Address & Contact

Our Address

کردستان،بانه،شهرک صنعتگران،فاز دو،پلاک 114

Telephone

بالابر آسانسور ماشین سازی و تراشکاری ابراهیم در کردستان

💎ساخت قیچی هیدرولیک (نبشی،تسمه و میلگردبر) سفارشی 

💫تراشکاری چیست؟

💥به فرایند شکل دهی فلزات که به روش براده برداری انجام می‌شود تراشکاری می‌گویند. در تراشکاری ابتدا قطعات فلزی را به چرخش در می‌آورند، سپس تیغه‌‌‌های دستگاه تراشکاری -که به آن الماس نیز می‌گویند- با سرعت و قدرت‌‌‌های مختلف اقدام به براده برداری می‌نمایند.

💥عمق و مقدار برش تیغه‌‌‌های تراشکاری بستگی به مقدار سرعت و قدرت تیغه‌ها دارد. عملیات تراشکاری می‌تواند با استفاده از روش‌‌‌های سنتی و یا دستگاه‌‌‌های اتوماتیک انجام شود. رایج ترین دستگاه‌‌‌های اتومات امروزی، دستگاه‌‌‌های تراش CNC می‌باشد.

💫انواع دستگاه‌‌‌های تراشکاری:

🔸🔹ماشین تراش عمودی ( کاروسل )  

🔸🔹ماشین تراش پیشانی  

🔸🔹ماشین تراش‌‌‌های سری تراشی 

💫کاربرد قیچی ها هیدرولیک 

💥قیچی ها ابزار نجاتی هستند که منحصرا برای بریدن قطعات مختلف وسایل نقلیه طراحی شده اند.آنها برای نجات قربانیان گیر افتاده ودر خطر به کار میروند.از آنها برای بریدن در و سقف ، محورها و پایه های در ، فرمان و پره ها ی چرخ استفاده میشود. به منظور بریدن اجسام سخت و خشک (مانند آرماتورهای ساختمانی ) تیغه ها شیار دار هستند.

✳️ماشین آلات کشاورزی 
🔶دستگاه کاه کوب 

🔰دستگاه کاه کوب اغلب برای جمع آوری علوفه‌‌‌های باقی مانده از ماشین‌‌‌های برداشت با استفاده از پیک آپ و غلتک مخصوص نصب شده در جلوی دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس از جمع آوری علوفه‌ها وارد محفظه کوبنده می‌شوند، در نهایت کاه خرد شده پس از دانه بندی و عبور کردن از سرند به وسیله فن وارد محفظه فیلتراسیون می‌شود.

🔰دستگاه کاه کوب قابل اتصال به قسمت پشت تراکتور است و از طریق هدر که شباهت بسیار زیادی به بیلر دارد ساقه‌‌‌های گندم، یونجه و یا هر علوفه دیگر را از زمین جمع کرده و پس از خرد شدن با استفاده از لوله تخلیه، کاه خرد شده را به تریلر که به عنوان مخزن به پشت دستگاه کاه کوب متصل شده است، منتقل می‌کند.

🔶دستگاه کمباین 

🔰دستگاه کمباین ساقه‌‌‌های زائد حاصل از درو کردن را در کنار هم نگه می‌دارد و از این محصول می‌توان به عنوان غذای دام استفاده نمود. کمباین وظیفه ی برداشت محصول را به عهده دارد که می‌توان گفت بازدهی برداشت را افزایش می‌دهد و منجر می‌شود با نیروی انسانی کمتر بیشترین بازدهی صورت پذیرد.

🔰این نوع از کمباین که در آن موتور قدرت بسیار زیادی را برای جلو بردن ماشین به کار می‌برد در انواع زمین‌ها (زمین‌‌‌های ناهموار تا زمین‌‌‌های صاف) مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپراتور یا فردی که ماشین کمباین را می‌راند تسلط کافی به بخش‌‌‌های مختلف ماشین دارد و می‌تواند با توجه به وضعیت زمین، تغییرات لازم را اعمال نماید.

✳️انواع ماشین آلات ساختمانی 

🔺برای پروژه‌‌‌‌های کوچک و بزرگ ساختمانی، سرعت کار و اتمام به موقع، مهم‌ترین عوامل در پیشبرد اهداف هستند. وجود انواع ماشین آلات ساختمانی در هر پروژه در روند توسعه عملیات اجرایی نقش بسزایی دارد. استفاده و انتخاب مناسب ماشین آلات باعث بهبود سرعت، کیفیت، ایمنی، صرفه اقتصادی و اتمام به موقع پروژه می‌شود.

🌀بیل مکانیکی 

🔺بیل مکانیکی یکی از ضروری‌ ترین و مفیدترین تجهیزات خاکبرداری است که برای حفاری زمین و بارگیری استفاده می‌شود. به غیر از سنگ، بیل مکانیکی قادر به حفاری انواع زمین‌ها است. بیل‌‌‌‌های مکانیکی خزنده در خاک‌‌‌‌های سست و ناپایدار بسیار مفید هستند اما سرعت کمی‌‌دارند.

🔺از طرف دیگر، بیل‌‌‌‌های مکانیکی چرخ‌ دار سرعت بالاتری دارند و فقط در زمین سخت مفید هستند. این ماشین یک بازوی بلندی دارد که در انتهای آن سطل حفاری نصب شده است و می‌تواند ۳۶۰ درجه بچرخد که این باعث راحتی بیشتر کار اپراتور می‌شود. این ماشین در اندازه‌‌‌‌های مختلف در بازار موجود است و انتخاب یک بیل مکانیکی خاص به نوع کار آن بستگی دارد.

🌀بکهو 

🔺بکهو یا بیل عقب به نام یک ماشین چند منظوره است و به طور گسترده در امور ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که از نامش مشخص است، در قسمت عقب خودرو دارای بیل است. یک لودر نیز در قسمت جلویی ماشین قرار دارد که برای حفاری استفاده می‌شود. لودر جلو در بارگیری و تخلیه و بلند کردن مواد به کار گرفته می‌شود و بیل عقبی نیز وظیفه انتقال مواد و حفاری ترانشه را بر عهده دارد.

🌀بیل کششی یا درگلاین 

🔺بیل کششی (Dragline) یکی دیگر از انواع ماشین آلات ساختمانی در گروه بیل‌‌‌‌های مکانیکی است. به جای حفر، باکت یا جام ماشین در برابر مواد حفر شده کشیده می‌شود. این کار باعث می‌شود حجم بیشتری از مواد از جایی به جایی دیگر منتقل شود. باکت ابزار اصلی حفاری است که توسط کابل‌‌ها به راحتی به بوم متصل می‌شود. این ماشین برای خاک مرطوب یا حفاری زیر آب مناسب است.

🌀تاور کرین 

🔺جرثقیل‌‌‌‌های برجی یا تاور کرین نوعی از تجهیزات بالابرنده هستند که برای بلند کردن موارد سنگین وزن از یک مکان و انتقال آن به مکان دیگر در یک فاصله مشخص استفاده می‌شود. این ماشین برای پروژه‌‌‌‌های بزرگ مانند سد سازی، ساختمان‌‌‌‌های بلند مرتبه و ساختمان‌‌‌‌های صنعتی کاربرد دارد. جرثقیل برجی متشکل از یک برج با کابین اپراتور، جیب، بازوی جلویی یا فلش، وزنه‌‌‌‌های تعادل بازوی جلو، پایه نصب یا آنکر است.

🌀بولدوزر 

🔺یکی دیگر از انواع ماشین آلات ساختمانی، بولدوزر می‌باشد. بولدوزر یک ماشین چند منظوره است که می‌تواند برای انجام بسیاری از عملیات خاکی استفاده شود. در جلوی بولدوزر یک تیغه فولادی مستقیم و طویل نصب شده است. تیغه را می‌توان بر اساس نیاز بالا و پایین کرد.

🔺که برای تراشیدن مواد نرم و فشار دادن آنها به سمت جلو استفاده می‌شود. همچنین ممکن است برای پخش کردن مواد نیز استفاده شود. بولدوزر برای شرایطی که مواد به هل دادن با نیروی زیادی نیاز دارند، مناسب‌ ترین گزینه است.

به مدیریت: ابراهیم امین پور

 

طراحی انواع ماشین آلات صنعتی ابراهیم در کردستان , ساخت انواع ماشین آلات صنعتی ابراهیم در کردستان , راه اندازی انواع ماشین آلات صنعتی ابراهیم در کردستان , طراحی انواع ماشین آلات ساختمانی ابراهیم در کردستان , ساخت انواع ماشین آلات کشاورزی ابراهیم در کردستان , قیمت ماشین آلات صنعتی در بانه , قیمت ماشین آلات کشاورزی در بانه , قیمت بالابر در کردستان , قیمت آسانسور در کردستان , هزینه تراشکاری در بانه , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed