تولید روکش صندلی خودرو آسیا روکش

? تولید انواع روکش صندلی خودرو در طرح و رنگ های مختلف

? روکش های صندلی خودرو از نظر جنس به دو دسته چرمی و پارچه ای تقسیم می شوند که مهمترین ویژگی های هریک از روکش های صندلی عبارتند از :

❇️مزایای روکش صندلی پارچه ای خودرو

?از مهم ترین مزیت های روکش های پارچه ای تنوع در رنگ و طرح آنها است . این روکش ها برخلاف روکش های چرم در دمای تابستان موجب تعریق سر نشینان نمی شوند و گرمای کمتری را به خود جذب می کند همچنین این روکش ها در زمستان نیز کاهش دما را کمتر منتقل می کند و باعث گرم شدن سرنشین می گردد.

❇️مزایای روکش صندلی چرم خودرو

?روکش های چرم نوع دیگری از روکش ها هستند که مزیت بزرگی دارند و آن سهولت در نظافت و تمیز کردن آن ها است ، در این نوع از روکش ها با یک دستمال مرطوب نیز می توان کثیفی ها را به راحتی از بین برد پس بسیار مناسب خانواده های دارای فرزندان خردسال است.

?این جنس برای خودروهای آژانس و مسافربری بسیار مناسب بوده و همچنین کسانی که بیشتر از خودروی خود با لباس کار استفاده کرده و مجبور به حمل وسایلی با خودرو هستند، بهتر است از این نوع روکش استفاده کنند روکش های چرمی نمای اسپرت تری دارند و برای افرادی توصیه می شود که به ظاهر اسپرت داخل خودرو اهمیت می دهند.

?این نوع روکش ها برخلاف روکش های پارچه ای در تابستان موجب گرمای بیشتر خودرو عرق کردن می شوند و در زمستان موجب می شوند داخل خودرو دیرتر گرم شود و سرنشینان سرمای بیشتری را تحمل نمایند

❇️خصوصیات بهترین روکش صندلی برای خودرو

?مقاومت روکش صندلی در برابر ساییدگی

?رنگ پارچه مناسب، این رنگ باید سبب خستگی چشم نشود

? عدم تغییر رنگ روکش در برابر تابش نور خورشید

?تعریق کمتر

?قابلیت نظافت و شستشو راحت تر

 

 

 

روکش , روکش صندلی خودرو , روکش صندلی ماشین , انواع روکش صندلی خودرو , روکش صندلی پارچه ای , روکش صندلی چرمی , مزایای روکش صندلی چرمی , تولید انواع روکش صندلی در قرچک تهران , تولید روکش صندلی خودرو آسیا روکش در قرچک تهران , قیمت انواع روکش صندلی خودرو در تهران , روکش صندلی خودرو آسیا روکش ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
hosein 11 اردیبهشت 1400 1:06 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

قیمت؟؟؟

محمد حسینی 11 اردیبهشت 1400 1:06 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

بی نظیر و فوق العادست کارتون خسته نباشید

ali 11 اردیبهشت 1400 1:05 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

باریکلا خیلی خوبه