شرکت پولاد گستر

 

سیستم قالب اتوماتیک بدون پران

 

? خرید فروش دستگاه تزریق

? ساخت انواع قالب سبد میوه

? قالب های صنعتی با جدیدترین دستگاه های cnc 

?ساخت قالب ۱۸ کیلو پایه لوله ای فول اتومات سیستم جدید قالبسازی پولاد گستردر کمترین زمان بالاترین تیراژ

 

 

 

? انتخاب فولاد مناسب برای ساخت قالب تزریق پلاستیک سبد

? انتخاب فولاد مناسب یکی از حیاتی ترین و ابتدایی ترین نکات در ساخت قالب های سبد و قالب های تزریق پلاستیک است، شما با انتخاب فولاد و متریال مناسب می توانید بر عمر قالب تزریق پلاستیک سبد خود بیفزایید، بخصوص اگر قالب شما دارای بیش از یک کویته است.

? سیستم خنک کنندگی مطلوب قالب های سبد

? خنک کنندگی مطلوب در ساخت قالب های تزریق پلاستیک سبد به معنای سود بیشتری است. بنابراین، خنک کننده باید به خوبی انجام شود. قالب سازی کامو با استفاده از دانش و تجربه بیش از ۳۰ ساله خود با طراحی کانال های مناسب آب و طراحی مناسب قالب میزان تولید قالب های سبد شما را تضمین می کند.

? ابزار دقیق مورد نیاز برای ساخت قالب تزریق پلاستیک سبد

? برای اطمینان از کیفیت دراز مدت جعبه های پلاستیکی و سبد های میوه، برخی از فرایندهای ساخت قالب تزریق پلاستیک سبد باید دقیق باشند.قالب سازی کامو با استفاده از ابزار آلات دقیق و استفاده از خدمات دستگاه های cnc خود این امر را برای شما مهیا می سازد

? مانند قسمتهای متحرک قالب های جعبه برای کشیدن دست و حفره های مقاومت و سبد میوه که مرتبا توسط کارگران جابجا می شود، اگر این موارد به خوبی رعایت نشود، پس از مدتی متوجه خواهید شد که این مناطق برای کاربران خوشایند نیست و شکستگی و پرتی بالای سبد های میوه عملکرد آنها را دچار مشکل کرده است. همین نکات باعث کاهش فروش سبد میوه و کاهش کارایی آن می شود، فارغ از جنس اندازه و سایز سبد های میوه.

? سیستم هات راننر مناسب Hot Runner System برای سبد ارزان میوه

? برای تولید ارزان قالب سبد میوه انتخاب سیستم تزریق مناسب Hot Runner System امری حیاتی است، این امر در بلند مدت و کوناه مدت در قیمت انواع سبد میوه تاثیر می گذارد و در صورت انتخاب نادرست قیمت قالب سبذ پلاستیکی را افزایش می دهد. معمولا قالب های تزریق پلاستیک سبد میوه می بایست با توجه به نیاز مشتری و حجم تولید سبد میوه این سیستم ها را انتخاب کند قالب سازی کامو با داشتن تجربه بالا در ساخت قالب تزریق پلاستیک سبد میوه بهترین ترکیب را برای شما به ارمغان می آورد.

? ساخت قالب سبد میوه از ۱ الی ۳۰ کیلو در اسرع وقت ساخت قالب با جدیدترین وبه روز ترین امکانات موجود

? سبد میوه دستچین خاکپور ، کارخانه تولید سبد میوه تولید کننده سبدهای صادراتی میوه با بهترین کیفیت در رنگ های متنوع

? جعبه پلاستیکی میوه بیشتر در فروشگاه های سبزیجات و میوه بکار برده می شود؛ هر چند از آن می توان در امور مختلف دیگر از قبیل نگهداری هر گونه اشیائی هم استفاده نمود.

? در میوه فروشی ها حتماً شما هم با انواع مختلفی از جعبه های میوه برخورده اید که دارای اندازه ها متنوعی می باشند و در عین حال میوه ها در آن چیده شده اند. این نوع جعبه ها را کارخانه ها توسط توزیع کنندگان انواع سبد در کشور، به فروش می رسانند.

? موارد استفاده جعبه پلاستیکی میوه

? موارد استفاده جعبه پلاستیکی میوههمان گونه که از نام این جعبه پیدا است، بیشتر در امور میوه فروشی ها کاربرد دارد.

? از جمله موارد استفاده جعبه پلاستیکی میوه می توان به مسائل مختلف دیگری هم اشاره کرد. دیده شده برخی با آن در اسباب کشی ها و جا به جایی وسایل منزل کار می گیرند و برخی دیگر در سوپر مارکت ها انواع خوراکی ها را در آن می چینند.

? ولی کارایی برخی از نمونه های آن، خاص میوه فروشی می باشد؛ به ویژه آن شمار از جعبه هایی که دارای جایگاهی برای چیدن میوه هستند.

به مدیریت آقای تقی دوست

ساخت قالب اتومات برای باکو وافغانستان

 

 

 

 

 

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed