تولید و پخش انواع رنگ و ابزارآلات نقاشی

✨شرکت وندا:

تولید کننده رنگ و ابزار آلات نقاشی

 رنگ روغنی، اکرولیک، پلاستیک، سوله، دکوراتیو

 بتونه روغنی، پلاستیک،اکرولیک

 قلم رنگ روغنی، پلاستیک، سری

 غلطک ایرانی، ترک، طرح دار،دسته غلطک

 سینی غلطک بزرگ، متوسط، مینی

کاردک دسته چوبی، کاردک پلاستیکی

لیسه دسته چوبی، لیسه دسته پلاستیکی، لیسه بنایی

 تیغه شیشه پاک کن بزرگ و کوچک، تیغ تعویض شو

 لاستیک طرح چوب

 لاستیک سنباده

 چسب کاغذی پهن و باریک

چسب شیشه ای

چسب اکواریوم

چسب کاغذدیواری

 سنباده رول

 پوساب

فرچه سیمی

 آسان پوشش، کاور

 پودرهای بند کشی

انواع رنگ‌های مورد استفاده در نقاشی ساختمان

 رنگ پلاستیک

این رنگ ها از قدیمی ترین نوع رنگ ها می باشد . با وجود کیفیت بالای این رنگ و راحتی کار کردن با آن ، دقت بسیاری احتیاج دارد زیرا در صورت غلیظ بودن رنگ اثر غلطک یا قلم روی دیوار می ماند و باید چندین بار برای نتیجه بهتر رنگ آمیزی را تکرار کنیم .
رنگ های پلاستیک حلال در آب می باشد و احتیاجی به مواد نفتی ندارند .این رنگ ها برای سقف بسیار مناسب می باشد زیرا پوشانندگی بالایی دارد و قابل شستشو است اما دوام آن کم است . مات است و بوی بدی ندارد . سرعت کار با آن بالا می باشد و زود خشک می شود، جاذب آب است و زود چرک می شود.
رنگ‌های پلاستیک مورد استفاده در نقاشی ساختمان که در بازار یافت می‌شوند به 2 دسته تقسیم می‌شوند: رنگ پلاستیک و رنگ نیمه پلاستیک
رنگ پلاستیک داری مقدار زیادی از چسب چوب بوده و به همین علت نیز چسبندگی، زیبایی و استقامت به مراتب بیشتری نسبت به رنگ‌های نیمه پلاستیک که دارای مقدار کمتری چسب چوب هستند است.

? رنگ روغن

رنگ روغن از گذشته تاکنون همواره جزو محبوب‌ترین نوع رنگ برای نقاشی در و پنجره بین نقاشان بوده است. از این نوع از رنگ بیشتر برای عایق و ضد زنگ کردن درها و پنجره استفاده می‌شود. رنگ های روغنی به سه دسته براق ، مات و نیمه مات تقسیم می شوند.
رنگ روغنی براق ماندگاری و پوشش بالایی دارد و به دلیل براق بودن منعکس کننده ی نور و باعث روشنایی بیشتر است اما ایرادات گچ کاری را مشخص می کند .
رنگ روغنی مات نور را انعکاس نمی دهد و نسبت به نوع براق آن ایرادات را کمتر نشان می دهد . اما پوشش کمتری دارد و صد درصد قابل و شستشو نیست زیرا جای دستمال روی دیوار مشخص می شود .

رنگ مولتی کالر

از این نوع رنگ روی تمام سطوح می توان استفاده کرد و بسیار دکوراتیو می باشد . رنگ های مولتی کالر مات و کم جلا بوده و ایرادات کار را پوشانده و بافت ویژه ای به آن می دهد . همچنین در مقابل دود و گرد و خاک مقاوم بوده و مناسب مکان های پر رفت و آمد است و با کمترین هزینه و مواد قابل ترمیم می باشد . ضخامت آن کم بوده و بسیار سریع خشک می شود و نیز بوی بدی ندارد .

 رنگ بلکا

رنگ بلکا نوعی پوشش سلولزی است که از پنبه ساخته شده و جایگزین رنگ و کاغذ دیواری است و بسیار مقرون به صرفه است . عایق حرارت و رطوبت بوده و ترک نمی خورد، قابل شستشو است و با استفاده از رزین ها مخصوص قابلیت ضد آب شدن پیدا می کند . تنوع رنگ بسیاری دارد و قابل ترمیم است .

 رنگ پتینه

پتینه از رنگ های دکوراتیو می باشد که با استفاده از رنگ ها و ابزار های مختلف می توان بافت های زیبایی را با توجه به سلیقه هرکس به وجود آورد . این نوع رنگ به فرد اجازه می دهد آن طور که می خواهد محل مورد نظر را طراحی کند و بر روی هر سطحی قابل اجرا می باشد و نسبت به رنگ های دیگر دیرتر کثیف می شوند و بسیار مقاوم اند.

به مدیریت:آقای بازدار

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

انواع قلمو رنگ
انواع کاردک

 

انواع غلطک رنگ

 

انواع فرچه و تی

 

انواع رنگ

 

انواع چسب و ابزار

 

 

 

رنگ , انواع رنگ و ابزارآلات نقاشی در تهران , شرکت وندا در تهران , تولید و پخش انواع رنگ و ابزارآلات نقاشی در تهران , رنگ روغنی , رنگ اکرولیک , سنباده , چسب کاغذی , چسب شیشه ای , چسب آکواریوم , انواع کاردک در تهران , غلطک , تولید رنگ و ابزار نقاشی در تهران ,