Address & Contact

Our Address

اصفهان ، پلیس راه اصفهان ،شهرک صنعتی بزرگ اصفهان ، کوچه اندیشمندان 32 ، پلاک 05711

Telephone

تولید کننده انواع آجر عایق و کوره‌‌‌های شاتل در ایران

?این واحد تولیدی در شهرک بزرگ صنعتی اصفهان واقع شده و به صورت تخصصی کوره‌‌‌های شاتل و به صورت انبوه آجرهای نسوز و عایق را تولید میکند.

?ظرفیت بالای تولید و کیفیت بی نظیر این مجموعه باعث شده است این برند تجاری در سرتا سر ایران فعالیت خود را به صورت گسترده انجام دهد.

?این شرکت با بیش از ۶۰ نفر پرسنل با ظرفیت بالا در چندین شیفت کاری اقدام به تولیدات این محصولات جهت رفاه حال هموطنان گرامی‌مینماید.

?کوره‌‌‌های شاتل

?طراحی و ساخت انواع کوره‌‌‌های شاتل تا دمای کاربردی ۱۴۰۰ درجه پخت رنگ کاشی و سرامیک

?طراحی و ساخت کوره‌‌‌های شاتل یک الی سه طبقه یک متر مکعب الی ۴۰ متر مکعب

?طراحی و ساخت انواع کوره‌‌‌های شاتل تا دمای کاربردی ۱۲۰۰ درجه پخت چینی

?طراحی و ساخت انواع کوره‌‌‌های شاتل ۱۲۰۰ درجه پخت کاشی و آجر لعاب دار

?طراحی و ساخت انواع کوره‌‌‌های شاتل ۱۲۰۰ درجه پخت گلوله‌‌‌های سرامیکی

?آجر عایق و نسوز

✳️آجر نسوز نوعی آجر است که از خاکهای چینی و نسوز تولید شده و با ساختار مولکولی متراکم و ظریف در دمای بالای ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد ساخته میشود و همانطور که از اسم آن برمی‌آید این آجر با مقاومت حرارتی بالایی که دارد در کورهها و پاتیل‌ها و عایقکاری صنعتی کاربرد فراوان دارد.

✳️البته از نوع معمولی آن نیز امروزه در نماهای آجر ساختمانها استفاده میشود.

?مواد تشکیل دهنده آجر نسوز

✳️مواد پایه آجر‌‌‌های نسوز امیران کانیهای معدنی خیلی خاص و پوکه‌‌‌های معدنی میباشند که نسوز هستند. یعنی مقاومت دمایی بالایی دارند. مواد اولیه تولید آجر نسوز را مواد نسوز مینامند که به مواد معمولا سرامیکی و غیره فلزی گفته میشود که میتوانند در درجه حرارتهای بالا پایدار باشند مواد نسوز باید قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارتهای بالا و شرایط محیط عمل داشته باشند.
استفاده از آجر نسوز در نمای ساختمان

?کاربرد آجرهای نسوز

✳️مهم ترین ویژگی آجر‌‌‌های نسوز مقاومت بالای آنها در برابر حرارت می‌باشد و این مسله باعث می‌شود تا از این متریال به عنوان پوشش درونی کوره‌‌‌های صنعتی استفاده شده و حتی قابل استفاده در شومینه‌ها هم می‌باشد. در واقع در فضاهایی که دارای درجه حرارت بالایی هستند، می‌توان از آجر‌‌‌های نسوز استفاده نمود. توجه داشته باشید که آجر‌‌‌های نسوز با توجه به نوع ماده ای که در ترکیبات آنها به کار رفته است، دارای انواع مختلفی بوده و هر کدام با توجه به مواد به کار رفته در آنها گستره‌‌‌های مختلفی از حرارت را می‌توانند تحمل کنند. آنچه تا دهه ۱۹۶۰ برای پوشش کوره‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت، کربن و خاک نسوز است، اما در حال حاضر کاربرد آجر‌‌‌های نسوزدر پوشش داخلی کوره‌ها بسیار گستره می‌باشد.

?شرکت کوره‌‌‌های شاتل و اجر عایق پارس سپاهان?

?تولید کننده انواع آجر عایق نسوز

?تامین کننده مواد شیمیایی و کاتالیست‌‌‌های مورد نیاز در صنایع نفت‌‏، گاز، پتروشیمی، فولاد و تصفیه آب و فاضلاب

?طراحی، مشاوره و اجرای انواع کوره‌‌‌های حرارتی

?درباره شرکت کوره‌‌‌های شاتل و اجر عایق پارس سپاهان?

?شرکت کوره‌‌‌های شاتل و اجر عایق پارس سپاهان، اولین تولید کننده آجر عایق نسوز در ایران‏، که از سال ۱۳۹۱ شروع به کار کرد.
امروزه با انجام طرح‌‌‌های توسعه ای، تولید آن به بیست برابر مقدار اولیه افزایش یافته است.

?متخصصین توانمند این شرکت، با انجام فعالیت‌‌‌های نظام یافته و خلاق درجهت گسترش مرزهای دانش و حل مشکلات اقتصادی، موفق به کسب دانش فنی لازم جهت تولید قطعات خاص سرامیکی و آلومینایی از جمله کاپلاک سرامیکی و فرول‌‌‌های آلومینایی به روش قالب گیری تزریقی گردیده اند.

?کادر فنی این شرکت، به خاطر کاوش‌‌‌های اصیل در حوزه پوشش‌‌‌های نسوز سرامیکی، به منظور بسترسازی علمی‌لازم برای حل مسائل جاری و آتی، موفق به دستیابی فرمولاسیون انواع پوششهای نسوز بر پایه آلومینا و زیرکونیا گردیده که تحول شگرفی را در تعمیرات سرد و حتی گرم کوره‌‌‌های حرارتی برای پیشگیری از اتلاف حرارت، افزایش طول عمر کوره و افزایش راندمان تولید، بوجود آورده است.

?شرکت کوره‌‌‌های شاتل و اجر عایق پارس سپاهان در سال‌‌‌های اخیر در راستای گسترش دامنه کالاهای قابل عرضه، مسئولیت تامین مواد شیمیایی و کاتالیست‌‌‌های مورد نیاز در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی‌و فولاد و صنعت تصفیه آب و فاضلاب را در دستور کار خویش قرار داده که این امر نیز تا کنون با موفقیت به انجام رسیده است.

?خلاصه ای از محصولات و مشتریان شرکت کوره‌‌‌های شاتل و اجر عایق پارس سپاهان?

✳️شرکت کوره‌‌‌های شاتل و اجر عایق پارس سپاهان یکی از موفق ترین‌‌‌های بازار تولید محصولات نسوز و تامین کننده کاتالیست هایی نظیر سیلیکاژل، زغال اکتیو، آلومینا اکتیو و مولکولارسیو می‌باشد؛ همچنین عرضه کننده محصولات شیمیایی نظیر کریولیت‏، پلی آلومینیم کلراید، پتاسیم کربنات، مورفولین، پلی الکترولیت و غیره. در همین راستا‏، این شرکت موفق شده است تا کنون همکاری نزدیکی با بسیاری از شرکت‌‌‌های معتبر نظیر مجتمع گاز پارس جنوبی، پالایش گاز هاشمی‌نژاد‏، پالایش گاز بیدبلند، پالایش نفت تهران، اصفهان، کرمانشاه و شازند؛ شرکت‌‌‌های مختلف پتروشیمی‌نظیر پتروشیمی‌مارون، کارون، نوری، امیرکبیر، جم، کاویان، شیراز، خراسان، بیدک؛شرکت‌های آب و فاضلاب نظیر شرکت آب و فاضلاب اهواز، همدان؛ شرکت‌های کاغذسازی نظیر راشا کاسپین ایرانیان؛ شرکت‌‌‌های مجری پروژه‌‌‌های فولاد نظیر ایریتک‏، فولاد تکنیک، پامیدکو؛ کشت و صنعت حکیم فارابی، کشت و صنعت شکر دهخدا و غیره داشته باشد.

 

 

به مدیریت: آقای هاشمی

 

شماره تماس:

09134117268

 

?آجر نسوز ریستیک?
?پلاک نسوز?
?نمونه کار هایی اجرایی?

 

 

 

 

 

 

 

تولید کننده انواع آجر عایق و کوره‌‌‌های شاتل پارس سپاهان در اصفهان , آجر عایق , کوره‌‌‌های شاتل , تولید کننده آجر عایق در اصفهان , قیمت آجر عایق , آجر نسوز  , طراحی و ساخت انواع کوره شاتل در اصفهان , پارس سپاهان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed