درب و پنجره برادران طاهری

✨ارسال به تمام نقاط✨
✨تحویل ونصب در اسرع وقت✨
✨بالاترین کیفیت نازل ترین قیمت✨

✨تولید حفاظ شاخ گوزنی با انواع مدل آبشاری،بوته ای و …

✨تراکم و ارتفاع کم و زیاد و رنگ کوره ای co2 جوش

✨ساخت درب و پنجره و انجام انواع کارهای جوشکاری

🔴حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

🔸حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیواری یکی از بهترین ابزار برای بالا بردن امنیت ویلاها، ساختمان‌‌‌های مسکونی و مناطق محافظت شده می‌باشد.علت اصلی این نام گذاری، شباهت ظاهری آن به شاخ گوزن است. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ‌ها امنیت بسیار بالایی دارند.

🔸بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ برای بالا بردن امنیت منازل مسکونی، مناطق تفریحی، اداره جات، ویلاهای درون شهری و برون شهری و غیره هستند.

🔸علاوه بر شباهت ظاهری از لحاظ استحکام نیز بسیار به شاخ گوزن نزدیک است، این نوع حفاظ از لحاظ بصری نیز جز زیباترین نوع حفاظ‌ها محسوب میشود.

🔴وزن نرده حفاظ‌‌‌های شاخ گوزنی

💠برای ایجاد امنیت ساختمان باید تراکم نرده‌ها به میزان استاندارد در نظر گرفته شود.

💠در کارگاه‌‌‌های خارج از شهر و یا مناطقی که خلوت هستند و امکان سرقت بالاتر است،همیشه از حفاظ هایی با تراکم بالاتر استفاده می‌شود. جنس متریال ساخت،تراکم و اندازه بلندی حفاظ روی وزن آن تاثیر دارد.

🔴دلیل محبوبیت این نوع حفاظ ها

🔹نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه به شکل زیبا و تنوع در طرح‌‌‌های آن، در مدت زمان اندکی توانست در بین سازندگان و افرادی که خواستار حفظ ابتدائی ترین امنیت ساختمان بودند، جایگاه ویژه ای برای خود باز کند. این نوع حفاظ دارای برتری‌‌‌های زیادی است.

🔹نرده کشی دور ساختمان‌ها و ویلاها قبلا در محل ساختمان انجام میگرفت. و این خود همواره برای سازندگان حفاظ دغدغه خاطر بود، چرا که احتمال شکست سنگ در پوش و جوشکاری در محل و….. را به همراه داشت.

🔹حفاظ شاخ گوزنی این ایراد را ندارد و به صورت قطعه‌‌‌های 2 متری تولید و رنگ آمیزی شده و جهت نصب به محل پروژه ارسال میشود.

آدرس دفتر فروش حفاظ شاخ گوزنی و کارگاه درب و پنجره سازی آهنی: گرگان، میدان کریمی، خیابان مطهری شمالی، روبروی مطهری شمالی یکم
آدرس کارگاه تولیدی حفاظ‌های شاخ گوزنی: گرگان، روبروی خط نصرآباد، نرسیده به خط ولیک آباد، جنب تانکر سازی، داخل گاراژ

به مدیریت:آقای برادران طاهری پور

شماره‌‌‌های تماس:

09111707858
09111703749

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حفاظ , انواع حفاظ , حفاظ شاخ گوزنی , کاربرد حفاظ شاخ گوزنی , ساخت درب و پنجره در گرگان , تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در گرگان , انجام جوشکاری , انواع حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی بوته ای , حفاظ شاخ گوزنی آبشاری , درب و پنجره سازی برادران طاهری در گرگان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed