Address & Contact

Our Address

رشت.سعدی.کوچه علی صالحی زاده.پلاک ۱۲.طبقه اول

شرکت تصفیه آب ویژن کاسپین 

💧 فروش فوق العاده دستگاههای تصفیه آب وارداتی با یکسال گارانتی و نصب رایگان

💧 تعمیرات و نصب دستگاه تصفیه آب شما در منزل و محل کار.

💧 با استفاده از بهترین و متنوع ترین اجناس💧

💧 در خانه‌ها معمولا از دستگاه‌های تصفیه آب زیرسینکی استفاده می‌شود. همانطور که از نام آن‌ها پیداست، این دستگاه زیر سینک ظرفشویی نصب می‌شوند و آب تصفیه شده‌ی آشامیدنی از لوله‌ و شیرآب جداگانه خارج می‌شود. این نوع تصفیه‌کننده آب معمولا از سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس بهره می‌برد و مجهز به چندین فیلتر است. فیلترهایی نظیر فیلتر کربن فعال، فیلتر UF، فیلتر UV و فیلتر پروپلیلن که هرکدام کاربرد خاصی دارند. برای مثال فیلتر UV یا لامپ مادون قرمز میکروب‌های موجود در آب را از بین می‌برد و فیلتر کربن فعال کلر و مواد ته نشین شونده در آب را فیلتر می‌کند.

💧 در طی قرن‌‌‌های اخیر به دلیل بیماری‌‌‌های بسیار خطرناکی که نوشیدن آب با سطح کیفی پایین به دنبال داشت، تامین آب آشامیدنی سالم به یکی از مهم ترین دغدغه‌‌‌های بشر تبدیل شده است. همین موضوع باعث شد تا انسان‌ها از روش‌‌‌های مختلفی برای تصفیه و حذف آلاینده‌‌‌های موجود در آب استفاده کنند. اما در نهایت سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس با فناوری بسیار دقیق و کاربردی برای حذف آلاینده‌‌‌های موجود در آب، باعث شد تا آب با کیفیت استاندارد در دسترس عده زیادی از افراد قرار بگیرد. در ساختار دستگاه‌‌‌های تصفیه آب از فیلترهای مختلفی برای افزایش سطح کیفی و در مواردی خواص پزشکی آب استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها در ظرفیت‌ها و کاربردهای متفاوتی در صنایع و یا استفاده به عنوان مصارف خانگی در بازار تصفیه آب ارائه می‌شود.

💧 انواع دستگاه‌‌‌های تصفیه آب بر اساس ظرفیت شامل دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی می‌شوند. در دستگاه‌‌‌های تصفیه آب نیمه صنعتی از روش و فناوری اسمز معکوس استفاده می‌شود که توانایی حذف آلاینده‌‌‌های موجود در آب را با دقت بالای ۹۹ درصد دارد، این موضوع باعث شده تا سطح کیفی آب خروجی بسیار بالا و در محدوده استاندارد قرار بگیرد. کاربردهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در صنایع مختلف و شامل موارد زیر است:

💧 رستوران و کافی شاپ ها
💧 شرکت‌ها و ساختمان‌‌‌های اداری
💧 کارگاه و کارخانجات برای تصفیه آب کارکنان
💧 آزمایشگاه، بیمارستان‌ها و صنایع دارویی
💧 دستگاه‌‌‌های یخ ساز
💧 کارواش ها
💧 صنایع غذایی و نوشیدنی
💧 استفاده در منازل و ساختمان هایی که نیاز به تصفیه آب برای کل ساختمان را دارند.

مدیریت : مهندس علیرضا باقری و امیری

شماره های تماس
09114280063
09114280053
09114280043
09113302382
01332110463
01332100793

 

 

 

 

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی , دستگاه تصفیه آب چیست , بهترین دستگاه تصفیه آب , قیمت دستگاه تصفیه آب , قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی , قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی , دستگاه تصفیه آب ایرانی , دستگاه تصفیه آب صنعتی ,