Address & Contact

Our Address

گیلان لاهیجان

Telephone

اجرای نما رومی سیمان بری ساخت ستون کلاسیک

⚜️ طراحی، مشاوره و اجرای نمای ساختمان کلاسیک، رومی، ترکیبی و…
⚜️ با کادری مجرب و متعهد
⚜️ قبول سفارش از کل کشور

✨اجرای انواع خدمات سیمان بری و نما رومی با سیمان✨

❇️نماکاری با سیمان

💠نمای ساختمان یکی از مهمترین عناصر بیرونی برای ظاهر ساختمان است. در طراحی ساختمان، طراحی نما به دلیل اینکه مشخص‌کننده چارچوب کار برای دیگر اجزای ساختمان است مهمترین بخش به شمار می‌آید. نمای ساختمان در ظاهر و زیباسازی شهرها اهمیت زیادی دارد.

💠به طور کلی سیمان ماده ای است چسبنده که از آن برای یکپارچه کردن یک بخش از دیوار یا کف یا … استفاده می‌کنند.همچنین سیمان انواع بسیار زیادی دارد و مدلی که مخصوص موارد ساختمانی به کار می‌رود در رشته مهندسی در زیرشاخه سیمان هایی با ریشه آهکی قرار می‌گیرد.

 

💠به طور دقیق تر این ماده از ترکیب آهک و دیگر اکسید‌ها از جمله اکسید آلومینیوم، سیلیسیم، آهن و … به دست می‌آید و هدف از اضافه کردن این اکسید‌ها بالا بردن توانایی سیمان در ترکیب شدن با آب است.

💠استفاده از نمای سیمانی ساختمان به قدری محبوب شده است که می‌ توان آن را به وضوح در بسیاری از بناهای مدرن امروزی مشاهده کرد. کارفرمایان و همه افرادی که در حوزه ساختمان‌ سازی مشغول به کار هستند، نمای سیمانی ساختمان را به عنوان نمایی زیبا و منحصربه فرد می‌شناسند.نمای سیمانی، روح تازه‌ ای به ظاهر ساختمان می‌دهد، به شکلی که می‌ توان بنا را به عنصری یکپارچه از چهره شهر در نظر گرفت.

💠در کنار زیبایی، این نما دارای ویژگی‌‌‌‌های متفاوت دیگری می‌باشد که باعث شده است تا بسیار پرکاربرد باشد.نمای سیمانی انواع مختلفی دارد و با مصالح و ابزارهای مختلفی اجرا می‌شود.

💠که نمای کمچه ای، نمای کلنگی، نمای سیمان شسته، نمای سیمانی تخته ماله، نمای تگرگی، نمای ماهوتی، نمای تیشه ای یا نمای چکشی، نمای سیمانی آبساب، نمای موزائیک شسته، نمای سیمانی خراشی، نمای سیمانی کلاسیک یا نمای سیمانی رومی، نمای سیمانی طرح چوب، نمای سیمانی طرح سنگ و… از آن جمله اند.

❇️نمای رومی سیمانی چیست؟

🌀برای اجرای نمای رومی غالبا از سنگ های طبیعی مثل مرمر، گرانیت و تراورتن استفاده می شود اما جهت کاهش هزینه و متناسب با بودجه ی مشتری می توان از سیمان سفید به عنوان جایگزین استفاده کرد .

🌀لازم به ذکر است که طبیعتا نمای رومی سیمانی زیبایی نمای رومی سنگی را ندارد اما به دلیل مقرون به صرفه بودن ، طرفداران زیادی پیدا کرده است و در ساختمان های یک طبقه و ویلایی استفاده از نمای سیمانی رلیج است .

🌀نمای رومی سیمانی زیبایی نمای رومی سنگی را ندارد اما با توجه به کاهش محسوس هزینه ها، طرفداران زیادی دارد. اجرای نمای سیمانی رومی بیشتر برای ساختمان های ویلایی متداول است.

مدیریت : بهروز قاسم زاده

 

 

اجرای نمای ساختمان در لاهیجان , نما رومی‌کلاسیک تخصصی , نما مدرن , هزینه اجرای نمای ساختمان در لاهیجان , سنگ کاری و اجرای نما , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed