شرکت شهروز سازه مرکزی

?مجری تاسیسات و تجهیزات

?طراحی ، نظارت و اجرای پروژه های تاسیساتی ، حرارت مرکزی ، تهویه مطبوع ، اطفا حریق و گازرسانی

?عرضه لوله های فولادی و اتصالات

?تولید فنس به صورت عمده و جزئی

?ارسال به سراسر کشور

?لوله و اتصالات فولادی که به آنها لوله های آهنی نیز گفته می شود.

?موارد مصرف:

?انتقال آب

?گازکشی

?تاسیسات حرارت مرکزی و متورخانه

?خطوط آتشنشانی

?انواع لوله های فولادی و استاندارد

✳️لوله های فولادی امروزه از پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در سیستم های لوله کشی صنعتی هستند. در واقع این لوله ها به خاطر استحکام بالا، مقاومت در برابر گرما و همچنین مقاومت نسبی که در برابر خوردگی دارند، یکی از بهترین گزینه ها در ساخت سیستم های لوله کشی در فرایندهای صنعتی و پالایشگاهی هستند . انواع مختلفی از لوله های فولادی در سیستم های لوله کشی صنعتی و فرایندی، پالایشگاهها، کارخانه های پتروشیمی، خطوط انتقال نفت و گاز، سیستم های انتقال آب، سیستم های تأسیساتی، صنایع بویلر سازی، تهویه مطبوع و… مورد استفاده قرار می گیرند.

✳️انواع فولادها با ترکیب شیمیایی مختلف و در نتیجه خواص فیزیکی و مکانیکی متفاوت در ساخت لوله های فولادی به کار گرفته می شوند. نوع فولاد به کار گرفته شده در ساخت این لوله ها معمولاً زمینه های کاربردی و شرایط سرویسی که لوله برای آن انتخاب میشود را تعیین میکند. به همین دلیل همواره در فرایند طراحی و ساخت سیستم-های لوله کشی صنعتی اولین و مهمترین مرحله طراحی انتخاب جنس مناسب برای لوله ها و سایر تجهیزات لوله کشی است.

?کاربرد فنس:

?بیشترین کاربرد فنس مربوط به حصار کشی زمین‌ها و باغات کشاورزی است به همین دلیل در اصطلاح عامیانه به آن فنس باغی نیز گفته می‌شود.

?فنس کشی به کمک پایه فنس انجام می‌گیرد و زمانی توجیه پذیر است که عدم رویت محدوده خصوصی در اولیت نیست و هدف ایجاد امنیت برای منطقه است و صرفا جنبه ایمنی دارد.

?نصب فنس، ممکن است خاطر جلوگیری از ورود عابرین به زمین‌‌‌های زراعی یا باغی یا برای مشخص کردن مرز بین همسایگی­ تان با سایرین انجام گیرد.

?اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم، برای مرزبندی مکان‌هایی که در آنها امکان دیوارکشی یا قصد دیوارکشی نداریم از توری حصاری استفاده می‌کنیم.

?کاربردهای توری حصاری بسیار گستره است و علاوه بر موارد گفته شده، این محصول پر کابرد در صنایع گوناگونی نیز استفاده می‌شود.

به مدیریت : فدایی

شماره های تماس :
09181618037
08632765000
08633280030
08633350003

 

 

 

 

تولید فنس و لوله های فولادی شهروز سازه در مرکزی , تولید فنس , تولید لوله های فولادی در مرکزی , اجرای پروژه های تاسیساتی  , تولید فنس به صورت عمده و جزئی در مرکزی  , گازکشی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed