Address & Contact

Our Address

کرج،جاده شهریار به سمت کرج،ابتدای هفت جوی،خیابان دباغچی،پلاک98

تولیدی سرویس خواب سه کاج

? تولید و فروش بروز ترین مدل‌‌‌های سرویس خواب،ست جهیزیه،mdf،وکیوم

❇️انواع سفارشات شما پذیرفته می‌شود

?این روزها با توجه به اندازه و حجم کم فضاها سرویس خواب باید متناسب با محیط طراحی شود. فضای کم در اتاق خواب‌ها سبب شده است سازندگان سرویس خواب به فکر ایده‌های جدید به این منظور باشند.

? سرویس خواب سنتی:

در سرویس خوابهای سنتی تمامی‌قطعات آن از چوب درختان راش وافرا و یا گردو ساخته شده است. در این مدل سرویس خواب، تمامی‌اجزا و ملزومات آن دارای پایه‌‌‌های زمخت چوبی بوده و در ساختار تاچی شکل بالای تخت خواب و پایین آن کاملا منبت کاری شده است.

? سرویس خواب کلاسیک:

سرویس خواب‌‌‌های کلاسیک برگرفته از سرویس خوابهای سنتی بوده با این تفاوت که زمختی و شلوغی و سنگینی سرویس خواب‌‌‌های سنتی در آنها کمتر دیده میشود و با استفاده از چوب‌‌‌های کمتر کار شده و ساده تر و حذف بعضی مولفه‌‌‌های سرویس خواب سنتی مثل منبت کاری روی چوب تغییراتی در آن بوجود آمده است.

? سرویس خواب مدرن:

سرویس خواب مدرن با استفاده از مصنوعات چوبی مثل ام دی اف و نئوپان در ساختار تولید آن استفاده شده است و تنوع رنگ در آن بسیار زیاد شده و اتصالات بکار رفته در آن از نوع اتصالات جدید و امروزی بوده که باز و بسته کردن آنها راحت تر شده و قابلیت‌‌‌های جدید در آن لحاظ گردیده است.

به مدیریت:آقای اسماعیلی

شماره تماس:
09902500051
09039727877

 

 

 

 

سرویس خواب , قیمت انواع سرویس خواب در کرج , سرویس خواب مدرن , سرویس خواب کلاسیک , سرویس خواب نوجوان , سرویس خواب کودک , تولیدی سرویس خواب سه کاج در کرج , ویژگی‌‌‌های یک سرویس خواب خوب و با کیفیت , سرویس نوزاد , ست جیزیه عروس ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
جمشید 26 بهمن 1399 9:21 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

من مشتریتون بودم کاراتون عالین