تعمیرانواع ایرلس برقی فراز پاشش

⭕️تهیه ایرلس انواع برقی ، گراکو ، تیتان ، فونکس ، چینی ، دی پی ، xpro ، pnp ، دیافراگم

⭐️ایرلس های برقی فارغ از اندازه و توان موتور و میزان خروجی دستگاه ایرلس ، عموما برای کار در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرند. کارهایی از قبیل پاشش انواع رنگ های پلاستیک و اکرلیک و روغنی ، پاشش انواع رنگ های نما ، پوشش های نانو ، عایق های ضر رطوبت و ضد حریق ، پاشش انواع پلاستر و بتونه کناف و موادی از این دست.

⭐️این دستگاه ها اکثرا با برق تکفاز شهری کار میکنند و به صورتی طراحی میشوند که پرتابل باشند و بتوان آنها را به راحتی در پروژه و بین پروژه ها حمل و جابجا. اما مدل های محدودی نیز با برق سه فاز و برای مصارف صنعتی نیز به تازگی طراحی و تولید شده اند.

?مزایای کار با ایرلس

?جالب است که بدانید سرعت پاشش رنگ با دستگاه ایرلس ۴ برابر بیشتر از پیستوله و ۲۸ برابر سریع تر از قلم مو می باشد. پس اگر سرعت عمل برایتان مهم است می توانید با خرید آن به کارهایتان سرعت بخشید و شمار کارهایی که به شما ارجاع می شود را افزایش دهید.نکته مهم دیگر، حداقل میزان هدر رفتن رنگ در حین کار با این دستگاه است.

?دستگاه ایرلس بر خلاف روش های سنتی نقاشی، رنگ را به صورت کاملاً یکنواخت و به صورت پودری بر روی سطح می پاشد این امر سبب می شود رنگ پرت نشود و نیازی نباشد چند لایه رنگ بر روی سطح بپاشید تا حاصل کار یکدست و بدون موج از آب در آید.با کمک این دستگاه می توانید سقف، دیوارهای ساختمان، اتومبیل، ماشین آلات، فلز و چوب را به راحتی و بدون نیاز به نرده بان و داربست رنگ کنید.

به مدیریت: محبی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر انواع ایرلس برقی در تهران , ایرلس برقی , ایرلس  , مزایای کار با ایرلس , قیمت ایرلس برقی , ایرلس برقی فراز پاشش , تعمیر انواع ایرلس ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
Babak Mohebi 20 فروردین 1401 8:18 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

فروش انواع ایرلس دستی صنعتی ساختمانی تعمیرات فوق حرفه ای انواع ایرلس برقی