Address & Contact

Our Address

تبریز ، بزرگراه آذربایجان ، مابین چهارراه بهار و رحمتی ، جنب مسجد قدس ، ساختمان قدس ، طبقه اول ، واحد 5 ، پلاک 5

شرکت آسانسور آذران ایشلر

⛓ با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان در صنعت آسانسور

⛓ با استفاده از بهترین متریال و به روزترین طرح ها و مدل ها و سیستم

⛓ آماده ارائه ی خدمات و محصولات به شما عزیزان می باشد⛓

⛓ نصب و راه اندازی آسانسور های خانگی و صنعتی

⛓ انواع بالابرهای صنعتی و خانگی

⛓ سرویس و نگهداری و تعمیرات

⛓ مرکز طراحی و مونتاژ و نصب آسانسور خانگی و صنعتی

⛓ هر دستگاه مکانیکی که نصب می شود نیاز به نگهداری و تعمیرات دارد آسانسور هم همین طور می باشد درنتیجه نصب و تعمیرات آسانسور جزء جدا ناپذیر هستند. شرکت هایی که آسانسور رو نصب می کنند خدمات سرویس و نگهداری آن را هم به عهده می گیرند

⛓ بیشتر مردم تفاوت بین تعمیر آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور را نمی‌دانند. در هر صورت، هیچ‌کس دوست ندارد در پایان یک روز سخت کاری، وقتی به آسانسور مراجعه می‌کند متوجه خرابی آسانسور شود و با پای پیاده از پله‌ها بالا برود. بدترین سناریو گیرافتادن در آسانسور خراب یا سقوط آسانسور است. اما با این حال تعمیرات آسانسور و بالابر جزئی از زندگی امروزی شهر نشین ها شده است.

⛓ به‌هرجهت، آسانسورها وسایل جالب و پیچیده‌ای هستند و حادثه‌آفرینی آنها نباید دست‌کم گرفته شود. علی‌رغم این حوادث، وقتی صحبت از تعمیر آسانسور، نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور می‌شود، خیلی‌ها با سهل‌انگاری، نیاز به تعمیر آسانسور و بازدید و سرویس ماهانه را نادیده می‌گیرند. بااین‌حال همه قبول داریم که هزینه تعمیر آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور قطعاً به هزینه‌های احتمالی جانی آن می‌ارزد! البته دور از واقعیت نیست که تعمیرکار آسانسور ناکارآمدی که بر تعمیرات آسانسور و بالابر اشراف ندارد می‌تواند مردم را به استفاده از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور بی‌رغبت کند.

⛓ شرکت آسانسور آذران ایشلر با تجربه چندین ساله در تعمیرات و سرویس اسانسور با ضمانت کامل امنیت اسانسور شمارا تامین میکند

⛓ سرویس و نگهداری آسانسور، قانونا باید به‌طور ماهانه انجام بگیرد. با سرویس و نگهداری آسانسور، نیاز به تعمیر آسانسور را به حداقل می‌رسانید، ایمن‌سازی و استانداردسازی آسانسور را راحت‌تر می‌کنید، و حتی می توانید برای دریافت بیمه آسانسور نیز اقدام کنید. در این صورت دیگر نگران هزینه های تعمیرات آسانسور و بالابر نخواهید بود!

 

مدیریت : آقای کاظم عباسی

 

 

 

 

تعمیرات آسانسور , سرویس اسانسور شامل چیست , راهنمای نصب آسانسور , سرویسکار آسانسور ,

 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed