سالن زیبایی مهشید

❤️  سالن زیبایی مهشید میزبان شما عزیزان در فضایی بی نظیر،آرام و لوڪس در شان یکایک مراجعین محترم می‌باشد❤️
❤️پرسنل حرفه اے و ڪار آزموده با آخرین تڪنیڪ‌ها و متد هاے زیبایی،بهترین تعریف زیبایی را برای شما خلق می‌کنند❤️

کلیه خدمات آرایشی

🔸 میکاپ 
🔸 شینیون 
🔸 کوپ 
🔸 انواع رنگ مو فانتزی و ترکیبی
🔸کاشت ناخن
🔸 تتو و هاشور ابرو و بدن 
🔸اپیلاسیون
🔸کاشت و اکستنشن مژه
🔸 لیفت و لمینت مژه
🔸 اکستنشن مو
🔸 کراتینه و صافی مو
🔸قرینه سازی ابرو
🔸آمبره، سامبره، بلیاژ، و……زیر خدمات رنگ

🌟کاشت مژه 

🔺داشتن مژه‌‌‌های پرپشت و بلند، یکی از فاکتورهای زیبایی به حساب می‌آید که در حال حاضر دغدغه بسیاری از خانم هایی می‌باشد که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند. روش‌‌‌های مختلفی مثل زدن ریمل، مژه مصنوعی، اکستنشن مژه و کاشت مژه وجود دارد که می‌توان برای داشتن مژه‌‌‌های پر و زیبا آن‌ها را امتحان کرد.

🌟تفاوت بین کاشت مژه و اکستنشن مژه در چیست؟

🔺اکستنشن مژه چسباندن مژه هایی به مژه‌‌‌های واقعی شماست اما کاشت مژه باید توسط جراح انجام شود. اما در حال حاضر کاشت مژه که در سالن‌‌‌های زیبایی انجام می‌شود همان اکستنشن مژه است تنها در روش انجام آن تفاوت وجود دارد. بنابراین کاشت مژه، مژه هایی مصنوعی است که تک به تک به مژه‌‌‌های طبیعی شما چسبانده می‌شود تا ضخامت، طول و رنگ مژه هایتان را بهبود ببخشد.

🔺این اکستنشن‌ها از مواد مصنوعی همچون موی سمور، ابریشم و یا حتی موی انسان ساخته می‌شود. استفاده از مژه‌‌‌های مصنوعی چیز جدیدی نیست اما تفاوت بین تکنیک‌‌‌های قدیمی‌و جدید است که امروزه، مژه‌‌‌های مصنوعی به جای پوست پلک به مژه‌‌‌های شما چسبانده می‌شود و ظاهری زیبا ایجاد خواهند کرد. همچنین برخلاف مژه‌‌‌های مصنوعی سنتی، دیگر از چسب‌‌‌های مضر استفاده نمی‌کنند.

 

 

 

 

 

 

🌟مختصری درباره بافت مو

🔺این هنر در واقع یکی از متدهای مرسوم و قدیمی‌هستش که از دیرباز بین مردم و قومیت‌‌‌های مختلف پرطرفدار بوده و هست. بافت مو در واقع به جمع کردن هنرمندانه مو اطلاق میشود که نوعی آرایش مو هم محسوب میشود.

🔺در این حرفه، موها رو به شکل و فرمی‌زیبا و دلخواه جمع کرده و به هم میبافند. و معمولا برای حضور در مراسمات و یا موقعیت‌‌‌های اجتماعی خاصی تدارک داده میشود.

🔺هرچند که به نوعی میشه گفت اینکار ریشه در گذشته داره، اما همزمان با گذشت زمان و پیشرفت آرایش مو، روش‌‌‌های جدیدی برای بافتن مو شکل گرفته و دیگه نباید چنین هنری رو دمده و از رده خارج شده در نظر بگیریم.

🔺خوشبختانه بافت مو به هیچ عنوان محدود نیست و اگه سری به شبکه‌‌‌های اشتراک ویدئو مثل یوتیوب بزنید متوجه میشوید که تعداد بیشماری تکنیک باف مو وجود دارد که هر کدوم مناسب سلیقه و موقعیت خاصی میباشد.

 

 

 

کاشت ناخن

 

 

 

 

 

 

شینیون

 

 

 

 

 

 

 

پیرسینگ

 

 

 

 

 

لیفت ابرو

 

 

مدیریت: منیر احمدی

 

 

 

 

 

 

 

 

سالن زیبایی مهشید در نارمک تهران,سالن زیبایی در تهران, بهترین سالن زیبایی در تهران, سالن زیبایی خوب در تهران

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed