Address & Contact

Our Address

بابل

Telephone

صنایع cnc و فلزی صابر حیدری

? صنایع cnc مجهز به جدیدترین دستگاه های cnc

? برش قطعات و ورق فلزی

? برشکاری از ضخامت 2 میل تا 15 میل

? ساخت و نصب پله های مدرن گردان ، نرده cnc و حفاظ

? ساخت درب های طرح دار

? ارائه کلیه خدمات پله ، نرده ، پله سی ان سی ، درب آهنی ، آلاچیق ، آتشدان

صنایع cnc و فلزی صابر حیدری

? CNCچیست؟

♻️ «CNC» مخفف Computer Numerical Control(کنترل عددی کامپیوتری) است و یکی از تکنولوژی‌هایی به شمار می‌رود که توانسته تحولی بنیادین در صنایع مختلف ایجاد کند و گام مهمی‌در جهت خودکار شدن فرایندهای تولید برداشته است.

♻️ این سیستم کنترل، بر مبنای اعداد و کد‌های مشخص وظایف خود را انجام می‌دهد و در مقایسه با سیستم‌های کنترلی دیگر دارای سرعت و دقت بالایی است. ماشین‌های CNC از طریق برنامه‌های از پیش تعیین شده و اطلاعاتی که به آن‌ها داده می‌شود، وظایف خود را انجام می‌دهند و دارای ساختار و اهداف از پیش تعیین شده می‌باشند.

♻️پیش از این، از دستگاه‌هایی استفاده می‌شد که مراحل انجام وظایف آن‌ها به صورت دستی کنترل می‌شد. در دستگاه‌های CNC کنترل عددی توسط کامپیوتر صورت می‌گیرد. برنامه‌ریزی دستگاه‌های CNC توسط متخصص انجام می‌شود و سپس دستگاه، برنامه‌‌‌های مشخص شده را به صورت خودکار هر چند‌بار که بخواهیم اجرا می‌کند.

? مزایای استفاده از ماشین‌های CNC

♻️ ماشین‌های CNC به دلیل استفاده از اعداد و کد‌ها، قادر به ارتباط با ربات‌ها و کامپیوتر‌ها هستند که مزیت ویژه‌ای محسوب می‌شود. سرعت و دقت اجرای وظایف توسط این دستگاه‌ها بسیار بالا است. از طریق این ماشین‌ها می‌توان به صورت خودکار فرایند‌های اجرایی را کنترل نمود. به دلیل دقت بسیار بالای ماشین CNC امکان تولید قطعات پیچیده توسط این ماشین‌ها وجود دارد. ابزاری که در این ماشین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد در مقایسه با سایر ماشین‌ها بسیار کمتر می‌باشد.

? کاربرد‌های ماشین‌های CNC

♻️ امروزه بسیاری از صنایع، ماشین‌های CNC را جایگزین ماشین‌های دستی کرده اند تا سرعت و دقت انجام کارها افزایش پیدا کند و میزان تولید محصولات مورد‌نظرشان افزایش یابد. از ماشین‌های CNC در صنایع مختلف برای انجام وظایفی مانند: تراش‌کاری، برش‌کاری، حکاکی و سوراخکاری بر روی فلزات، سنگ‌ها، چوب، شیشه، پلاستیک و … استفاده می‌شود.

صنایع cnc و فلزی صابر حیدری

مدیریت : صابر حیدری

کاربرد فرز cnc , دستگاه cnc فلز , صنایع cnc , صنایع فلزی , ورق فلزی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed