Address & Contact

Our Address

اصفهان

Telephoneسنگ تراورتن کرم سفید حاجی آباد عرض ۴۰  ساب و کیفیت بالا قد شمش

تراورتن کرم سفید حاجی آباد

تولید و پخش سنگ ایرانیان حامدی نیا در اصفهان سنگ ایرانیان حامدی نیا در اصفهان

سنگ تراورتن. سنگ ایرانیان حامدی نیا

🌀سنگ تراورتن از دسته سنگ‌‌‌های آهکی و متخلخلی است که از رسوبات چشمه‌های آب گرم به جا مانده است و حفره‌های روی آن‌ نیز ناشی از گازهای محبوس در همین آب‌های گرم هستند. بافت متخلخل این سنگ باعث ایجاد خاصیت عایق صوتی و حرارتی و علاوه بر آن چسبندگی بالا می‌شود که این چسبندگی خود به دلیل نفوذ دوغاب سیمان در این فضاهای متخلخل می‌باشد.سنگ ایرانیان حامدی نیا

🌀سنگ تراورتن دارای رنگ‌‌‌های متنوعی است و این تنوع رنگ در انواع آن به دلیل اختلاف ترکیبات موجود هنگام رسوب گذاری در عناصرش می‌باشد. علت محبوبیت سنگ تراورتن در چند سال اخیر وجود ویژگی‌‌‌های مثبت فراوان و تنوع بسیار زیاد در آن است. این تنوع در سنگ‌‌‌های تراورتن سبب تنوع در قیمت نیز می‌گردد که سبب می‌شود تا افراد با بودجه‌‌‌های متفاوت بتوانند از انواع این سنگ‌ها بهره گیری نمایند.

✳️انواع سنگ تراورتن سنگ ایرانیان حامدی نیا در اصفهان

💫همانطور که چندین مرتبه در بالا اشاره نمودیم سنگ تراورتن دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشد و کشور ایران از لحاظ تنوع این سنگ در جهان حرف اول را می‌زند. برخی انواع بسیار محبوب از سنگ‌‌‌های تراورتن را که در مجموعه کالاساخت نیز موجود می‌باشند، در زیر برای شما معرفی نموده ایم:

🔰سنگ تراورتن عباس آباد
🔰سنگ تراورتن حاجی آباد  
🔰سنگ تراورتن دره بخاری  
🔰سنگ تراورتن طرق  
🔰سنگ تراورتن تکاب 
🔰سنگ تراورتن ابیانه 
🔰سنگ تراورتن آذر شهر 
🔰سنگ تراورتن آتشکوه 

✳️کاربرد سنگ مرمریت چیست؟

💠سنگ مرمریت به دلیل زیبایی، استحکام و مقاومت در برابر آتش و فرسایش، سنگی با ارزش به شمار می‌رود و برای نمای داخلی ساختمان، کف پارکینگ و سنگ فرش کردن واحد‌‌‌های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

✳️ویژگی‌‌‌های سنگ مرمریت چیست؟

🔸🔹ساب پذیری سنگ بسیار بالاست و سطحی براق و صیقلی دارد.

🔸🔹نظافت آن بسیار آسان است و نگهداری آن منوط به نحوه استفاده از آن خواهد بود. در مواردی که سطح کدر میشود با دستگاه ساب زن میتوان سطح آن را مثل روز اول براق و بدون خط و خش کرد.

🔸🔹این سنگ به دلیل سطح یکدست و رنگ شیکی که دارد، باعث زیبایی فضا خواهد شد.

🔸🔹مقاومت فشاری نسبتا خوبی دارد و به راحتی نمیشکند.

✳️خصوصیات ویژه سنگ گرانیت 

🔺این سنگ فوق العاده سخت و بادوام است، به همین دلیل برای ساخت مواد ساختمانی بسیار محبوب شده است. این سنگ در برابر خراش و هوا مقاوم است و می‌تواند وزن زیادی را تحمل کند که آن را به ماده ای اصلی برای ساخت ساختمان‌ها، دیوارها، ستون‌ها، سنگفرش‌‌‌های مخصوص راه‌ها و موارد دیگر تبدیل می‌کند.

🔺این خواص همچنین این سنگ را برای استفاده در خانه بسیار عالی کرده است. کاشی‌‌‌های کف ساخته شده از گرانیت حتی در ترددهای سنگین نیز از بین نمی‌روند و صفحات میز گرانیت در برابر خراش چاقو، مواد ساینده و فرسایش اسیدی بسیار مقاوم هستند.

🔺گرانیت یک سنگ آذرین است، به این معنی که از گدازه‌‌‌های ذوب شده در اعماق پوسته زمین تشکیل شده است. با سرد شدن گدازه ها، تحت فشار زیاد این سنگ متبلور می‌شود.

🔺تبلور دلیل به وجود آمدن لکه‌‌‌های رنگی این سنگ می‌باشد، هرچه سنگ ذوب شده مدت بیشتری طول بکشد تا سرد شود، لکه‌ها یا دانه‌‌‌های رنگی بزرگتری در این سنگ به وجود می‌آید. در واقع این سنگ نام خود را از کلمه لاتین granum به معنی دانه می‌گیرد. قیمت سنگ گرانیت بر اساس رنگ، بافت و کاربرد مورد نظر متفاوت است.

✳️ویژگی‌‌‌های سنگ اسلـب چیست؟

💫فرآوری و آماده سازی سنگ به صورت اسلب مزایای بسیار زیای نسبت به روش‌‌‌های قدیمی‌داشته و جدا از زیبایی و چشم نواز بودن سنگ، استحکام و طول عمر سنگ نیز به طور چشمگیری افزایش می‌یابد.

💫در این روش فرآوری از دستگاه‌‌‌های با کیفیت و مدرن جهت برش و کالیبراسیون و همچنین ساب و صیقل کاری سنگ استفاده می‌شود و با توجه به عملیات اپوکسی کاری و نصب توری پشت ورق اسلب، امکان شکستگی و خرد شدن سنگ به حداقل می‌رسد. به طور کلی مزایای استفاده از سنگ اسلب عبارتند از:

🔸🔹استحکام بیشتر

🔸🔹زیبایی خیره کننده

🔸🔹کاهش پرت و ضایعات در تولید

🔸🔹دقت و کیفیت در برش

🔸🔹کیفیت بیشتر نسبت به سنگ‌‌‌های تایل

🔸🔹سهولت در حمل و نقل و بارگیری

🔸🔹سهولت در انتخاب سنگ

🔸🔹قابلیت ایجاد صفحه‌‌‌های بوک مچ و فورمچ

🔸🔹قابلیت نورپردازی و …

به مدیریت:مهندس حامدی نیا

 

 

 

تولید و پخش سنگ تراورتن در اصفهان , تولید و پخش سنگ مرمریت در اصفهان , تولید و پخش سنگ اسلب در اصفهان , تولید و پخش سنگ گرانیت در اصفهان , سنگ ایرانیان حامدی نیا در اصفهان , قیمت انواع سنگ در اصفهان , بهترین سنگ فروشی در اصفهان , خرید انواع سنگ در اصفهان , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
احمد خداوردی 18 شهریور 1401 10:29 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

جناب حامدی نیا ممنونم از سنگ های ارسالی عالی بودن یه دنیا سپاس

شیر دل 15 شهریور 1401 12:40 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

همه چی بیست عااالی

خسرو فتح پور 4 شهریور 1401 11:37 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

من سنگ نما خرید کردم قیمت و کیفیت عالی اخلاق و مشتری مداری فوق العاده

There are 8 next ratings View Next Ratings