Address & Contact

Our Address

لرستان،الیگودرز،بلوار توحید،نبش خیابان طالقانی شمالی

Telephone

تولیدکننده دستکش های صنعتی و لباس کار و کفش کار ایمن زاگرس

💥 مرکز تولید و پخش دستکش های صنعتی  ، لباس کار و کفش کار
💥مرکز تولید انواع دستکش چرمی صنعتی و انواع ملزومات ایمنی و چرمی 
💥تولید انواع پابند و پیشبند و آستین بند چرمی 

✨ آماده ارائه خدمات به تمام صنعتگران عزیز میباشد✨

✨ ارسال به تمام نقاط ایران درکمترین زمان✨

🌀شعار اول ایمنی بعد کار این روزها بیش از هر چیزی در کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و ساختمان‌های در حال ساخت به گوش می‌رسد. این شعار نشان از واقعیتی پراهمیت است که اگر رعایت نشود صدمات جبران‌ناپذیر مالی، جانی و … به وجود می‌آورد. رعایت نکات ایمنی در هنگام کار مستلزم وجود ابزار و تجهیزات حرفه‌ای و مناسب کار است.

🌀بسیاری از مشاغل نیازمند وسایل و تجهیزات بسیار ساده‌ای هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانند کار خود را ایمن‌تر و مطمئن‌تر پیش ببرند. دستکش یکی از وسایلی است که بسیاری از کارگران و افراد فعال در حوزه‌های مختلف در هنگام کار، فعالیت، جوشکاری و برش چوب و فلزات باید از آن استفاده کنند. دستکش‌های ایمنی مخصوص از پارچه‌های متفاوت و باضخامت‌های گوناگون تهیه می‌شوند تا از هرگونه آسیب سطحی جلوگیری کنند.

✳️دستکش چرمی صنعتی چیست 

🌀 دستکش‌های ایمنی مانند سایر دستکش‌های جفتی انگشت‌های دست را تا مچ پوشش می‌دهند و از دست در برابر عوامل گوناگون حفاظت می‌کنند. این دستکش‌ها عمدتاً از پارچه‌های لاتکسی، پلاستیکی، نیتریل، پلی استر و نخ هستند و ضخامت آن‌ها از دستکش‌های معمولی بیشتر است. برخی از آن‌ها ضد آب، ضد برش و ضد لغزش هستند و معمولاً رویه‌ی آن‌ها متفاوت از قسمت درونی دست است. برخی از این دستکش‌ها در قسمت انگشت‌ها بیرون‌زدگی‌هایی دارند که برای نگه‌داشتن اجسام مناسب هستند.

✳️ مدل‌‌‌های متنوع دستکش ایمنی

🌀 دستکش‌های ایمنی و لاتکس ازنظر شکل تقریباً یکسان هستند. تنها ازنظر لایه‌ها و میزان قد دستکش با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از آن‌ها تا آرنج هستند و از چندین لایه تشکیل شده‌اند که از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

✳️  نکات مهم در خرید دستکش ایمنی

🌀 برای خرید و سفارش بهتر است به نوع فعالیت و کار خود ابتدا توجه کنید و براساس نیازتان دستکش موردنظر خود را تهیه کنید. دستکش‌های ایمنی در سایزهای مختلف کوچک، متوسط و بزرگ طراحی و تهیه می‌شوند به همین دلیل بهتر است متناسب با سایز دست و انگشت‌های خود دستکش را انتخاب کنید که هنگام کار از دست درنیاید.

 

 

 

مدیریت : محمد علی امام نژاد

 

 

 

تولید دستکش کار ,  فروش دستکش ایمنی , تولید دستکش ایمنی صنعتی , فروش دستکش ایمنی ارزان در تهران , فروش دستکش کار ارزان , دستکش ایمنی جنس مرغوب , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed