تولید ابزار راتین

⛏تولیدکننده ابزار آلات شامل : 

⛏ شن کش ، چهار شاخ ، کمچه ، ماله آهنی ، فنری ، بیلچه باغبانی ، بیلچه مقتی ، کمون ، اره آهنبر

⛏ فروش فقط و فقط به صورت عمده

⛏ ارسال به سراسر کشور

⛏ برای انجام امور مختلفی از جمله کشاورزی و باغداری در هر سطحی نیاز به ابزارهای مناسب و مربوط به این کار احساس می شود. ابزارهای مناسب موجب سهولت در کار می شوند و تاثیر بهینه ای در پیشبرد امور دارند. بسیاری از افراد صرف علاقه و ذوق خاصی که به کارهای مربوط به باغبانی دارند، به صورت تفریحی به این کار روی می آورند اما شناخت درستی از لوازم و وسایل مورد نیاز برای این کار ندارند. برای انتخاب ابزار باغبانی و کشاورزی مورد نیاز ابتدا باید نوع کاری که می خواهید انجام دهید را مشخص نمایید، سپس اقدام به تهیه‌‌ی ابزارهای مورد نیاز نمایید. در زیر چند نمونه از این ابزارها معرفی شده است:

⛏ معرفی چند نمونه از ابزار باغبانی:
⛏ شن کش:

درتولید شنکش ها از ورق سرد و ضخیم استفاده شده است که باعث می‌شود مقاومت شاخها و دسته در برابر شکستگی وخم شده گی بسیار بالاتر از شن کش های موجود در بازار باشد ‌ همچنین با طراحی منحصر به فرد در تولید دسته از شکستگی دسته که اغلب در شنکشا متداول است جلوگیری شده؛ شنکش های در سایزهای۱۲و۱۴و۱۶و۱۸ با رنگ استاتیک موجود می باشد که هر سایز رنگ مخصوص به خود رادارد تا هر سایز با رنگ مخصوص خود شناخته شود‌؛ تمامی عوامل که ذکر شد باعث شده تا کیفیت شن کشها آنچنان بالا رود که چندین برنده معروف بازار که قبلٱ شنکش از چین وارد میکردن با پیش خرید بخشی ازظرفیت تولید‌؛ شنکشهایRATIN را با برنده خود به بازار عرضه کنند

کمان اره آهن بر

تیغ اره آهن بر(کمان اره)،با توجه به اینکه با آهن و اجسام سخت در ارتباط است کند می شود و یا می شکند و ساییده می شود. و به همین جهت قابل تعویض می باشد.تعویض این تیغه ساده می باشد و با باز کردن یک پیچ و بیرون آوردن تیغه کند شده ،می توان تیغه جدید را جایگزین کرد.زمانی که می خواهید تیغ اره را در جای خود قرار دهید،تیغه را در جهتی بگذارید که دندانه ها رو به جلو باشد و در زمان برش براده ها به سمت جلو پرتاب شود.

⛏ کمچه فنری:

 

⛏ بیل:

بیل یکی از ضروری ترین ابزار باغبانی به شمار می رود که برای کندن باغچه از آن استفاده می شود. در هنگام خرید بیل بهتر است که از نوع های استیل مقاوم با دسته‌‌ی فایبر گلاس تهییه کنید.

⛏ بیلچه‌‌ی باغبانی:

از بیلچه‌‌ی باغبانی برای تعویض گلدان، کاشت انواع گیاه های مختلف و … استفاده می شود. بیلچه های استیل ضد زنگ بهترین نمونه های این نوع از ابزار باغبانی می باشند.

 

 

مدیریت : آقای هادی اردستانی

 

 

 

 

 
 
تولید و پخش شنکش
کمچه سفارشی
 
کمان اره آهن بر
 
ماله و تخت گرد
 
ماله و تخت صاف
 
 
بیلچه باغبانی
بیلچه مقنی

ابزار باغبانی , ابزار آلات باغبانی , تجهیزات باغبانی , نمایندگی ابزار آلات کشاورزی , لیست لوازم باغبانی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed