Address & Contact

Our Address

رودان ، خیابان بسیج ، انتهای پارک جمال آباد

Telephone

شرکت تعاونی کیمیا زراعت

بارگیری بسته بندی محصولات کشاورزی باغی

 

 

 

 

?برای حمل و نقل محصول بهتر است از وسایل نقلیه یخچال دار استفاده گرددو جمع آوری محصول در بین مزارع تا ترمینال و ارسال به میادین میوه و تره بار یا واحدهای فرآوری باید از وسایل نقلیه چادردار و دارای تهویه مناسب استفاده گردد.

?و به هنگام بارگیری، انتقال و تخلیه دقت کافی به کار رود و مرتبا بازدید شود تا صحت بارگیری، حمل و نقل و تخلیه مورد تایید باشد.

?پس از رسیدن به میادین تره بار یا واحدهای فرآوری باید تخلیه کاملا تحت کنترل باشد.و آنها را در محل مناسب دور از نور آفتاب، حرارت و آب قرار دهند.

 

 

 

 

 

?بسته بندی چیست؟

✳️بسته بندی عبارتست از نوعی پوشش مناسب که محصول را در بر می گیرد.

طراحی مناسب بسته بندی برای محصولی که در آن قرار می گیرد، علاوه بر این که آن را در برابر حمل ونقل، انبار داری، تقلب، دزدی و ناهنجاری های محیطی و نیز شرایط خارجی مانند رطوبت، نور، ضربه و… که باعث تغییر ماهیت محصول می گردد، با حداقل هزینه، بر موفقیت کالا در بازار رقبا، اطلاع رسانی کامل برای کاربر و فروش بهتر محصول می افزاید.

کسانی که به بسته بندی های موفق توجه نموده اند و یا با حرفه طراحی بسته بندی آشنا هستند، کاملا دریافته اند که یک بسته بندی مناسب از ۲ جزء مهم وابسته به هم تشکیل شده است. این ۲جزء عبارتند از:

? طراحی صنعتی بسته بندی

?طراحی گرافیکی بسته بندی

بارگیری بسته بندی محصولات باغی

 

 

 

 

 

 

 

 

?فروش کود پلق مرغی و پودری ، کودسیاه ، مایع مرغی?

? کود مرغی مایع بدلیل گرانوله و پلیت بودن آن (قابل استفاده با تمام دستگاه های کود پاش)
?استریل شده با بخار و دما
? عاری بودن از هرگونه بذر علف های هرز و عوامل بیماریزا
? افزایش دهنده ماده آلی خاک
? افزایش دهنده فعالیت میکرو ارگانیزم های مفید خاک
? بسته بندی مناسب درکیسه سه لایه ضد نور
? ترکیبات : مواد آلی، ازت کل، فسفر،پتاسیم وعناصر ریز مغذی (مس، منگنز، آهن و روی) می باشد.
? کودمرغی مایع موجب اصلاح فعالیت بیولوژیکی ، کشت و کار و خواص شیمیائی خاک می شود

✳️کود حیوانی شامل موارد متنوعی می­ شود که در میان انواع این نوع از کود، کود مرغی ­(کود پلت مرغی ،کود مرغی گرانول وکود مرغی مایع)­ ­از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و به دلیل دارا بودن کیفیت بالا می­ تواند منبع تغذیه بسیار مناسبی برای خاک کشاورزی باشد. این منبع تغذیه­ای از فضولات طیور در سالن های مرغداری تشکیل شده و ارزش غذایی آن به نوع تغذیه و جیره طیور بستگی دارد. این کود مصارف زیادی دارد که در کشاورزی به عنوان پرکاربرد ترین و در صنعت خوراک دام به عنوان کم کاربرترین محصول مورد استفاده قرار می­ گیرد. کود مرغی خود شامل گونه­ های مختلفی همچون کود مرغی مایع، کود مرغی پلت، کود مرغی گرانول، کود مرغی پودری می باشد.

کود فله گاوی و گوسفندی کود مرغی

 

?پلیت مرغی از دسته کود های کامل است که منبع ماده آلی برای تقویت انواع خاک هاست. علاوه برداشتن مواد مغذی از نظر نیتروژن نیز بسیار کود غنی تری نسبت به دیگر کودهای ارگانیک به شمار می رود.

?با استفاده از پیشرفته ترین روشهای علمی و ماشین الات مدرن، صددرصد خالص از کمپوست کود مرغی تهیه میشود و تمامی خواص کود مرغی را به صورت کامل دارامیباشد.

?در حین تولید کاملا ضدعفونی و استریل شده و فاقد عوامل بیماریزا٬ بذر، علف هرز٬ لارو و تخم حشرات و سایر الودگی های متداول در کودهای دامی خام میباشد.

?با دارا بودن تمامی مواد غذایی مورد نیاز گیاهان و ۹۰% ماده الی مفید٬ حاصلخیزی خاک را افزایش داده و سبب ازدیاد محصول و بهبود کیفیت آن میگردد.

?کاملاخشک و بشکل پلت دربسته بندی عرضه میگردد که مراحل حمل و نقل٬ انبارداری و مصرف آن به سهولت انجام پذیرفته و استفاده از ان مقرون به صرفه می باشد.

?کود مرغی غنی شده برخلاف کودهای دامی خام و شیمیایی فاقد تاثیرات مخرب برخاک ٬ ریشه گیاهان و محیط زیست بوده و عناصر موجود در ان در اثر آبیاری متوالی یا بارندگی شسته نمی شود بلکه به تدریج ازاد و فعال شده و برای ریشه گیاه قابل مصرف میگردد.

✳️مزایای پلیت مرغی :

? اصلاح فعالیت بیولوژیکی خاک
?افزایش مواد آلی خاک
?افزایش میکرو ارگانیزم های مفید خاک
? بهبود خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی و حاصلخیزی خاک
?کم کردن جرم حجمی ظاهری و افزایش تخلخل و نفوذ پذیری خاک
? تیره کردن رنگ خاک و جذب انرژی بیشتر
?افزایش نگهداری آب خصوصاً در خاکهای شنی
? کاهش چسبندگی خاکهای رسی
? افزایش چسبندگی خاکهای شنی
? کاهش موضعی ph خاک

✳️نکاتی در مورد پلیت مرغی:

? پلیت مرغی دارای NPK طبیعی است و موجب اصلاح فعالیت بیولوژیکی ، کشت و کار و خواص شیمیائی خاک می شود.

?سه تن کود مرغی تازه معادل ۵۰ کیلوگرم سولفات پتاسیم ، ۱۰۰ کیلوگرم سوپر فسفات تریپل و ۵۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم اوره دارد.

?کود مرغی ترکیب شیمیایی بسیار متفاوت نسبت به سایر کود های حیوانی دارد. در کود مرغی مقادیر نسبتا” زیاد اسیداوریک و سایر اوریدها وجود دارد.

?کود مرغی تازه حدود ۷۰ درصد رطوبت دارد. کود مرغی فله بدون فرآوری نیز چنانچه به درستی نگهداری و به مزرعه منتقل و مصرف شود ،کود بسیار با ارزشی می باشد.

?برای کاهش خروج گاز امونیاک و بوی تند کود مرغی و کاستن تلفات روان آب فسفر و عناصر غذایی کم مصرف ، کود مرغ با سولفات آلومینیوم اصلاح می شود.

کود پلت مرغی پودری

 

 

مدیریت:آقای قاسمی

 

 

 

صادرات محصولات کشاورزی صیفی جات گلخانه ای وکشت آزاد و مرکبات خرید  و فروش  و بسته بندی

 

 

 

 

 

 

 

نحوه تولید کود مایع مرغی , قیمت کود مایع مرغی , کود مایع مرغی ارگانیک , کود مایع مرغی ال ارگانیک , کود مایع مرغی برای پسته , کود مرغی مایع , کود مرغی مایع برای گوجه , کود مرغی مایع , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed