Address & Contact

Our Address

تهران ، بازار بزرگ ، بازار مسگرها ، روبروی سرای ملی ، کوچه ناظم زاده ، پاساژکوروش

ارزان سرای حاج محمد ارزانی سلیمی فروش عمده لباس راحتی

✨تولیدی نخبگان طراحی حاجی ارزانی

✨پخش عمده لباس راحتی ( شلوار اسلش ، تیشرت ، تونیک ویسکوز ، بلوز ، مانتو ، شلوار دورس ، توکرکی ، گپ چاپی )

✨پوشاک زمستانی و تابستانی

✨پوشاک زنانه ، مردانه ، دخترانه ، پسرانه و بچگانه

✨هودی ، بلوز آنغوره پارچه خارجی

?ارزان سرای حاجی ارزانی ضامن کیفیت برتر?

 

?لباس راحتی یکی از جزئی ترین قسمت های زندگی است که صنعت مد به آن راه پیدا کرده است.اگر بخواهیم این موضوع را بررسی کنیم دلایل زیادی برای پوشیدن لباس راحتی وجود دارد

?اولین موضوعی که می توان برای پوشیدن لباس راحتی اشاره کرد این است که هنگام پوشیدن آن لباس احساس خوبی به شما بدهد.بنابراین یکی از مزیت های پوشیدن لباس راحتی انتقال آرامش و حس راحتی آن است.

?مزایای پوشیدن لباس راحتی هنگام کار کردن

?پوشیدن لباس راحتی صرفا مختص منزل نمی باشد،پوشیدن لباس راحتی هنگام کار کردن باعث می شود فعالیت بیشتری داشته باشید چرا که حواس پرتی هایتان کمتر می شود و کار هایتان را با کیفیت بهتر و با خیال و آرامش کافی انجام می دهید.

?منظور از لباس راحتی،لباس هایی هستند که به شما احساس خوب و راحتی می دهد.مسلما با پوشیدن لباس های تنگ و رسمی یا یک بلوز دکمه دار و کمربند تمرکز حواستان را تا حد زیادی محدود خواهد کرد.وقتی لباس راحتی می پوشید در واقع عملکرد ذهنتان بهتر عمل می کند و احساس آرامش و سرزندگی به شما انتقال می دهد.

?مزایای پوشیدن لباس های راحتی در منزل

?از آنجایی که در جامعه ما محدودیت ها و هنجار هایی برای لباس پوشیدن وجود دارد،پس بیایید کمی با بدن خود مهربان باشیم و در فضای منزل که یک محیط کاملا شخصی است لباس هایی که دوست داریم بپوشیم وخود را محدود نکنیم و با پوشیدن آن حس شادی و آرامش داریم بپوشیم چرا که در ترکیب رنگ و مدل محدودیتی وجود ندارد.هنگامی که شما راحت تر باشید عملکرد بهتر و احساس بهتری نسبت به زندگی خواهید داشت ، بنابراین محیط خانه گرم تر خواهد بود.

?پارچه های مناسب برای لباس راحتی زنانه و مردانه در منزل چیست؟

⚜️پارچه های مناسب لباس راحتی چه زنانه چه مردانه پارچه های نخی و الیاف طبیعی هستند چرا که این نوع پارچه ها احساس بهتری نسبت به پارچه های پلی استر و نایلونی به شما منتقل می کند.شما با داشتن یک دست ست لباس راحتی از جنس نخی(لیننی) یا نخ پنبه بسیار راحت تر خواهید بود، چون این پارچه ها آلرژی پوستی ایجاد نمی کند و هوا را بهتر رد و بدل می کند.

به مدیریت : حاج محمد سلیمی

 

 

??????????

 

 

 

ارزان سرای حاج محمد ارزانی سلیمی فروش عمده لباس راحتی در تهران , حاج محمد ارزانی سلیمی  , ارزان سرا در تهران  , فروش عمده لباس راحتی در تهران , لباس راحتی ارزان , , لباس راحتی ,  شلوار اسلش , تیشرت  ,  تونیک ویسکوز ,  بلوز ,  مانتو , شلوار دورس , توکرکی , گپ چاپی , هودی , بلوز آنغوره ,لباس راحتی ارزان سرای حاجی ارزانی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed