Address & Contact

Our Address

یاسوج میدان انقلاب ، بلوار شهید قرنی

Telephone

تولید و فروش انواع مبلمان و سرویس خواب بخشی

⚜️ انواع مبلمان کلاسیک راحتی و کالای سرویس خواب و میزنهارخوری 
⚜️ پیاده سازی اصول مدیریت کیفیت در تولید مبلمان با طرح و اندازه دلخواه مشتری

⚜️ تولید انواع مبلمان راحتی، استیل، نهارخوری
⚜️ تولید و فروش متنوع سرویس خواب نوجوان کلاسیک و مدرن و جلومبلی

⚜️ قطعا با مبلمان راحتی، کلاسیک و سلطنتی (استیل) آشنایی دارید اما باید بدانید که انواع مبلمان به این چند نوع محدود نشده و بیشتر از اینها است هر چند که تقریبا دسته بندی‌‌‌های دیگر مبلمان زیر مجموعه مبلمان راحتی هستند مثل مبلمان ال. مبل چند بخشی، این مبلمان از چند بخش تشکیل می‌شود که شما می‌توانید آنها را به مدل‌‌‌های مختلف کنار هم قرار دهید. مبلمان چستر فیلد نوع خاصی از مبلمان با روکش چرمی‌و تکیه گاه لمسه دوزی شده است.

? چیدمان مبلمان منزل

⚜️ برای چیدمان مبلمان ابتدا باید نقطه ای را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید این نقطه می‌تواند تلویزیون یا شومینه باشد. بعد از آن بزرگترین قطعه مبلمانتان را رو به روی آن قرار دهید و سایر قطعات مبل را بچینید. اگر مبلمانتان راحتی است بهتر است چیدمان مبلمانتان گرد بوده و اگر مبلمان کلاسیک یا سلطنتی خریداری کرده اید بهتر است آنها را متقارن بچینید زیرا حالت رسمی‌تری دارند. سعی کنید مبل‌ها را با فاصله از دیوار بچینید تا راه رفت و آمد باز باشد و کسی از بین مبل‌ها رفت و آمد نکند، علاوه بر آن به یاد داشته باشید فاصله اجزا مبلمان کم باشد تا برای مهمانان فضا صمیمی‌ایجاد شود.

? مبل ترک

⚜️ مبلمان ترک از متریال درجه یکی ساخته شده و روکش آن بسیار خوش دوخت بوده و مقاوم و بادوام است. البته خرید این مبلمان برای شما بسیار پرهزینه خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم مبلی مشابه را از کارگاه‌‌‌های ایرانی خریداری کرده یا ساخت آن را به این کارگاه‌ها سفارش دهید. مبلمان تولید شده در ایران نیز بسیار با کیفیت و با دوام بوده و از نظر ظاهری نیز با زرح‌‌‌های جهانی همخوانی دارند.

? مبل سلطنتی

⚜️ مبلمان سلطنتی مبلمانی بسیار لوکس است که بیشتر برای پذیرایی از مهمانان رسمی‌از آن استفاده می‌شود. این مبلمان دارای منبت کاری‌‌‌های بسیار زیبا بوده و تاج بلندی دارد. جنس پارچه این مبلمان بسیار مرغوب بوده و وجود آن در هر منزلی به دکوراسیون جلوه خاصی می‌بخشد.

? مبل کلاسیک

⚜️ مبلمان کلاسیک هم مثل مبلمان سلطنتی معمولا در دکوراسیون‌‌‌های سنتی و برای پذیرایی از مهمانان رسمی‌استفاده می‌شود با این تفاوت که منبت کاری‌‌‌های این مبلمان از طرح‌‌‌های سنتی الهام گرفته شده و بسیار ظریف تر از منبت کاری‌‌‌های مبلمان سلطنتی است. همچنین علاوه بر تاج، دسته و پایه‌‌‌های مبلمان کلاسیک نیز دارای منبت کاری هستند.

? کلکسیون مبلمان منزل

⚜️ شما در سایت دکور می‌توانید کلکسیونی از انواع مبلمان کلاسیک، سلطنتی و راحتی را مشاهده کنید. مبلمان‌‌‌های موجود در سایت از بهترین و با کیفیت ترین متریال ساخته شده و با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان عرضه می‌شوند.

مدیریت:آقای رضا بخشی

 

 

بورس تعمیرات مبل , تعمیرات مبل   , مبل راحتی تعمیر , تعمیر مبل قبل و بعد , تعویض رویه مبل ارزان , تولیدی مبل , تعمیرات مبل ,تولید و فروش انواع مبلمان و سرویس خواب جم , بازار مبل , سرویس چوب , مبل ملایر , مبلمان جام , سرویس جهیزیه , مبل آستیل , مبل سلطنتی , مبل راحتی , شهرک صنعتی مبلمان , صنایع چوب ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed