Address & Contact

Our Address

بابل، پاساژ فردوسی، طبقه 2، پلاک 67، مهندس فیروزجا

Telephone

سنگ کاری و نماکاری ساختمان قنبرنیا و نعمتی

?طراحی، مشاوره و اجرای نماکاری

? انواع نماکاری شسته، رومی، کلاسیک

?نماکاری آجر، ترکیب سنگ و …

?قبول سفارش از کل کشور

?با کادری مجرب و متعهد

?نصب و فروش ابزار های سی ان سی و نرده

?نماکاری

?نمای ساختمان یکی از مهمترین عناصر بیرونی برای ظاهر ساختمان است. در طراحی ساختمان، طراحی نما به دلیل اینکه مشخص‌کننده چارچوب کار برای دیگر اجزای ساختمان است مهمترین بخش به شمار می‌آید. نمای ساختمان در ظاهر و زیباسازی شهرها اهمیت زیادی دارد.

?عناصر مهم در نماسازی مانند پنجره‌ها، بازشوهای در، مصالح، رنگ، سازه‌های عمودی و افقی، عناصر تزئینی و غیره باید هماهنگی و تناسب خوب را با هم داشته باشند. مصالحی که در طراحی نما استفاده می‌شوند انواع مختلف آجر، سنگ، سنگ‌های تزئینی، سیمانی و گچی می‌باشند.

?در طراحی نمای آجری، آجرهای مورد استفاده در نما با آجرهای مورد استفاده در دیوارها متفاوتند و باید از آجرهای بدون ترک‌خوردگی، شوره‌زدگی و آلودگی‌های شیمیایی استفاده کرد. اجرای نماهای آجری باید در شرایط محیطی مناسب با دما و میزان رطوبت استاندارد انجام گیرد.

?در نماهای سنگی از انواع سنگ‌های قیچی، مرمر و تراورتن می‌توان استفاده کرد؛ اهمیت استفاده از سنگ‌های نمای پردوام و دارای مقاومت بالا در برابر یخ‌زدگی و شرایط نامساعد محیطی مانند نور خورشید، آب و رطوبت، همچنین داشتن بافت مناسب و بدون ترک‌خورده سنگ، عدم تغییر رنگ و جذب گرد و غبار، قابلیت اجرا و ترمیم آسان بر روی کلیه سطوح و نیز مناسب برای طراحی نمای ساختمان مهم است

?سنگ کاری

⚡️سنگ کاری ساختمان جزو مراحل پایانی ساختمان سازی می‌باشد و جزو حساس ترین مراحل نیز می‌باشد زیرا نمای ساختمان نشان دهنده ی ذوق و سلیقه کارفرما می‌باشد و مسلما در فروش ساختمان حرف اول را می‌زند که باید در انتخاب سنگ کار دقت داشت. سنگ کاری ساختمان معمولا در سه نوع انجام می‌شود، سنگ کاری نما، راه پله و کف.

⚡️سنگ جزو بهترین مصالح برای نما کاری می‌باشد زیرا دارای مقاومت زیادی در مقابل شرایط جوی می‌باشد و نیاز به ترمیم کمتری نسبت به سایر مصالح نما می‌باشد که در بازسازی ساختمان هم میشود ترمیم کرد.

⚡️در سنگ کاری ساختمان در قیمت نما باید در انتخاب مصالح و سنگ کار دقت کنید و سنگ‌‌‌های مناسب را انتخاب کنید, سنگ هایی که ترک خوردگی دارند و متخلخل می‌باشند برای نما مناسب نیستند زیرا در مدت زمان بلند با تغییرات آب و هوایی و همچنین باران و برف فرسوده می‌شوند و یا می‌شکنند.

⚡️سنگ‌ها همواره در مقابل نور خورشید, برف و باران می‌باشد پس باید از سنگ‌‌‌های مقاوم استفاده کرد.

⚡️در سنگ کاری ساختمان قسمت نما از سنگ‌‌‌های تراورتن, استون و گرانیت استفاده می‌کنند و هر کدام مزایای زیادی دارند. با طور مثال تراورتن مقاومت بسیاری بالایی دارد و همچنین از لحاظ قیمت نیز بسیار مناسب تر می‌باشد به دلیل بافت مولکولی که دارد دارای چسبندگی بسیار بالایی می‌باشد و به همین دلیل چسبندگی به سیمان ایده آلی دارد.

⚡️سنگ گرانیت از نوع سنگ‌‌‌های آذرین می‌باشد و دارای طرح‌ها و رنگ‌‌‌های بسیار متنوعی می‌باشد به همین دلیل تمام سلایق را به خود جلب می‌کند.سنگ گرانیت جزء سنگ‌‌‌های پر کاربرد در سنگ کاری ساختمان می‌باشد زیرا به دلیل تخلخل کم می‌توان در حمام و دستشویی نیز از آن استفاده کرد زیرا آب را به خود جذب نمی‌کند و امکان این را می‌دهد حمام و دستشویی لوکسی داشته باشید, همچنین این سنگ آلودگی را به خود جذب نمی‌کند و در عین حال سختی بسیار زیادی دارد پس برای نما کاری بسیار مناسب می‌باشد در بسیاری از موارد مناسب برای اجرا توسط سنگ کار میباشد.

?نما رومی‌

?نمای رومی‌ را می‌توان الهام گرفته از سبک معماری خاص کلاسیک روم و یونان دانست اما در گذر زمان و ورود آن به ایران المان‌هایی از ایران باستان نیز به آن وارده شده است. نمای رومی‌ساختمان که بسیاری از آن به عنوان نمای کلاسیک نیز یاد می‌کنند با توجه به المان‌های شاخصی که در طراحی و اجرای آن به کار برده می‌شود در جلب توجه کردن بسیار بارز عمل می‌کند.

?این‌گونه نماها به خاطر معماری تقریباً پیچیده و مصالح ساختمانی گران قیمت مانند سنگ‌های طبیعی مرمر، گرانیت و تراورتن به گونه‌ای در تصور عموم مخصوص ساختمان‌های لوکس و طبقه مرفه جامعه است در صورتی که این‌گونه طرح‌ها در بسیاری از ساختمان‌ها و آپارتمان‌های امروزی کم و بیش استفاده می‌شود.

 

مدیریت: هادی قنبرنیا و نادر نعمتی

نادر نعمتی :۰۹۲۱۷۶۹۰۴۹۶

هادی قنبرنیا :۰۹۱۱۱۱۹۳۱۰۲

مهندس فیروزجا: ۰۹۱۱۵۹۵۹۹۴۵

 قبول سفارش فقط در استان مازندران

 

 

????????????

 

 

سنگ کاری و نماکاری ساختمان قنبرنیا و نعمتی در بابل , سنگ کاری در بابل , کف سازی در بابل , سنگ کاری  ,  نماکاری ساختمان قنبرنیا و نعمتی در بابل , اجرای نماکاری در بابل ,  نماکاری شسته در بابل , نماکاری رومی در بابل , نماکاری کلاسیک در بابل , نماکاری آجر در بابل , قیمت نماکاری در بابل , نصب و فروش ابزار های سی ان سی و نرده در بابل ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed