Address & Contact

Our Address

آذربایجان شرقی ، مرند ، سه راهی پادگان ، جنب پل بعثت

تولید کننده قطعات اسپرت خودرو 

⚡️مجتمع تولیدی رسا گستر تولید کننده انواع کنسول های خودرو سواری،روکش فرمان،پشت گردنی ،  عرق گیر خودرو   و تامین مواد اولیه کنسول های چرم و بنزی با قیمت مناسب

 

✳️ماشین شما چه ایرانی باشد و چه خارجی از نظر شما از دو حالت خارج نیست یا ماشینتان را با امکانات کارخانه می پذیرید و گاه دوست داری ماشین تان تیون کنید. تیون آپ ماشین و خرید انواع لوازم تزئینی برای ماشین کار است که خیلی ها آن را انجام می‌دهند. این مهم نیست که شما ماشینی ایرانی دارید با خارجی، حتی دارندگان سوپر ماشین‌هایی مانند زوندا، لامبورگینی، بنز و بی‌ام‌و نیز ماشین های خود را با لوازم تزئینی زیباتر می کنند.

✳️لوازم تزئینی ماشین به دو گروه تقسیم می‌شوند گروهی وسیله‌هایی است که به نوعی مشابه در لوازم فابریک ماشین نصب شده است. مانند کنسول وسط که بسیار از ماشین‌ها این وسیله را در خود دارند اما راننده از طراحی آن چندان راضی نیست و دوست دارد کنسول وسط کاراتر و بهتری در ماشین خود داشته باشد.

✳️وسایل تزئینی ماشین‌ همیشه کاربرد زیبایی ندارد و شما با استفاده از آپشن‌های تزئینی خودرو گاه ایمنی ماشین را بالا می برید مانند خرید بکسل بند ماشین که در مواقع خرابی خودرو از در راه ماندن شما جلوگیری می کند.

?کنسول وسط خودرو

?کنسول وسط خودرو که در بازار خودرو به اختصار آن را کنسول نیز می نامند، از کاربردی ترین تجهیزات و لوازم جانبی خودرو محسوب می گردد. کنسول وسط خودرو را معمولا به منظور راحت بودن دست در هنگام رانندگی، داشتن فضای کافی برای نگه داری از لوازم شخصی، راحت بودن سرنشینان در هنگام سفر به جهت استفاده از جای لیوان موجود در کنسول و… مورد استفاده قرار می دهند. لازم به ذکر است که در انتخاب کنسول بهتر است به مواردی …همچون جنس کنسول ، رنگ و ظاهر آن، امکانات کنسول مانند فضای کافی و داشتن جای لیوان و این دست مسائل دقت کرد.

?روکش فرمان

?همه تجهیزات خودرو اعم از تجهیزات داخلی و خارجی ، نیاز به نگهداری و مراقبت دارند. قربیلک فرمان خودرو به دلیل استفاده مکرر از آن در حین رانندگی ، دچار سائیدگی می شود. برای حفاظت و مراقبت از فرمان ، می توانید از دور فرمان استفاده کنید. دور فرمان ها علاوه بر حفاظت و مراقبت از قربیلک فرمان ، می توانند در زیبایی بخشیدن و ایجاد هماهنگی بین سایر اجزای داخل خودرو نظیر تریم و تودوزی ، روکش صندلی و … نقش مهم…ی ایفا کند. این محصولات در دو نوع دوختی و حلقه ای تولید شده اند.

به مدیریت اشرفی

 

تولید کننده قطعات اسپرت خودرو رسا گستر در مرند آذربایجان شرقی , قطعات اسپرت خودرو , تولید کننده قطعات اسپرت خودرو در مرند , کنسول های خودرو سواری , روکش فرمان , پشت گردنی خودرو , بالشتک و عرق گیر خودرو , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed