تخت و چوب سنتی امیران

تخت و چوب سنتی امیران

 تولید تخت سنتی ، تخت های باغی و نیمکت های سنتی

 در رنگها و ابعاد مختلف با چوب اصل روس

 ارسال به سر تا سر تهران

 ارسال به سر تا سر کشور

 صندلی و تخت سنتی چوبی فضای باز outdoor traditional bed در ابعاد متنوع ساخته شده و به تخت قهوه خانه ای سفره خانه ای معروف می‌باشند.

تخت های سنتی و چوبی فضای باز یک دیگر از اجزای تشکیل دهنده مبلمان فضای باز منازل و ویلا ها را می‌تواند تشکیل دهد،

که معمولاً این تخت‌ها با طراحی های به صورت کاملاً سنتی و همچنین از جنس چوب نراد روس ساخته می‌شوند; که در برابر رطوبت و نور خوشید بسیار مقاوم می‌باشند.

 تخت‌های سنتی چوبی که به تخت های قهوه خانه ای معروف می‌باشند، دارای ابعاد بسیار مختلف می‌باشند.

که در سایز 60*60 به عنوان صندلی سنتی،  سایز 120*60 سانتیمتر به عنوان تخت‌های دونفره سنتی ، سایز 160*60 سانتیمتر به عنوان تخت‌های سه نفره سنتی و سایز 190*90 به عنوان تخت چهار نفره سنتی ساخته می‌شوند.

 این ابعاد تخت‌های سنتی می‌تواند بنا به درخواست شما و با توجه به فضای مورد نظر شما می‌تواند به دلخواه شما سفارش داده شود.

 در ساخت تخت‌های سنتی چوبی معمولاً از تکیه گاه و دسته های به صورت پنجره ای استفاده می‌شود، که علاوه بر ظرافت دارای مقاومت بسیار بالا می‌باشد.

همچنین تخت‌های سنتی چوبی می‌تواند دارای رنگ های متنوع و به صورت براق با استفاده از روکش پلی اتر براق در دسترس شما قرار بگیرد.

در این بخش شما می‌توانید با انواع مدل‌ها و اندازه های تخت های سنتی چوب فضای باز آشنا شوید و با توجه به سلیقه خودتان تخت مورد نظر را انتخاب نمایید. همچنین شما می‌توانید رنگ این تخت ها را به سلیقه خودتان انتخاب نمایید.

مدیریت : آقای امیران

 

 

تخت سنتی چوبی , تخت سنتی چوبی , تخت سنتی , ساخت تخت سنتی , قیمت تخت سنتی چوبی , قیمت تخت سنتی چوب روسی , ابعاد تخت سنتی ,

Reviews


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/zmat/domains/zmat.ir/public_html/wp-content/themes/directory2/ait-theme/@framework/vendor/nette-closures.min.inc on line 576
1
Submit your rating

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
ارش امیران 30 فروردین 1401 11:50 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عالی