشی

?صادرکننده با ضمانت کالا

?انواع آینه : آینه لمسی ،سنسور حرکتی ، ضدبخار ، تایمردار

❇️ارسال به سراسر کشور

?آینه‌های هوشمند یکی از دست آورد‌های دنیای تکنولوژی به حساب می‌آید تا مزایا و امکانات متعددی را در اختیار دوست داران تکنولوژی قرار دهد.

?این دست از آینه‌ها به دلیل برخورداری از نرم افزار و سخت افزار‌های مخصوص، دارای صفحه نمایش لمسی است که از این طریق امکان انتخاب لباس، جواهرات یا سایر گزینه‌های موجود در آن را به مخاطب خود می‌دهد تا به صورت مجازی این وسایل را پرو کند.

?برخی از این آینه‌ها امکان عکس انداختن به صورت سلفی را دارند تا پس از پرو لباس یا وسایل مختلف امکان مقایسه عکس‌ها برای افراد برای انتخاب بهتر وجود داشته باشد و حتی عکس‌ها را با افراد مختلف به اشتراک بگذارند.

?این گجت‌ها در زمانی که مورد استفاده قرار نمی‌گیرند امکان نشان دادن تیزر تبلیغاتی با کیفیت FULL HD، متن یا پیغام و تصاویر مختلف را دارند که کاربرد اصلی این ویژگی در مراکز فروش برای خدمات دهی بهتر به مشتریان است تا بدون سختی و دسترسی به اصل محصول آن را امتحان کنند.

?بر اساس اعلام شرکت‌های تولید کننده این محصولات، نصب آینه‌های هوشمند به سهولت آینه‌های معمولی است و علی رغم فناوری به نسبت پیچیده خود استفاده‌ای آسان دارد، همچنین کاربران می‌توانند آینه‌های هوشمند را در ابعاد مورد انتظار خود سفارش دهند.

?یکی از ویژگی‌های مشترک تمام وسایل هوشمند اتصال آن به اینترنت است که این اصل نیز در آینه‌های هوشمند لحاظ شده و از این طریق امکان چک کردن شرایط آب و هوایی، اخبار، ایمیل و سایر خدمات اینترنتی را داشته باشند.

به مدیریت:منصور داوری

 

 

 

 

آینه , انواع آینه , آینه هوشمند , آینه هوشمند لمسی , تولید آینه در اصفهان , تولید آینه دکوراتیو , تولید آینه هوشند در اصفهان , کاربرد آینه هوشمند , کاربرد آینه دکوراتیو , آینه الماس در اصفهان , آینه روشویی هوشمند الماس ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed