خرید و فروش سگ آپارتمانی و فانتزی بنر پت

خرید و فروش سگ فانتزی و آپارتمانی

فروش لوازم پت شاپ

?سگ های آپارتمانی

?‍سگ آپارتمانی را می توان یکی از محبوب ترین ها به شمار آورد که توانسته گستردگی بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد . امروزه افراد بسیاری هستند که به نگه داری و پرورش سگ علاقه دارند. با توجه به افزایش زندگی آپارتمانی برای انتخاب سگ باید به فاکتور های مهمی توجه کرد.

?نژاد سگ آپارتمانی

?‍نژاد سگ آپارتمانی، سازگار با محیط کوچک است در واقع سگ آپارتمانی با محیط های کوچک و پر رفت و آمد بیشترین سازگاری را دارد. اندازه فضای زندگی شما تنها مورد توجه نیست زیرا بسیاری از سگهای نژاد بزرگ از سطح فعالیت کمتری برخوردار هستند و از استراحت روی مبل بسیار خوشحال هستند.

?نژادهای سگ وجود دارد که به انرژی زیاد و فضای زیادی نیاز دارند ، بنابراین ممکن است برای آپارتمان کوچکتر مناسب نباشد. برخی از نژادهای کوچک سگ با انرژی زیاد از زمان بازی در محیط داخلی یا پیاده روی سریع راضی هستند.

?‍ همچنین اندازه سگ شما به تنهایی ملاک نیست. برای انتخاب بهترین نژادهای سگ آپارتمانی علاوه بر سایز سگ باید فاکتورهایی مثل سطح انرژی، میزان سروصدا ی سگ و حتی برخی ویژگی های اخلاقی مثل مهربان و اجتماعی بودن سگ (در برخورد با همسایه ها) رو هم در نظر گرفت.

?سگ ها در حیوانات خانگی از جذابیت بالایی بر خوردار هستند و می توانند بسیار سرگرم کننده باشند .سگ های نژاد معروف برای آپارتمان فرنچ بولداگ ، پامرانین ، شیواوا ، تریر هستند . سگ های معروفی هستند که به ساکت بودن معروفند . سگ های مختلف میزان انرژی متفاوتی دارند درست مانند انسان ها .

?‍در خانه شما قبل از ورود سگ به خانه باید فضای خونه برای ورود سگ آماده باشد. تمام اتاق ها باید ایمن باشد . برای سگ خود محدودیت قراربدهید . حفظ تمیزی و شادابی در سگ بسیار اهمیت دارد .

?برای نگهداری از سگ به یک قفس بزرگ ، تخت خواب سگ ، ظرف آب و غذا ، غذای مخصوص سگ ، کمربند نگهدارنده سگ ، قلاده سگ ، کیسه مدفوع سگ ، خوردنی جویدنی سگ ، اسباب بازی سگ ، نظافت سگ ، معاینه توسط پزشک نیاز است . هر سگ دارای یک شخصیت مختص به خود است. در حالی که هر نژاد از شخصیت و تمایلات خاص برخوردار است ، همیشه تغییرات وجود خواهند داشت. تحقیقات خود را با دقت انجام دهید و حتماً یک حیوان خانگی را انتخاب کنید که متناسب با خانه ، سبک زندگی و شخصیت شما باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توله های کوچولو ?

 

 

 

 

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

قلاده وگردنی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

تشک و جای خواب

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

غذا خشک و تشویقی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

بهداشتی

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

دندونی و لوازم

 

 

 

سگ فانتزی و آپارتمانی , سگ فانتزی , سگ آپارتمانی , خرید و فروش سگ آپارتمانی و فانتزی در کرج , سگ آپارتمانی و فانتزی بنر پت در کرج , قیمت سگ آپارتمانی , فروش لوازم پت شاپ , لوازم پت شاپ در کرج ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed