تولید و پخش صنایع محصولات فلزی مهران

🔴تولید و پخش چوب لباسی پشت دری، جاکتی، الک آشپزخانه

🔴ارسال به سراسر کشور

✳️خانه‌ی مرتب و منظم نشان از سلیقه‌ و نظم افراد ساکن در آن خانه است. برای نظم دادن به وسایل هر خانه وجود یک سری لوازم و وسایل لازم و ضروری است. کمد، کشو، قفسه و … ازجمله وسایل متداول و رایجی هستند که به وسایل نظم و ترتیب می‌دهند.

✳️وسایل و لباس‌های خانه و اتاق‌خواب در کمدها و کشوها قرار می‌گیرند و فضای خانه را خلوت و مرتب نشان می‌دهند. آویزهای لباس ازجمله مهم‌ترین لوازم نظم‌دهنده‌ی هر خانه هستند. آویزهای لباس در هزاران طرح و مدل تهیه و تولید می‌شوند و کاربرد بسیار زیادی دارند.

✳️آویزهای لباس را می‌توان در قسمت‌های مختلف خانه ازجمله پشت در اتاق‌خواب یا حمام، کنار در ورودی خانه و … قرار داد و از آن‌ها برای نظم دادن به لباس‌های پراستفاده بهره برد.

🔻انواع آویز لباس

💠آویزها شکل و طرح‌های مختلفی دارند و هر یک از آن‌ها میزان متفاوتی از حجم و وزن لباس را نگه‌داری می‌کنند. برخی از آن‌ها ثابت هستند و باید با میخ به دیوار متصل شوند در حالی که برخی از آن‌ها را می‌توان به‌راحتی جابه‌جا کرد. برخی از آویزها مناسب برای داخل کمد هستند.

💠برخی از آویزهای داخل کمد دارای چندین فضا برای آویزان کردن لباس، شال و شلوار هستند. این مدل‌ها سبب می‌شوند تعداد بیشتری از لباس و پوشاک در کمد قرار بگیرند. آویزهای شال باعث می‌شوند تعداد زیادی شال در کنار هم بدون آنکه چروک شوند کنار قرار بگیرند.

💠نصب رخت آویز دیواری بسیار آسان است و هر فرد می‌تواند با چند ابزار ساده ازجمله پیچ‌گوشتی آن‌ را نصب کند. آویز لباس یکی از وسایل مهم در هر خانه است که از بی‌نظمی‌جلوگیری می‌کند. انتخاب و خرید رخت آویزی که در داخل سالن قرار می‌گیرد بهتر است مطابق و متناسب با دکوراسیون منزل باشد.

🌀چوب لباس آویز پشت دری جهت استفاده در آپارتمان‌ها بدلیل کمبود جا و یا دسترسی ساده و آسان به البسه، مورد نیاز و ضروری میباشد

💥الک آشپزخانه

🔸ابزار آشپزخانه از جمله وسایل پر کاربردی است که هر روزه مورد استفاده خانم‌‌‌های خانه دار و آشپزها قرار می‌گیرد. تنوع در این محصولات به قدری افزایش پیدا کرده که افراد را در هنگام خرید سر در گم کرده و انتخاب را مشکل تر می‌کند.

🔸الک شیرینی پزی یا الک آشپزخانه که جزء ابزار شیرینی پزی قرار می‌گیرد یکی از پر استفاده ترین وسایل در حوزه ابزار آشپزخانه به حساب می‌آید.

به مدیریت: مهرداد سلیمانی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

تولید و پخش صنایع محصولات فلزی مهران در پاکدشت , محصولات فلزی , محصولات فلزی در پاکدشت , انواع محصولات فلزی , تولید و پخش چوب لباسی در پاکدشت , چوب لباسی پشت دری  , جاکتی , الک آشپزخانه , چوب لباسی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed