تولیدی تشک رویال و پخش لوازم تشک علیزاده 

?تولید انواع تشک رویال ، تشک طبی ، فنری ، اسفنجی ، طبی – فنری ، بیمارستانی و ارگان های دولتی در ابعاد متفاوت

?پخش فوم تشکی ، نمد ، اسفنج ، ریباند ، سوزن منگنه ، هواکش ، پارچه و …

? محصولات تولید شده توسط بھترین متریال

? الیاف ھای کاملا ضد حساسیت و مواد اولیه کاملا بھداشتی

?تضمین اصالت و کیفیت کالا

?مشتری مداری و تامین خواسته های مشتریان

? قیمت پائین در کنار کیفیت بالای محصولات

⚡️هر آنچه جهت یک خواب خوب و آرام نیاز داشته باشید در اینجا پیدا خواهید کرد.⚡️

تشک مناسب لذت و راحتی را در هنگام خواب برای شما به ارمغان خواهد آورد. به دنبال یک خواب راحت، انرژی فعالیت های روزمره شما نیز چند برابر می شود و حس و حال بهتری را به شما هدیه می کند. خرید تشک مناسب مخصوصا برای افرادی که دارای کمر درد هستند و به سلامتی خود اهمیت می دهند یک ضرورت محسوب می شود. همچنین می تواند از بروز درد مفاصل در افراد سالم نیز جلوگیری کند.

?انواع تشک

? تشک فول طبی

مدل های فول طبی فنر را به طور کامل حذف کرده اند و تماما از لایه های اسفنج و فوم با دانسیته مختلف استفاده می کنند. درجه سفتی مدل های فول طبی معمولا بالا بوده و فرم کلی منسجم تری دارند.

مدل های فول طبی اصولا برای افرادی با نیازهای درمانی و توصیه های پزشک کاربرد دارند. همچنین این دسته برای افرادی که به خوابیدن بر روی سطح سفت عادت کرده اند نیز بسیار مناسب می باشد.

?تشک طبی فنری

مدل های طبی فنری، همزمان از سیستم های پیشرفته تر فنر و فوم های طبی در یک محصول استفاده کرده اند. عموما فنر های این نوع از محصولات به صورت پاکتی، سلولی پاکتی و فنر ریز می باشد. استفاده از چندین لایه فوم با دانسیته های مختلف در طراحی این نوع محصول نیز به چشم می خورد.

این دسته از تشک ها نیز خود دارای درجه سفتی های مختلف ( بسته به میزان تزریق فوم ) بوده و تنوع بالایی دارند.

?تشک فنری

تشک‌های معمولی یا کلاسیک معمولا به انواع فنری و ساده اطلاق می‌شود. کاربرد فنر در این نوع تشک‌ها بیشتر به‌منظور ایجاد نرمی و راحتی است. و چندان شامل اصول درمانی و طبی نمی‌شود.

است. این محصولات به نسبت دارای قیمت‌های پایین‌تر هستند. و معمولا برای سنین پایین، وزن‌های سبک‌، و مصارف کوتاه مدت توصیه می‌گردند.

? انواع فنر

? فنر متصل ( کلاسیک )
? فنر منفصل ( پاکتی )
?پاکتی سلولی ( Cell pocket)
? پاکتی میکرو ( Micro pocket )

? چگونه تشک خود را انتخاب کنیم؟

از نکات مهم، لزوم دقت در انتخاب مناسب بین انواع مختلف این محصولات است. که دارای خصوصیات متنوع، خواص درمانی گوناگون و قیمت‌های متفاوتی هستند. و می‌توانند پاسخگوی نیازهای کاربران با بودجه‌های مختلف باشند.

ماهیت طبی هر محصول مدیکال را معمولا بر اساس ویژگیهای درمانی آن تعریف می‌کنند. مثلا بسیاری از انواع تشک‌های طبی دارای قابلیت پیشگیری و درمان دردهای ناحیه کمری هستند. چنین محصولاتی برای افرادی با زمینه این مشکلات پیشنهاد خوبی هستند. برخی دیگر خواص مفید و موثری در تسهیل روند گردش خون هستند. پس برای افرادی با مشکلات عروقی گزینه خوبی محسوب می‌شوند.

اما کاربرد تشک‌های طبی منحصر به موارد درمانی نیست. در سالهای اخیر توجه مردم به تاثیر خواب در سلامتی و بهبود کیفیت زندگی تا حدود زیادی بالا رفته است. و ترجیح عمومی بر صرف بودجه برای تهیه ملزومات سلامتی و پیشگیری بجای هزینه‌های درمانی است. در نتیجه اقبال عمومی نسبت محصولات ساخته شده با رعایت نکات بهداشتی و اصول علمی هم بمراتب بیشتر شده است.

مدیریت : آقای محمد علیزاده – 09195952713

 

 

 

 

تشک رویال , تشک طبی , فنری , اسفنجی , طبی – فنری , فوم تشکی , نمد , اسفنج , ریباند , سوزن منگنه , هواکش , پارچه , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed