تجهیزات استخر و سونا و جکوزی آب های آبی

شماره های تماس:

09125010354
09357660482
02174391888
02644343164

?انواع تجهیزات استخر?

?پمپ

در تجهیزات استخر، پمپ یکی از مهم ترین بخش ها به شمار می رود. وظیفه پمپ، تصفیه آب استخر است که طی فرآیندی آب را از درون استخر کشیده و با هدایت آن به سمت فیلتر، آن را تمیز کرده و مجدد به داخل استخر پمپاژ می کند.

?فیلتر شنی

از کاربردی ترین تجهیزات استخر، می توان فیلترهای شنی استخر را نام برد. این دستگاه متداول ترین راه برای زلال و شفاف کردن آب استخر است.

?فیلتر کارتریج

یکی دیگر از تجهیزات ضروری برای استخر، فیلتر کارتریج بوده که برای از بین بردن کلیه ذرات معلق در آب استخر مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر متناسب با میزان آب ورودی از فیلترهای استوانه ای شکل با ابعاد و تعداد گوناگون تشکیل می شود.

?مبدل حرارتی

این نوع از تجهیزات استخر به منظور گرمایش آب استخر به کار برده می شود. این دستگاه دارای دو نوع مدار گردش بوده که در هر یک از این مدارها، آب گرم بویلر و آب استخر در حال گردش هستند.

?سختی گیر آب استخر

در برخی از مواقع، سختی آب به اندازه ای است که امکان استفاده برای مصارف عمومی را نخواهد داشت. از این رو با استفاده از دستگاه سختی گیر، اقدام به رفع این مشکل می نمایند. در تجهیزات استخر، سختی گیر آب از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که می تواند موجب افزایش دوام و ماندگاری لوازم و بهبود بازدهی سایر تجهیزات استخر گردد.

?پمپ تزریق کلر

یکی از پرکاربردترین مواد شیمیایی جهت ضد عفونی کردن آب، کلر است و دستگاهی که این ماده را به آب استخر تزریق می کند، پمپ تزریق کلر نام دارد. شاید بتوان عنوان اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات استخر را به پمپ تزریق کلر داد. به دلیل اهمیت بهداشت و جلوگیری از رشد آلودگی های موجود در آب همچون میکروارگانیسم ها، جلبک های کف استخر، حشرات موجود در آب و کلا هر نوع عامل بیماری زا، ضروری است که از دستگاه پمپ تزریق کلر یا دوزینگ پمپ استفاده شود. از آنجایی که نظارت بر مقدار کلر وارد شده در آب بسیار با اهمیت است لذا از انواع مختلف پمپ تزریق کلر، متناسب با ابعاد استخر و حجم آب استفاده می شود.

مدیریت : آقای احمد کابلی

شماره های تماس:

09125010354
09357660482
02174391888

02644343164

 

 

 

 

 

استخر , سونا , جکوزی , تجهیزات استخر , تجهیزات سونا , تجهیزات جکوزی , پمپ آب , فیلتر شنی , فیلتر کارتریج , مبدل حرارتی , سختی گیر آب , پمپ تزریق کلر , تجهیزات استخر در کرج , تجهیزات استخر و سونا و جکوزی آب های آبی در کرج ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
مجید 16 اردیبهشت 1400 12:34 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

سایتتون عالیه.خدا قوت