سفارش بندردرب و پنجره سازی محمد باقری


  • ✅ درب و پنجره و جوشکاری آهنی لارستان

✅ درب و پنجره سازی محمد باقری مطابقه سلیقه زیبای شما با قیمتی مناسبتر از هرجا به صورت نقد و اقساط در خدمت شماست

✅ طرح از شما ، ساخت از ما✅

✅ تضمین در قیمت و کیفیت با کادری مجرب، متخصص و باتعهد

✅ با نازلترین قیمت روز بازار

✅ تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید ،بدون تخریب و بنایی

ویژگی‌های درب و پنجره آهنی مناسب و باکیفیت

درب و پنجره های فلزی که در نمای بیرونی ساختمان استفاده می شوند در امنیت و آرامش ساختمان اهمیت فراوانی دارند. درب ورودی ساختمان ها به طور معمول از جنس فولاد هستند تا مقاومت کاملی در برابر مزاحمین، سارقین و هر نوع ورود ناخواسته به ساختمان ایجاد کنند.

امنیت پنجره های ساختمان هم (به ویژه در طبقات پایینی) عامل بسیار مهمی است که در هنگام انتخاب، خرید و نصب یک پنجره مناسب باید مد نظر قرار گیرد.

اما چه درب و پنجره هایی از کیفیت لازم برخوردار هستند و به زبان ساده درب و پنجره آهنی خوب چه در و پنجره ای است؟

کیفیت ساخت
کیفیت درب و پنجره آهنی و فولادی هم مثل همه چیزهای دیگر با این که به مصالح مورد استفاده در آن بستگی دارد اما نحوه سرهم بندی، جوشکاری و سنگ کاری و پرداخت آن هم بسیار مهم و اساسی است. چه بسیار در و پنجره هایی که فولاد سنگین و محکم در تولید آنها به کار برده شود و با توجه به کیفیت این مواد هزینه زیادی هم برای آنها پرداخت شده است، اما به علت پایین بودن کیفیت ساخت عمر زیادی نداشته اند و پس از مدتی ساکنین ساختمان را مجبور به هزینه مجدد کرده اند.

جنس درب و پنجره
جنس موارد مورد استفاده در درب و پنجره از مهم ترین نکاتی است که در انتخاب آنها می بایست مد نظر قرار گیرد. درب های باکیفیت از پروفیل های فولادی و آهنی مناسب و مقاوم استفاده می کنند که نفوذ سارقین به ساختمان و واحد مسکونی را بسیار دشوار می کنند.

لولای درب و پنجره آهنی
گرچه لولای درب و پنجره بخش کوچکی از هزینه ساخت آن را در بر می گیرد اما متاسفانه برخی افراد سودجو در همین بخش هم کم فروشی می کنند و استفاده کنندگان از درب و پنجره را پس از مدتی به درد سر می اندازند، به گونه ای که مجبور می شوند نسبت به تعمیر و تعویض لولا اقدام کنند. در هنگام تحویل گیری و نصب بهتر است حتما به کیفیت لولا دقت کنید. از این کار بهتر دیدن نمونه کارهای قبلی سازنده است. باز و بسته کردن و مشاهده عملکرد لولا باز و بسته شدن می تواند به شما در شناخت لولای مناسب کمک کند.

مدیریت : آقای محمد باقری

09177821667?
09337590885?

درب و پنجره سازی آهنی , ساخت درب آهنی , قیمت ساخت درب و پنجره آهنی , انواع پنجره آهنی , پنجره آهنی ساده ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed