بازرگانی آهن الات حاج جمیل و حاج قاسم فاضلی

✨تامین کننده انواع آهن آلات،تیرآهن،میلگرد،ورق،سیم آرماتوربندی و پروفیل

✨انواع ورق کاویان،اکسین به صورت کلی و جرئی

✨خرید و فروش انواع آهن آلات از کل کارخانه های کشور

?انواع آهن آلات:?
?میلگرد آهن آجدار

آرماتور فولادی یا فیبر پلیمری تقویت شده ای است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین آن (بتن) مورد استفاده قرار می‌گیرد. فولاد یا فیبر پلیمری که به این منظور در سازه‌های بتن آرمه به کار می‌رود به شکل سیم یا میلگرد می‌باشد. در موارد خاصی از فولاد ساختمانی نظیر نیمرخ‌های {\displaystyle I} شکل، ناودانی یا قوطی نیز برای مسلح کردن بتن استفاده می‌شود. آج در میلگرد به منظور درگیرکردن فولاد در بتن است بدین منظور آج در میلگرد به صورت مارپیچ و با عمق استاندارد ایجاد می‌شود تا بتواند سطح درگیری میلگرد و بتن بالا رود.

?نبشی

یکی دیگر از پروفیل‌‌‌های ریزنقش و پر کاربرد در ساختمان سازی، نبشی آهنی می‌باشد. نبشی، دارای دو ضلع عمود برهم است. وزن نبشی تابعی از سایز آن می‌باشد. نبشی دارای انواع مختلف نظیر نبشی پلاستیکی، نبشی آلومینیومی، نبشی استیل، نبشی پی وی سی، نبشی چوبی و نبشی پلی اتیلین می‌باشد.

?ورق رنگی

به ورق هایی از جنس گالوانیزه که در صنعت توسط فرآیندهای ویژه ای رنگ آمیزی می‌شوند ورق گالوانیزه رنگی گفته می‌شود. تنوع رنگ ورق‌‌‌های رنگی موجود در بازار بیش از ۱۵ رنگ متفاوت بوده که در ضخامت‌‌‌های نازک ۰٫۲ تا ۰٫۷ میلی متر و در اشکال مختلف مانند ورق کرکره ای رنگی؛ شادولاین، طرح سفال، هلالی؛ سینوسی، پرچین و شیروانی فرم داده شده و روانه بازار مصرف می‌گردند. پوشش رنگ در این محصولات در قسمت بالای ورق به میزان ۲۰ تا ۲۵ میکرون و در قسمت پایین به میزان ۷ تا ۱۵ میکرون می‌باشد. ابعاد استاندارد ورق رنگی ۱۰۰*۱۲۵ سانتی متر بوده که بسته به نیاز مشتری در ابعاد متنوع دیگری نیز تولید می‌گردد.

?لوله‌‌‌های فولادی

لوله، استوانه ای است بلند و توخالی، با دو سر باز و سطح مقطع دایره ای شکل(دارای قطر،ضخامت و طول مشخص) با جنس‌‌‌های مختلف نظیر پلاستیکی، فولادی، بتنی، پی وی سی، استنلس استیل، آلومینیوم و … که جهت جابه جایی و انتقال سیالات و یا تحمل نیرو‌‌‌های وزنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. متداول ترین لوله‌‌‌های مورد استفاده در لوله کشی صنعتی، لوله‌‌‌های فلزی می‌باشند. این لوله‌ها به خاطر استحکام بالا، مقاومت به شکست مناسب و مقاومت در برابر گرما از بهترین مواد مورد استفاده در صنایع نفت و گاز، آب رسانی، خودروسازی، عمرانی، غذایی و … می‌باشند.

?پروفیل

پروفیل یا Profile به معنای ثابت بودن مقطع در طول است. پروفیل معمولا در ساختمان سازی، صنعت و راه سازی کاربرد دارد. پروفیل‌ها اصولا به صورت مربع و مستطیل شکل هستند. پروفیل‌ها در صنعت ساختمان سازی با مقطع کوچک معمولا برای نرده‌‌‌های فلزی، در و پنجره، پیاده روها و … کاربرد دارند و پروفیل‌ها با مقطع بزرگ برای ساخت ستون و اسکلت فلزی ساختمان به کار می‌روند.

به مدیریت:حاج جمیل و حاج قاسم فاضلی

آدرس دفتر مرکزی: اهواز،کوی انقلاب کمپلو،چهارراه امیرکبیر،ساختمان امیرکبیر،طبقه ۴،واحد ۷

 

 خط های ویژه:
3780180
3780181
3780182

شماره های تماس:

09166166055
09162204747
09161187579
09126011982

06133799485
06133782408
06133782384
06133782385
06133782272
06133780182

شماره تماس مدیر فروش :
 ۰۹۱۶۲۲۰۴۷۴۷

 

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

?اعلام بار روزانه?

فروش ورق ۸ ۱۰ ۱۲ ۱۵ با عرض ۲۰ به طول ۶متر

 

ورق های ۱۰ میل به طول ۶ متر و عرض ۶۰ سانت نوردی

 

سیم آرماتوربندی ۱/۵و ۲/۵

میلگرد سایز ۱۴و ۱۶ روهینا جنوب

 

 

 

 

انواع لوله , انواع پروفیل , شرکت فولاد فاضل نوین جنوب در اهواز , انواع آهن آلات , موارد مصرف پروفیل‌ها , تسمه , نبشی , میلگرد , خرید و فروش انواع آهن آلات در اهواز , قیمت انواع پروفیل در اهواز , میله گرد ساختمانی , توزیع انواع آهن آلات در اهواز , بازرگانی آهن آلات حاج جمیل و حاج قاسم فاضلی ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed