تجهیزات دام و طیور فقیه لو

♻️ خرید و فروش لوازم مرغداری 
♻️ گوشتی، تخم گذار، مرغ مادر 
♻️ ارسال از تهران و قزوین 
♻️ فروش انواع آسیاب میکسر، آبخوری نیپل استیل ترک
♻️ هواکش صنعتی، لوله فنر انتقال، موتور برق، دانخوری و …
♻️ تجهیز سالن‌‌‌های پرورش انواع پرندگان بلدرچین، مرغ، بوقلمون و …

♻️ این شرکت در بحث تولید و نصب تجهیزات مرغداری با به روز کردن دانش فنی خود و تکنولوژی روز دنیا سعی به بالابردن سطح خدمات خود دارد. همچنین ما کلیه مطالعات فنی و اقتصادی را در احداث سالن مرغداری و از ابتدا تا رسیدن به نتیجه انجام میدهیم. از محصولات مامیتوان به موارد زیر اشاره کرد. تولید مستقیم دستگاه‌‌‌های جوجه کشی در بهترین کارگاه‌ها با بهترین امکانت به روز و مطابق با تکنولوژی روز دنیا

♻️ امروزه به دلیل استفاده روز افزون و هر چه بیشتر از اینترنت و تاثیر آن در تجارت بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی دام و طیور امکان خرید انواع تجهیزات مرغداری و دامداری را با امکان حذف واسطه‌ها برای مشتریان عزیز فراهم آوریم تا بتوانیم انواع محصولات را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان گرامی‌ارائه نماییم.

♻️ وبسایت دام و طیور به عنوان یکی از اولین و بزرگترین توزیع کنندگان تجهیزات مرغداری و دامداری تابحال موفق به ارائه ممتازترین و با کیفیت ترین تجهیزات شده است.

♻️ یکی از بزرگترین اهداف و آرمان‌‌‌های این مجموعه، ارائه تجهیزات با کیفیت و درجه یک با قیمت‌‌‌های استثنائی به صورت مستقیم و بی واسطه به مشتریان گرامی‌خود می‌باشد.

♻️ امیدواریم در انجام این امر خطیر که همانا حذف واسطه‌‌‌های بین تولید کنندگان، توزیع کنندگان و مشتریان می‌باشد موفق باشیم و بتوانیم بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماییم.

مدیریت:آقای محرم فقیه لو

لینک گروه تلگرام:

https://t.me/joinchat/9nRA2Dcs1PJjOGNk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تجهیزات مرغداری , تجهیزات مرغداری خانگی , ساخت تجهیزات مرغداری , تجهیزات مرغداری دانخوری ابخوری , تجهیزات مرغداری قزوین , قیمت ابخوری مرغداری ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed