اقامتگاه بومگردی عطار 

محیطی آرام وزیبا

گشت شهری ،صبحانه، اینترنت، پارکینگ

اقامتگاه بوم گردی عطار در دل کویر با فضایی مناسب برای تجربه ی زندگی گذشتگان و لمس آرامشی ناب در کهن شهرِهفت هزارساله ایران ،شهر سفال و سرامیک، با جاذبه های ملی فراوان سفری خوش و خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد.  7 اتاق این بنا که بطور استادانه ای و رو به هریک از این حیاط ها و حوض فیروزه ای با فواره های چشم نواز طراحی شده اند فرح بخشی اقامت در آنها را دوچندان کرده است. این اقامتگاه این اختیار را به میزبانان خود میدهد تا نهار وشام خود را بطور دلخواه یا در آشپزخانه های موجود در اقامتگاه تبخ نمایند و یا طعم خوش غذاهای خانگی این دیار کهن را مزه کنند. نرخ اتاق های 2 تخته 90هزارتومان و اتاق های کف خواب 30هزارتومان برای هر نفر بهمراه صبحانه میباشد.
موقعیت بخصوص این اقامتگاه بطوریست که اگر قصد بازدید از اماکن تاریخی این شهر 7000 ساله از قبیل:
نارین قلعه، قلعه مهرجرد،حمام های سنتی،کاروانسرای شاه عباسی،یخچال گلی، چاپارخانه،برج کبوترخانه،موزه مردم شناسی، موزه زیلو، کارگاه سفال و سرامیک،زورخانه، بازار امامزاده سیدصدرالدین قنبر و دیگر اماکن شهر را داشته باشید با گامهای خود و با کمترین اتلاف وقت به همه آنها دسترسی خواهید داشت. همچنین اگر دسترسی به شهر یزد برای شما اهمیت دارد این نکته گفتنیست که مینیبوس های بین شهری هر 20 دقیقه (بجز روزهای تعطیل) میبد را به مقصد شهر یزد و بلعکس که مسیری 45 کیلومتریست در 45 دقیقه طی میکنند.

به مدیریت رشیدیان

[instanow name= attar_ecolodge info_pos= top info_layout= 2 shape= round size= 70 full_name= 1 website= 1 bio= 1 stats= 1 window= 1 logo= 1 nofollow= 1 style= default media= 60 link= file layout= grid columns= 3 flat= 1 lm= 1 lm_num= 6 ]

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed