تولید پوشاک بچه گانه ونیز

✅تولید پوشاک بچه گانه ونیز آماده ارائه تولیدات و خدمات در طرح ها و ایده های متنوع با کیفیت و قیمت مطلوب می باشد.محصولات خود را بصورت صد در صد پنبه با استفاده از بهترین مواد اولیه و طرح های ناب، تولید و عرضه می نماید.

✅شاید افراد مختلف دسته بندی ها گوناگونی را برای البسه نوزاد و خردسالان ارائه دهند اما به طور کلی و رایج طبقه بندی ار لحاظ سنی انجام می پذیرد و به شرح ذیل می باشد:

🔻 نوزاد و نوپا

این گروه شامل بچه های کمتر دو سال و شامل سنین ۳، ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ ماه است. در این دوره سر کودک دقیقا روی گردنش قرار ندارد و جلوتر است. بنابراین لباسهای طراحی شده باید کاملا از ناحیه سر باز شوند. به یاد داشته باشید که جنس لباس و کلفتی و نازکی اون باید مطابق فصل انتخاب شود. معمولا بهتره لباسهای نرم با وزن سبک استفاده شود تا به نوزاد آسیب نرسد و احساس راحتی ایجاد شود.

🔻 کودک

کودکان ۲ تا ۸ سال در این دسته قرار می گیرند. تا ۸ سالگی و در مراحل رشد، به مرور زمان مقداری چربی از دست می دهند. این پروسه لاغر شدن قابل مشاهده است. کودکان این سن دور کمر کوچک و شکمی برجسته دارند. این ویژگیها با رشد کودک و کاهش میزان چربی بدن کم می شود.

🔻 نوجوان

کودکان ۸ تا حدود ۱۴ سال در گروه نوجوانان قرار می گیرند. اندازه های سایز در این سن فاصله ۶ سانتیمتری با هم دارند. علت این موضوع متوسط رشد سالانه بچه ها در این سن است. بچه ها در این سن به طور میانگین هر سال ۶ سانتیمتر رشد قدی دارند. البته این مقدار رشد قدی در گروههای سنی مختلف متفاوت است. به همین دلیل بهتره اندازه های لباس کودک رو بیشتر از سن با توجه به قد کودک در نظر بگیرید.

⚡️انواع لباس بچه گانه

✳️ لباس‌های بچه‌گانه به فصل و آب‌ و هوای خاصی محدود نمی‌شوند. لباس‌های بافتنی و گرم مانند هودی، پلیور، برای یک استایل گرم و زیبای پاییزی و زمستانی همیشه  موجود هستند. با تی‌شرت، پیراهن، سارافون، دامن و شلوارک‌های بهاری و تابستانی هم می‌توانید یک استایل زیبا و راحت کودکانه را خلق کنید.

✳️ ست لباس بچه‌گانه شامل تی‌شرت و شلوار، تی‌شرت و دامن، در این مجموعه گردآوری شده است.

⚡️مدل لباس بچه‌ گانه

✳️ لباس بچه‌ گانه‌ ای که برای کودکتان انتخاب می‌کنید در شکل‌گیری شخصیت کودک شما نقش اساسی دارد. همانقدر که رفتارتان روی کودک تاثیرگذار است لباسی که به او می‌پوشانید نیز شخصیت او را شکل می‌دهد. لباس بچه را از برند‌های مجاز لباس بچه گانه انتخاب کنید زیرا کارگاه‌های تولید لباس برای دریافت مجوز باید اصول بهداشتی مربوط به حساسیت‌های پوستی را رعایت کنند.

⚡️انتخاب مدل لباس دخترانه

✳️ رنگ‌های تیره لباس در روحیه کودک تاثیرگذار است. بهتر است تا حد ممکن از پوشانیدن لباس دخترانه تیره به کودکانمان

 

به مدیریت:نوید دهقانی

آیدی مدیر

 

 

مدل های پاییزه

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

مدل های پیراهن هاوایی با شلوارک لی پسرانه و دخترانه (اسپرت)

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

مدل های آستین کوتاه 

 

 

 

لباس کودک ,  لباس نوجوان ,  لباس خردسال ,  لباس بچه گانه ,  تولید پوشاک بچه گانه ونیز در تهران ,  تولیدی پوشاک بچه گانه در تهران ,  انواع پوشاک بچه گانه ,  قیمت پوشاک بچه گانه در تهران ,  رنگ بندی لباس کودک ,  لباس نوزاد , لباس دخترانه ,  لباس پسرانه , تولید پوشاک در تهران ,  پوشاک نخی , تولید پوشاک بچه گانه در تهران , تولید پوشاک در تهران , پوشاک بچه گانه در تهران  , تولیدی لباس کودک در تهران , مدل لباس بچه‌ گانه ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed