اجرای تاسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع آب گستر غرب 

 اجرای تاسیسات موتورخانه و سیستم تحت فشار قطره ای و بارانی 

 انجام تعمیرات پکیج و مشعل 

 مجری طرح های آبرسانی و تاسیسات لوله کشی استخر و جکوزی و تاسیسات آبرسانی آتش نشانی 

 

 انواع تهویه مطبوع از نظر درجه حرارت:

۱ سیستم تک فصلی گرم‌کننده یا تهویه مطبوع زمستانی (Heating System)

این سیستم فقط قابلیت گرمایش هوا در فصول سرد سال را دارد. سیستم‌های حرارت مرکزی نوعی از این نوع تهویه مطبوع هستند. به غیر از انواع سیستم‌های حرارت مرکزی، وسایلی مانند بخاری‌ها و شومینه‌ها نیز، برای تهویه مطبوع زمستانی به کار می‌روند که البته دارای نواقص بسیاری نسبت به سیستم‌های حرارت مرکزی هستند.

۲ سیستم تک فصلی سردکننده یا تهویه مطبوع تابستانی (Cooling System)

این سیستم که فقط توانایی سرد کردن هوا در فصول گرم سال را دارد، بر اساس عملکرد انواع سیستم‌های تبرید کار می‌کند و انواع مختلفی دارد که در بخش‌های بعدی به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

سیستم دو فصلی گرم و سردکننده یا تهویه مطبوع سالانه (Heating & Cooling System)

این سیستم قابلیت ایجاد سرمایش در فصول گرم و گرمایش در فصول سرد سال را داراست. در این سیستم یا از مجموع دو سیستم تابستانی و زمستانی در کنار هم و یا از یک سیستم یکپارچه دوفصلی برای تهویه مطبوع یک ساختمان استفاده می‌شود.

این سیستم معمولا به دلایل قابلیت بالا و صرفه‌جویی در بخری هزینه‌ها به دو سیستم قبل، ارجحیت دارد، به جز در مناطق سردسیری و یا گرمسیری که فقط به یک سیستم تک فصلی نیاز دارند.

سیستم‌های تهویه مطبوع گرمایشی (زمستانی)

در این سیستم‌ها به روش‌های گوناگون گرمای لازم جهت محافظت در برابر سرما در فصول سرد سال فراهم می‌گردد. یکی از بهترین سیستم‌های تهویه مطبوع زمستانی سیستم حرارت مرکزی است.

حرارت مرکزی (Central Heating)

حرارت مرکزی، یک سیستم گرمایش خانگی و یا صنعتی است که در آن حرارت، در محلی مستقل مانند موتورخانه ایجاد شده و سپس توسط دستگاه‌های مبدل حرارتی در سراسر محیط توزیع می‌شود.

مدیریت : آقای امیر فتحی آق گنبد

 

 

 

 

 

انواع سیستمهای حرارت مرکزی , سیستم حرارت مرکزی , سیستم حرارت مرکزی با هوای گرم , مزایای سیستم حرارت مرکزی , سیستم حرارت مرکزی با آب گرم , سیستم های حرارتی , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed