شرکت شهروز سازه مرکزی

🔹مجری تاسیسات و تجهیزات

🔹طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌‌‌های تاسیساتی، حرارت مرکزی، تهویه مطبوع، اطفا حریق و گازرسانی

🔹عرضه لوله‌‌‌های فولادی و اتصالات

🔹تولید فنس به صورت عمده و جزئی

🔹ارسال به سراسر کشور

🔻لوله و اتصالات فولادی که به آنها لوله‌‌‌های آهنی نیز گفته می‌شود.

🔰موارد مصرف:

🔸انتقال آب

🔸گازکشی

🔸تاسیسات حرارت مرکزی و متورخانه

🔸خطوط آتشنشانی

🔴انواع لوله‌‌‌های فولادی و استاندارد

✳️لوله‌‌‌های فولادی امروزه از پرکاربردترین لوله‌‌‌های مورد استفاده در سیستم‌‌‌های لوله کشی صنعتی هستند. در واقع این لوله‌ها به خاطر استحکام بالا، مقاومت در برابر گرما و همچنین مقاومت نسبی که در برابر خوردگی دارند، یکی از بهترین گزینه‌ها در ساخت سیستم‌‌‌های لوله کشی در فرایندهای صنعتی و پالایشگاهی هستند. انواع مختلفی از لوله‌‌‌های فولادی در سیستم‌‌‌های لوله کشی صنعتی و فرایندی، پالایشگاهها، کارخانه‌‌‌های پتروشیمی، خطوط انتقال نفت و گاز، سیستم‌‌‌های انتقال آب، سیستم‌‌‌های تأسیساتی، صنایع بویلر سازی، تهویه مطبوع و… مورد استفاده قرار می‌گیرند.

✳️انواع فولادها با ترکیب شیمیایی مختلف و در نتیجه خواص فیزیکی و مکانیکی متفاوت در ساخت لوله‌‌‌های فولادی به کار گرفته می‌شوند. نوع فولاد به کار گرفته شده در ساخت این لوله‌ها معمولاً زمینه‌‌‌های کاربردی و شرایط سرویسی که لوله برای آن انتخاب میشود را تعیین میکند. به همین دلیل همواره در فرایند طراحی و ساخت سیستم-های لوله کشی صنعتی اولین و مهمترین مرحله طراحی انتخاب جنس مناسب برای لوله‌ها و سایر تجهیزات لوله کشی است.

🔴کاربرد فنس:

💠بیشترین کاربرد فنس مربوط به حصار کشی زمین‌ها و باغات کشاورزی است به همین دلیل در اصطلاح عامیانه به آن فنس باغی نیز گفته می‌شود.

💠فنس کشی به کمک پایه فنس انجام می‌گیرد و زمانی توجیه پذیر است که عدم رویت محدوده خصوصی در اولیت نیست و هدف ایجاد امنیت برای منطقه است و صرفا جنبه ایمنی دارد.

💠نصب فنس، ممکن است خاطر جلوگیری از ورود عابرین به زمین‌‌‌های زراعی یا باغی یا برای مشخص کردن مرز بین همسایگی­ تان با سایرین انجام گیرد.

💠اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم، برای مرزبندی مکان‌هایی که در آنها امکان دیوارکشی یا قصد دیوارکشی نداریم از توری حصاری استفاده می‌کنیم.

💠کاربردهای توری حصاری بسیار گستره است و علاوه بر موارد گفته شده، این محصول پر کابرد در صنایع گوناگونی نیز استفاده می‌شود.

به مدیریت: فدایی

شماره‌‌‌های تماس:
09181618037
08632765000
08633280030
08633350003

 

 

 

 

تولید فنس و لوله‌‌‌های فولادی شهروز سازه در مرکزی , تولید فنس , تولید لوله‌‌‌های فولادی در مرکزی , اجرای پروژه‌‌‌های تاسیساتی  , تولید فنس به صورت عمده و جزئی در مرکزی  , گازکشی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed