Address & Contact

Our Address

خوزستان ، شهرستان امیدیه ، ، خیابان سلمان فارسی ، جنب هایپر مارکت رامتین

سیستم های حفاظتی امنیتی پایش سیستم شبکه اکسین

? تهیه ، فروش و اجرای انواع سیستم های امنیتی ، حفاظتی و هشداردهنده الکترونیکی از قبیل دوربین مداربسته ، دزدگیر ، اعلان حریق ، امنیت شبکه ، فیبر نوری ، فنس الکتریکی و …

? خانه هوشمند به شما تجربه زندگی مدرن در مکانی را میدهد که در آن همه کارها با یک فرمان صوتی ساده، حتی زمانیکه دور از خانه هستید، انجام میگیرد. برخی از ابزارهای (گجت) بسیار جالب در آن این امکان را برای شما فراهم می آورد که توسط سیستم اتوماسیون خانگی خود کارهای زیادی انجام دهید. بسیاری از آنها مربوط به سیستم امنیتی خانه میباشند.

? دوربین های هوشمند

دوربین های هوشمند، مفهوم دوربین امنیتی سنتی را با قابلیت های بیشتر ارائه میدهند. در یک خانه هوشمند ، این دوربین ها را میتوان از طریق اتصال به Wi-Fi و با استفاده از یک اپلیکشن در گوشی هوشمند از راه دور مشاهده و کنترل کرد. بسیاری از آنها می توانند فیلم ها را در فضای ابری (Cloud) ذخیره کنند. این کار نیاز به انجام عمل دشوار ذخیره سازی در محل را از بین میبرد.

انواع زیادی از آنها وجود دارند. قبل از انتخاب باید بدانید دوربین های داخلی میخواهید یا دوربین های بیرونی. تفاوت اصلی آنها در ساختارشان است: دوربین های بیرونی (خارج از محل و در فضای باز) باید سالم بمانند، بدین معنا که میبایست بزرگ تر بوده و از مواد سخت تر مانند فلز ساخته شوند. دوربین های داخلی می توانند کوچکتر و دقیق تر باشند، چرا که ممکن است مورد ضربه قرار گیرند یا دستکاری شوند.

در هر صورت، دوربین های هوشمند باید دارای قابلیت های وضوح بالای تصویر، دید عریض، تشخیص حرکت و ضبط صدا باشند. به طور معمول، از قابلیت اتصال به Wi-Fi به عنوان یک ویژگی ضروری نام میبریم، ولی از آنجا که صحبت از دوربین های هوشمند است، Wi-Fi را حذف کردیم.

Nest Cam و Vimtag 361 HD از نمونه های فوق العاده دوربین های داخلی میباشند. در خصوص دوربین های بیرونی، Amcrest QCAM و ZOSI 960H را پیشنهاد میکنیم. همه آنها به خوبی برای شما کار میکنند.

? هشداردهنده های هوشمند دود

آخرین نوع رایج سیستم امنیتی برای یک خانه هوشمند ، هشداردهنده هوشمند دود میباشد. این دستگاه ایده هشدار دهنده قدیمی دود را همراه با قابلیت اتصال به وای فای و تشخیص و اعلام محل دقیق آتش سوزی به عصر دیجیتال آورده است. مزیت این هشداردهنده ها در این است که آنها میتوانند به تلفن شما هشدار بفرستند. بنابراین حتی اگر دور از خانه باشید از هر مسئله ای آگاه خواهید شد. همچنین قادر هستید در صورت هشدار اشتباه آنها را در حالت سکوت قرار دهید.

 

 

مدیریت : آقای هادی عباسیان

 

 

سیستم های حفاظتی و امنیتی خانه هوشمند , سیستم های حفاظتی هوشمند , شرکت سیستم های امنیتی و حفاظتی , انواع سیستم های حفاظتی , سیستم حفاظتی منزل ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed